visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

FEDONA, V. Erdman IĮ - paminklai, paminklų gamyba

Adresas: R. Jankausko g. 1,LT-04312, Vilnius, Lietuva


Tel. Nr.: (5) 244 56 40
Mob. Nr.: (612) 3 32 03FEDONA, V. Erdman IĮ VEIKLA: Paminklai, paminklų gamyba ir projektavimas. Paminklų, tvorelių bei antkapių gamybai naudojame iš įvairių šalių atsivežtą dekoratyvinį akmenį, todėl galime pasiūlyti plačią gaminamų paminklų įvairovę.

Mūsų salone rasite daugiau kaip 300 skirtingų paminklų.

Projektuojame individualius, iškirtinius ir kiekvieno užsakovo poreikiams pritaikytus paminklus. Paminklas projektuojamas atsižvelgiant į kapo vietą, kliento pasirinktą stilių ir naudojamas medžiagas. Taip pat turime ir serijinių gaminių, mūsų salone rasite daugiau kaip 300 skirtingų paminklų, kuriuos galite apžiūrėti ir įsigyti užsukę pas mus.

Tvorelių, antkapių gamyba

Kapaviečių dizainas

Atliekame visus reikiamus darbus kapaviečių įrengimui. Užsakovui visada patariame, kokį akmenį pasirinkti kapavietės klojimui. Konsultuojame kapo apželdinimo ir paminklo priežiūros klausimais, kad kapavietė būtų graži ir tvarkinga.
Skulptūros

Mūsų salone rasite daug skirtingu skulptūru, kurias vietoje galėsite apžiūrėti ir išsirinkti Jums labiausiai patikusią. Taip pat skluptūras galite užsisakyti iš mūsų katalogo. Skulptūras gaminame ir pagal individualius užsakymus. Skulptūras gaminame iš granito ir marmuro.
Bronzinės raidės

Siūlome didelį pasirinkimą išskirtinio dizaino ir aukštos kokybės bronzinių raidzių bei aksesuarų paminklams ir ne tik.Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus