Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Aušinimo skystis automobiliui – kaip išsirinkti?

Aušinimo skystis automobiliui – kaip išsirinkti? Aušinimo skystis automobiliui – kaip išsirinkti?

„Autoaibė“ rūpinasi įvairiais klientų turimų transporto priemonių poreikiais ir gali pasiūlyti įvairias automobilių dalis, taip pat ir aušinimo sistemos priemones, tarp jų ir įvairių rūšių aušinimo skysčius. autoaibe.lt interneto svetainėje pateikiamas platus aušinimo skysčių (antifrizo) asortimentas – pirkėjas gali rasti platų įvairių gamintojų bei kainų pasirinkimą.

Galima pasirinkti „Swag“, „Lesta“, „Elite“, „Danushis“ ir kitų gamintojų aušinimo skysčius, o kainos svyruoja maždaug nuo 6 iki 40 EUR. Aušinimo skystį ir kitas aušinimo sistemos priemones galima užsisakyti pačiam internetu arba susisiekti su „Autoaibės“ atstovais.

Aušinimo skystis automobiliui

Kam reikalingas aušinimo skystis?

Svarbiausios savybės, kuriomis turi pasižymėti aušinimo skystis – tai neužvirti, neužšalti ir apsaugoti aušinimo sistemoje esančius metalus nuo korozijos pažeidimų. Dažniausiai būdinga jo kokybę skirstyti pagal spalvą.

Tačiau ant jo pakuotės būna nurodyta ir tarptautiniai klasifikavimo standartai, į kuriuos vertėtų atsižvelgti renkantis aušinimo skystį. Aušinimo skysčiai dažniausiai klasifikuojami pagal Volswageno AG TL774 standartą. G11, G12, G12++, G13 nurodo antifrizo tipą ir jam keliamus reikalavimus. Taip pat galima matyti ir kitas raides ir numerius, jei skirstymas vyksta pagal vokiečių gamintojo Basf Glysantin sistemą: G48, G30, G40, GG40.

Geri aušinimo skysčiai savo sudėty turi antikorozinių priedų, o pigesni dažnai jų neturi. Antikoroziniai priedai skiriasi pagal galiojimo ilgaamžiškumą, vieni jų stabilesni išlieka ilgesnį laiką, kiti skyla greičiau. Todėl aušinimo skystį reikėtų rinktis pagal vairuojamą automobilį. Be to, nevertėtų maišyti skirtingų spalvų ar gamintojų aušinimo skysčių.

Aušinimo skystis automobiliui

Kada keisti aušinimo skystį?

Geriausia skystį keisti žiemą, kas dvejus metus. Antifrizo kiekis turi būti pakankamas. Automobilio variklio temperatūra turi būti 80 – 90 °C. Kitu atveju galima įtarti aušinimo sistemos gedimus.

Aušinimo skystį galite užsisakyti internetu arba susisiekę su „Autoaibės“ atstovais, jei nežinote, koks skystis labiausiai tiktų Jūsų automobiliui. Parduotuvės konsultantai patars ir padės išsirinkti aušinimo skystį.

Autoaibė, UAB

Daugiau informacijos: www.autoaibe.lt

Autoaibė, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus