ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

GUARDIAN GLASS paleidžia internetinį Performance Calculator įrankį

„Guardian Glass“ paleidžia internetinį „Performance Calculator“ įrankį. (Nuotraukos © Daniele Domenicali, GRDPR110) „Guardian Glass“ paleidžia internetinį „Performance Calculator“ įrankį. (Nuotraukos © Daniele Domenicali, GRDPR110)

„Guardian Glass“ pristato „Performance Calculator“ (stiklinimo charakteristikų skaičiuoklę) skaitmeninį įrankį, kuris padės klientams pasirinkti geriausią stiklinimo sprendimą. Nemokamas „Performance Calculator“ – sukurtas „Guardian“ techninės komandos kaip „Guardian Glass Analytics Software“ paketo dalis – apskaičiuoja vienos kameros ar dviejų kamerų stiklo paketo šviesos bei energetines charakteristikas su bet kurio storio ir tipo „Guardian®“ stiklais.

„Guardian Performance Calculator“ įrankio tikslumą pagal EN410 ir EN673 sertifikavo notifikuotoji įstaiga KIWA. Skaičiavimo duomenys pagrįsti sertifikuotomis vertėmis, garantuojančiomis sugeneruotų duomenų tinkamumą pastatų projektavimui ir statybos darbams.

„Performance Calculator“ siūlo daug funkcijų ir kitų privalumų. Programoje kiekvienam naudotojui skiriama asmeninė erdvė, kurioje jis gali kurti projektus, saugoti susijusius skaičiavimus, išsaugoti rezultatus PDF formatu ir dalintis duomenų lapais su kitais komandos nariais. „Guardian“ klientai gali naudoti paskaičiuotus rezultatus eksploatacinių savybių deklaracijose stiklo paketams, pagamintiems su su „Guardian“ stiklais.

Pristatydamas naująjį „Guardian Performance Calculator“, Andreas Behrends, „Guardian Glass in Europe“ produkto efektyvumo ir sertifikavimo vadovas, teigia: „Mūsų klientai jau 14 metų naudojo autonominę skaičiuoklės versiją, kurios naudingumą pripažįsta visi stiklo profesionalai. Perėjimas iš autonominės i internetinę programos versiją yra svarbus žingsnis į priekį ir naujas pavadinimas tai atspindi. Įrankį naudojantys profesionalai gali būti tikri, kad gaus naujausią informaciją ir nereiks nerimauti dėl programos atnaujinimo. Be to, ši nauja internetinė platforma leis mums sukurti naujų funkcijų ateityje.“

Internetinis „Guardian Performance Calculator“ užtikrina, kad visi duomenys būtų nuolat atnaujinami. Šis įrankis pakeičia ankstesnę autonominę programą „Guardian Configurator.“ Naujuoju „Guardian Performance Calculator“ įrankiu užsiregistravę galite naudotis nemokamai.

Apie „Guardian Industries Corp.“

„Guardian Industries Corp.“ – privati įvairius produktus gaminanti pasaulinė kompanija, įsikūrusi Auburn Hills, Mičigane. „Guardian“ ir dukterinėse įmonės dirba 17 000 darbuotojų, o bendrovės padaliniai veikia visoje Šiaurės Amerikoje, Europoje, Pietų Amerikoje, Afrikoje, Artimuosiuose Rytuose ir Azijoje. Kompanijos vizija – kurti pridėtinę vertę klientams ir visuomenei, nuolat diegiant naujoves ir naudojant kuo mažiau išteklių. „Guardian Glass“ – tarptautinis, lyderio pozicijas užimantis float stiklo gamintojas, tiekiantis pridėtinės vertės stiklo gaminius bei sprendimus komerciniams, gyvenamiesiems pastatams, transporto priemonėms, interjerui ir techniniam stiklo panaudojimui. „SRG Global“ – vienas didžiausių pasaulyje pažangių, aukštos kokybės plastiko gaminių su dangomis automobilių, komercinių sunkvežimių bei plataus vartojimo prekių pramonei, siūlantis sprendimus dangų atsparumui, funkcionalumui, automobilių efektyvumui bei dizaino lankstumui padidinti.

„Guardian Building Products“ – pirmaujanti specializuotų statybos produktų platintoja iš JAV.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus