Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Amortizatorius – kaip pasirinkti tinkamą?

Amortizatorius – kaip pasirinkti tinkamą? Amortizatorius – kaip pasirinkti tinkamą?

Amortizatorius galima įsigyti ir internetu, o šią galimybę suteikia elektroninė parduotuvė „Autoaibė“. Internetinė parduotuvė siūlo platų amortizatorių pasirinkimą. autoaibė.lt internetiniame puslapyje galima pasirinkti įvairiausių prekinių ženklų priekinių ir galinių amortizatorių. Čia siūlomi žinomiausių gamintojų amortizatoriai, tokie kaip „Starmann“, „Monroe“, „Meyle“, „Sachs“, „Robusto“ ir kitų gamintojų amortizatoriai.

Amortizatoriai internetu – tai geras būdas apsižiūrėti ir pasirinkti pačiam, atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį. Amortizatorių kainos autoaibė.lt internetinėje parduotuvėje varijuoja nuo maždaug 20 iki 200 EUR. Tad kiekvienas galės pasirinkti pagal savo poreikius ir finansines galimybes. Tad jei reikia pakeisti savo transporto priemonės amortizatorių, apžiūrėkite „Autoaibės“ amortizatorių asortimentą, išsirinkite tinkamiausią ir susisiekite su elektroninės parduotuvės pardavėjais dėl pirkimo.

Amortizatorius – kaip pasirinkti tinkamą

Amortizatoriaus paskirtis automobilyje

Amortizatorius skirtas tolygiam automobilio judėjimui. Jis išlaiko reikiamą padangų sąlytį su keliu. Amortizatoriai mažina vibraciją, neleidžia automobiliui šokinėti važiuojant nelygiu paviršiumi ir duobėmis. Amortizatoriai apsaugo padangas bei kitas pakabos dalis nuo per greito dėvėjimosi. Taigi amortizatoriai atsakingi už saugų ir lygų automobilio valdymą, važiavimo saugumą ir stabilų važiavimą įvairiais kelio paviršiais.

Kai amortizatoriai susidėvi, jie nebesugeba absorbuoti smūgių ir, kai yra važiuojama nelygiu keliu, automobilio ratai šokinėja ir nesukimba su kelio danga. Jei automobilis praranda sąlytį su keliu, jis pradeda slysti ir tampa sunku jį suvaldyti. Blogas ratų sukibimas ilgina automobilio stabdymo kelią. Be to, susidėvėję amortizatoriai dėl padidėjusios vibracijos kenkia automobilio pakabai ir jos dalims.

Amortizatoriai dažniau genda, jei vairuojama nepalankiomis oro ir kelio sąlygomis. Dulkės, druskos, vanduo įtakoja greitesnį amortizatorių dėvėjimąsi. Taip pat, žinoma, po tam tikro laikotarpio amortizatorius linkęs nusidėvėti, todėl jį reikėtų keisti po 60-80 tūkst. km. ridos.

Amortizatorius – kaip pasirinkti tinkamą

Pastebėti, kad amortizatorius susidėvėjo ir reiktų jį keisti, galima iš tam tikrų požymių:

 • Kai padangos dėvisi nevienodai
 • Ištekėjęs tepalas
 • Važiuojant jaučiama ratų vibracija
 • Automobilis jautresnis šoniniams vėjui
 • Automobilis slysta posūkiuose net važiuojam normaliu greičiu
 • Stabdymo kelias pailgėja
 • Esant šlapiai kelio dangai, nėra tinkamas ratų sukibimas su kelio danga

Amortizatorius – kaip pasirinkti tinkamą

Tokiu atveju savo automobilio amortizatorių reikėtų pakeisti. Amortizatorių reikia rinktis pagal savo automobilio modelį. Pagalbą renkantis amortizatorių gali suteikti „Autoaibės“ specialistai. Galite parašyti, paskambinti arba atvykti į vieną iš „Autoaibės“ parduotuvių ir jums bus suteikta reikiama konsultacija. Parduotuvės konsultantai įvertins transporto priemonę ir parinks tinkamiausią jai amortizatorių už optimalią kainą.

Autoaibė, UAB

Daugiau informacijos: www.autoaibe.lt

Autoaibė, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus