Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Automobilio tepalo ir alyvų priedai – kam jie reikalingi?

Automobilio tepalo ir alyvų priedai – kam jie reikalingi? Automobilio tepalo ir alyvų priedai – kam jie reikalingi?

„Autoaibė“ elektroninėje parduotuvėje pateikiamas platus automobilio alyvų ir tepalų priedų asortimentas. Pasirinkti galima iš įvairių gamintojų ir kainų, alyvų priedų kainos svyruoja nuo 3 iki 15 EUR. Užsukę į internetinę parduotuvę galite rinktis ir apžiūrėti dominančius tepalo priedus. Galima juos užsisakyti patiems internetu arba susisiekti su „Autoaibė“ atstovais, kurie patars ir padės išsirinkti ne tik iš didelio tepalų priedų asortimento, bet ir kitų automobilio detalių.

Automobilio tepalo ir alyvų priedai

Tepalo priedų paskirtis

Tepalo priedai skirti mažinti trintį tarp automobilio dalių, jie lėtina oksidaciją ir dumblėjimą, plauna variklį, mažina koroziją ar temperatūros įtaką alyvos klampumui. Naudojant alyvų priedus dingsta triukšmas atsiradęs dėl nusidėvėjusio variklio.

Jie šiek tie mažina kuro sąnaudas ir ilgina variklio tarnavimo laikotarpį. Tepalo priedai pagerina degalų kokybę, išvalo kuro sistemą. Be to, jie gali šiek tiek pridėti galios varikliui.

Tepalo priedai pilami kartu su tepalu. Jei jie pradedami naudoti laiku, tai pailgins automobilio dalių eksplotacijos laikotarpį.

Automobilio tepalo ir alyvų priedai

Kaip pasirinkti tepalo priedus?

Tačiau geriausia rinktis žinomų prekinių ženklų tepalo priedus, nes kitu atveju galima susidurti su nekokybiškais priedais, kurie tik pablogins alyvos tepamąsias savybes. Žinoma, aukštesnė kokybės tepalo priedai kainuos daugiau, tačiau tokie tarnaus ilgiau.

Radę autoaibe.lt svetainėje reikalingą tepalo priedą ar kitą automobilio dalį, galite nesunkiai ją užsisakyti – tereikia produktą įsidėti į krepšelį. Be to, „Autoaibės“ specialistai konsultuoja telefonu, atvykus į parduotuvę ar internetu – pasirinkus funkciją „pagalba gyvai“.

Autoaibė, UAB

Daugiau informacijos: www.autoaibe.lt

Autoaibė, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus