Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Rato guolis – kokia jo paskirtis?

Rato guolis – kokia jo paskirtis? Rato guolis – kokia jo paskirtis?

Automobilių dalių parduotuvė internete „Autoaibė“ rūpinasi pačiais įvairiausiais transporto priemonės savininkų poreikiais ir siūlo platų automobilio dalių pasirinkimą, tarp jų ir rato guolius. autoaibė.lt galima pačiam apžiūrėti didelį guolių automobiliams pasirinkimą ir pasirinkti optimalų variantą, atsižvelgiant į kainą ir kokybę ar gamintoją.

Elektroninėje parduotuvėje „Autoaibė“ galima rasti „Comline“, SNR, „Meyle“, „Ruville“, „Starmann“ bei kitų prekinių ženklų ratų guolius. Be to, pirkėjas galės pasirinkti, kiek pinigų nori skirti šiai automobilio detalei – rato guolių kainos svyruoja nuo 15 iki 200 EUR. Tad galite pats pasirinkti, kokio rato guolio reikia Jūsų automobiliui autoaibe.lt puslapyje apžiūrėdamas žemiau puslapyje pateikiamą pasiūlą, arba užsisakyti detalę susisiekęs su „Autoaibės“ atstovais.

Rato guolis – kokia jo paskirtis?

Rato guolio paskirtis

Ratų guoliai skirti tvirtai išlaikyti ratą prie automobilio. Jie užtikrina kokybišką automobilio važiavimą, suteikiant ratui galimybę suktis su mažu pasipriešinimu. Automobilio ratų prisitvirtinimas prie automobilio yra labai svarbus, nes jie išlaiko automobilio svorį, švelnina kelio nelygumų sukeltus nemalonius, stiprus smūgius. Todėl rato guoliai čia atlieka labai svarbią funkciją.

Netinkamai sumontuoti guoliai skatina netinkamą ratų sukibimą su kelio dangą ir dėl to greičiau dėvisi padangos. Jei važinėjate prastais, nelygiais keliais, dažniau vairuojate ekstremaliomis sąlygomis, rato guoliai dėvėsis greičiau.

Išgirdus keistą ūžimo ir švilpimo garsą, galima nuspėti, kad ratų guoliai susidėvėjo. Ilgiau nepakeitus susidėvėjusio rato guolio, jis pradeda klibėti ir ratas atsilaisvina, o automobilis dėl to tampa nestabilus kelyje. Dėl rato guolių susidėvėjimo padangos dėvisi netolygiai, genda pakabos detalės, o taip pat tai įtakoja stabdžių sistemos gedimus.

Rato guolis – kokia jo paskirtis?

Rato guolių keitimas

Todėl susidėvėjusius rato guolius reikėtų nedelsiant pakeisti. Jei keičiate vieną rato guolį, vertėtų pakeisti kartu ir kitą. Prižiūrėdami rato guolius ir juos keisdami, užtikrinsite, kad pakabos detalės laikysis ilgiau, bus mažesnės kuro sąnaudos ir padangos dėvėsis tolygiai.

Pagalbą renkantis ratų guolius gali suteikti „Autoaibės“ specialistai. Parašius, paskambinus ar atvykus į vieną iš „Autoaibės“ parduotuvių, Jums bus suteikta reikiama konsultacija. Parduotuvės konsultantai įvertins situaciją ir parinks rato guolį pagal Jums tinkamiausią kainos ir kokybės santykį.

Autoaibė, UAB

Daugiau informacijos: www.autoaibe.lt

Autoaibė, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus