ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Autobusų nuoma Vilniuje: viskas, ką derėtų žinoti

Autobusų nuoma Vilniuje: viskas, ką derėtų žinoti Autobusų nuoma Vilniuje: viskas, ką derėtų žinoti

Tie, kurie mėgsta keliauti, puikiai žino, jog suplanuoti maršrutą ir pasiruošti kelionei užtrunka daug laiko. Kai norisi rasti geriausią ir praktiškiausią sprendimą, dažnai tenka pasukti galvą renkantis tarp trumpesnių ir įspūdingesnių maršrutų. Nemažai laiko atima ir planavimas, kiek kokių daiktų pasiimti į kelionę. Tai ypatingai svarbu keliaujant automobiliu – nesinori apsikrauti, be to, reikia rasti, kas vairuos. Atostogos nebeatrodo tokios ir smagios, kai pasiruošimas joms gali pradėti kelti stresą, o po to tenka ilgas valandas vairuoti. Tad verta išbandyti alternatyvą kelionėms automobiliu – tai autobusų nuoma Vilniuje. Ką svarbiausia žinoti, jei norite išsinuomoti autobusą Vilniaus mieste?

Verta išbandyti ir įmonėms, ir kolektyvams, ir draugų grupėms

Autobusų nuoma jums leis mėgautis maksimaliu kelionės komfortu ir neapkandžios piniginės – daugiau nei 30 asmenų kelionėms pasirinkę autobusą galėsite džiaugtis ramia, patogia išvyka. Šią paslaugą užsisakyti gali ir pavieniai asmenys, ir įmonės. Be to, išsinuomoti autobusą galite ir kelioms valandoms, ir savaitę trunkančiai pažintinei kelionei – patyręs vairuotojas užtikrins, kad patirtumėte neišdildomų įspūdžių ir visiškai mėgautumėtės išvyka.

Maksimalus komfortas ir geri įspūdžiai – už prieinamą kainą

Kelionė išnuomotu autobusu gali būti neįkainojama ne tik dėl galimybės visiškai atsipalaiduoti ir pasinerti į įspūdžius. Keliaudami taip pat galėsite mėgautis:

 • Patyrusio vairuotojo paslaugomis. Autobusų nuoma Vilniuje apima patyrusio ir rūpestingo vairuotojo paslaugas, dėl to galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis kelione nesirūpindami dėl vairavimo.
 • Maksimaliu komfortu. Šiuolaikiškas, erdvus autobusas gali būti aprūpintas visais patogumais – tereikia renkantis atsižvelgti į kelionės trukmę. Pavyzdžiui, jei planuojate važiuoti ilgiau nei porą valandų, rinkitės transporto priemonę, kurioje įrengtas tualetas ir šaldytuvas. Paprastai kiekvienas modernus autobusas turi reguliuojamus oro kondicionierius, jame veikia belaidis internetas, įrengtas didelis bagažo skyrius.
 • Pagalba planuojant maršrutą. Didesnės autobusų nuomos įmonės paprastai mielai padeda pasirūpinti ir tinkamiausiu maršrutu – greičiausiu ar vaizdingiausiu.
 • Saugumu. Keleiviai įprastai draudžiami kasko ir civiliniu draudimu.
 • Racionaliai suplanuotu biudžetu. Prieš kiekvieną kelionę galėsite sužinoti preliminarų jos biudžetą bei ieškoti jums tinkamiausių variantų.
 • Universalumu. Autobusų nuoma Vilniuje –  tai transporto priemonės bet kuriai progai pasirinktu maršrutu. Ši paslauga tinka ir mokinių ekskursijoms, ir kelionei su draugais, ir įmonės komandiruotei.

Nusprendę išsinuomoti autobusą neliksite nusivylę – aukštas komforto ir saugumo lygis užtikrins puikius įspūdžius, o profesionalaus vairuotojo paslaugos leis visiškai atsipalaiduoti.

Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Kaip ir planuodami kelionę bei jos tikslą, rinkdamiesi transporto priemonės tipažą stenkitės atsižvelgti į pagrindinius savo poreikius ir lūkesčius:

 • atsižvelkite į tai, kiek žmonių keliaus. Nuo to priklauso, kokia bus autobuso talpa. Svarbu paminėti, jog jei tikslaus skaičiaus nežinote, geriau rinktis talpesnę transporto priemonę;
 • įvertinkite, kokia yra kelionės kryptis ir trukmė. Pagalvokite, kokiu maršrutu keliausite: ar trauksite į poros valandų trukmės kelionę aplankyti Lietuvoje esančio objekto, ar į savaitę trunkančią pažintinę kelionę užsienyje? Vieni autobusai tinkamesni trumpiems maršrutams, kiti ilgiems – autobusų nuoma Vilniuje užsiimančios įmonės paprastai yra pasirengusios įvairiems variantams;
 • apgalvokite, kokių norite patogumų. Svarbu nuspręsti, koks autobusas tinkamesnis jūsų suplanuotai kelionei ir keliaujančių žmonių skaičiui – tolimiems maršrutams patartina rinktis visus galimus patogumus turinčią transporto priemonę. Keliaujant trumpesniu maršrutu, kai kurių patogumų galima ir atsisakyti – rinkitės pagal savo asmeninius poreikius.

Nepamirškite, jog pasirinkę autobusų nuomos paslaugą, galite sulaukti įvairiapusės pagalbos planuojant kelionę bei jos maršrutą, tad išsirinkti autobusą bus tik dar lengviau.

Nesvarbu, kokiu tikslu keliaujate – komfortas ir geri įspūdžiai turėtų užimti itin svarbią vietą jūsų prioritetų sąraše. Atidžiai pasirinkta autobusų nuoma Vilniuje padės džiaugtis geriausia patirtimi keliaujant šia transporto priemone – nereikės jaudintis dėl bagažo, vairuotojo. Be to, jums bus suteikti visi reikiami patogumai. Tad paskirti laiko visiems kriterijams įvertinti, geriausiai įmonei atsirinkti – tikrai verta.

Pasidalink:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus