Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Aliuminio sistemos Blyweert Aluminium – pilnai modifikuotos, Belgijoje gaminamos aliuminio profilio konstrukcijos

Aliuminio sistemos Blyweert Aluminium – pilnai modifikuotos, Belgijoje gaminamos aliuminio profilio konstrukcijos Aliuminio sistemos Blyweert Aluminium – pilnai modifikuotos, Belgijoje gaminamos aliuminio profilio konstrukcijos

„Blyweert Aluminium“ sistema iš kitų išsiskiria savo funkcionalumu, nes jos konstrukcinius mazgus galima jungti su kitų aliuminių sistemų konstrukciniais mazgais. Tai leidžia išpildyti įvairiausius architektūrinius sprendimus. Iš šių sistemų galima pagaminti ilgaamžius, saugius ir patrauklaus dizaino gaminius (langus, duris, tinklelines sistemas, atitvaras, stumdomus elementus, stoglangius, žiemos sodus, fasadus ir kt.).

Aliuminio sistemos

„Blyweert Aluminium“ buvo įkurta 2007 metais Varšuvoje. Ši kompanija kurdama savo aliuminio sistemą atsižvelgė į visą aliuminio panaudojimo statybos srityje istoriją, todėl ši sistema yra sukurta apgalvotai. Šiuo metu kompanija yra žinoma visoje Europoje, o projektai įgyvendinami visame pasaulyje.

„Blyweet Aliuminium“ aliuminio sistemos yra plačiai naudojamos įvairių šiuolaikinių projektų sprendimams įgyvendinti: nuo dangoraižių iki prekybos centrų. Net ir pats šių sistemų gamybinis procesas yra labai modernus: nuolat atnaujinamos gamybinės technologijos, tobulinamos aliuminio profilio charakteristikos, o tai leidžia pristatyti tik aukščiausios kokybės aliuminio sistemas.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus