ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

UPONOR, UAB - grindinio šildymo, patalpų mikroklimato, vandentiekio, šildymo, vėsinimo sprendimai

Adresas:
Ukmergės g. 280, LT-06115, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 111581682
PVM kodas: LT115816811

Tel. Nr.: (8 5) 213 2336UPONOR, UAB VEIKLA: grindinio šildymo, patalpų mikroklimato, vandentiekio, šildymo, vėsinimo, radiatorių pajungimo sprendimai. „Uponor“ siūlo patikimus sprendimus, nuo vandentiekio, spindulinio šildymo ir vėsinimo iki infrastruktūros sprendimų. Sprendimai pritaikyti tiek vienos šeimos namams, komerciniams pastatams, visuomeniniams ar pramoniniams pastatams.

Uponor“ novatoriški produktai palengvins vandentiekio ir šiluminio komforto palaikymo sistemų įrengimą. Uponor“ vamzdynų paskirstymo sistema sujungia skirtingus pastatus. Todėl kompanija siūlo visą paslaugų portfelį jūsų pastato projektui, ypač patalpų mikroklimatui ir santechnikos sprendimams.

Uponor“ yra pirmaujantis santechnikos ir patalpų klimato valdymo sprendimų tiekėjas gyvenamųjų bei komercinių pastatų rinkai Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Bendrovė turėdama daugiau kaip 60 metų patirtį plastikinių vamzdžių, komponentų ir sistemų kūrimo bei gamybos srityje, siūlo išbaigtus sprendimus, išsiskiriančius ne tik pažangiomis technologijomis, bet ir tvarumu bei efektyviu energijos naudojimu.

Uponor“ – tai pirmaujanti kompanija tarp plastikinių ir mišrių vamzdynų, spindulinio šildymo ir vėsinimo gamintojų. Teisingai suprojektuotos, sumontuotos ir valdomos, Uponor“ sistemos tanaus ilgus metus. Kokybiškų produktų ir sistemų gamyba prasideda nuo aukštos kokybės žaliavų pasirinkimo, kvalifikuotų darbuotojų, pažangiausių technologijų ir įrangos, produkcijos klientui pristatymo laiku. Visa pagaminta produkcija yra saugi, ilgalaikė, naudojanti mažai energijos ir draugiška aplinkai.

Uponor“ kreipia dėmesį į aplinkos reikalavimus kai kuria, konstruoja bei gamina savo produktus ir nustato aukščiausius standartus grindų šildymui bei vėsinimui, vandentiekiui bei infrastruktūrai savo sukurtomis, išbandytomis bei palaikomomis sistemomis.

Uponor“ siūlo lanksčias ir apgalvotas galimybes patobulinti savo patalpų mikroklimatą. Nuo tradicinius energijos šaltinius vartojančių iki geoterminių sprendimų, perkeliančių šilumą į grindis ar net sienas bei lubas. Uponor“ sistemos leidžia spręsti ne tik šildymo, bet ir patalpų aušinimo užduotis.

SPRENGIMAI INDIVIDUALIEMS NAMAMS

Uponor“ siūlo tvarias ir higieniškas santechnikos sistemas bei grindinio šildymo ir vėsinimo vandeniu sistemas naujiems ir renovuojamiems pastatams. Uponor“ patalpų klimato sistemos – tai nematomas komfortas ir maksimalus jaukumas namuose. Grindinio šildymo vandeniu sistemos ir vėsinimo sistemos – geriausias pasirinkimas individualiuosiuose pastatuose. Jos užtikrina malonią temperatūrą namuose, efektyvų energijos naudojimą ir optimalias sąlygas naudoti atsinaujinančius energijos šaltinius, pvz., šilumos siurblius.

SPRENDIMAI DAUGIAAUKŠČIAMS PASTATAMS

Uponor“ patalpų klimato valdymo ir santechnikos sprendimai pasižymi aukščiausia kokybe, yra lengvai įrengiami ir didina pastato vertę. Uponor“ spindulinis šildymas ir vėsinimas užtikrina malonų mikroklimatą patalpoje. Įmontuotos sistemos garantuoja puikią terminę aplinką, jas galima valdyti kiekvienoje patalpoje ir kiekviename bute. Uponor“ vandentiekio sistemos tenkina aukščiausius higienos standartus, naudojant jas užtikrinamas aukščiausio lygio saugumas, įrengimo lankstumas, taupomas laikas ir apsisaugoma nuo problemų ateityje.

UPONOR, UAB PRODUKTAI:

Paviršinis šildymas ir vėsinimas: grindų sistemos; sieninės sistemos; lubų sistemo; sniego ir ledo tirpinimo sistemos; termiškai aktyvios pastatų konstrukcijos; paskirstymo mazgai; tiekiamo vandens temperatūros valdymo sistemos; patalpos temperatūros valdymo sistemos.

Izoliuoti vamzdžiai: šilumos paskirstymo tinklai; vėsinimo paskirstymo tinklai; šilto vandentiekio vandens tiekimas; šalto vandens tiekimo sistemos.

Stovai: modulinės „Press“ sistemos.

Grunto energija: horizontalūs kolektoriai; vertikalūs kolektoriai; energijos narveliai; energijos poliai; pigaus vėsinimo sistemos.

Radiatorių prijungimas: „Press“ sistemos; „Uponor Quick & Easy“ sistemos.

Vandentiekio prijungimas: „Uponor Press“ sistemos; „Quick & Easy“ sistemos; vėdinimo sistemos; iš anksto izoliuotos vėdinimo sistemos

„Zent-Frenger“

UPONOR, UAB SPRENDIMAI:

SPRENDIMAI BIURŲ PASTATAMS

Uponor“ supindulinis šildymas ir vėsinimas – komfortiška, tyli ir efektyviai energiją naudojanti alternatyva tradicinėms sistemoms komerciniuose pastatuose. Vandens sistemos integruojamos į pastato konstrukciją, todėl paviršiai lieka neapkrauti, ant jų nėra matomų ir trukdančių įrenginių – tai padeda lanksčiau kurti interjero dizainą. Šios sistemos mažina oro cirkuliavimą, patalpose nebūna skersvėjų ir nekyla problemų dėl dulkių. Uponor“ siūlo išbaigtą, saugią, higienišką vandentiekio vamzdžių sistemą, kuri gali būti naudojama ir spindulinės šildymo sistemos tiekimo bei grįžtamuosiuose vamzdynuose. Kompanija tiekia visus santechnikos sistemos komponentus nuo šildytuvo iki čiaupo.

SPRENDIMAI PRAMONINIAMS PASTATAMS

Uponor“ pramoninis grindinis šildymas yra ekonomiškas, nes visa sistema veikia naudojant žemos temperatūros vandenį. Šilumos nuostoliai šilumos generavimo ir paskirstymo taškuose gali būti sumažinti. Uponor“ vandentiekio sistemos gali būti įrengiamos tualetuose, plovyklose ir dušinėse, taip pat virtuvėse. Pramoniniams pastatams siūloma ir suspausto oro sistema, kuri tiekia reikiamo slėgio orą į darbo vietas patiriant minimalius nuostolius – tai užtikrina maksimalų našumą.

SPRENDIMAI ŽEMĖS ŪKIO PASTATAMS

Spindulinio šildymo sistemos ne tik energetiškai efektyvus ir patogus sprendimas temperatūros valdymui gyvenamosiose patalpose, bet ir tinkamos naudoti tvartuose, šiltnamiuose, sandėliuose ir dirbtuvėse. Su spindulinio šildymo sistema taip pat galima pašalinti sniegą fermoje, ar pravažiavimuose. Be to, mūsų lengvai pritaikomas ir izoliuotų vamzdžių sistemas galima jungti prie vietinio šilumos tiekėjo tinklų. Taip pat Uponor“ gali pasiūlyti šildymo ir vėsinimo sprendimą panaudojant grunto energiją.

NOVATORIŠKOS SISTEMOS SPRENDIMAS VIEŠBUČIAMS

Uponor“ siūlo platų vandentiekio, spindulinio šildymo ir vėsinimo sistemų asortimentą, pateikdami maksimalų komfortą naudotojui, didelį sistemos efektyvumą ir geriausias galimybes pasinaudoti atsinaujinančiais energijos šaltiniais. „Uponor Quick and Easy“ vamzdynų sistema yra lengvai pritaikoma plastikinių vamzdynų ir šildymo sistema. Izoliuoti vamzdžiai - įrodytas pavadinimas novatoriškai, lengvai pritaikomai ir izoliuotai vamzdžių sistemai. Tradiciniai metodai sniego nukasimui yra brangūs, netvarkingi ir reikalauja darbo jėgos įdėjimo. Uponor“ siūlo puikią alternatyvą - Uponor“ sniego ir ledo tirpinimo sistemą. Sistemoje šiltas vanduo cirkuliuoja PEX vamzdžiais integruotais grindinyje. TABS arba termiškai aktyvaus pastato sistemos siūlo šildymo ir vėsinimo sprendimus. Sistema yra ekonomiška ir energetiškai efektyvi. Rinkdamiesi Uponor“ grindinio šildymo sistemą, Jūs būsite tikri, kad pasirinkote tinkamą ir patikimą sprendimą. Švelnus šilumos spinduliavimas sukuriamas Uponor“ grindinio šildymo sistema, kuri iš karto veikia asmens kūną be tarpinio patalpos oro sušildymo. „Uponor MLCP Riser“ modulinė konstrukcija - mažesnėms sandėliavimo išlaidoms statybų aikštelėje, dėl sumažinto lengvasvorių detalių skaičiaus

SPINDULINIS ŠILDYMAS IR VĖSINIMAS JŪSŲ KOMFORTUI

Uponor“ spindulinės technologijos sprendimai gyvenamosiose ir darbo patalpose sukuria malonią terminę aplinką optimaliomis sąnaudomis. Mažai energijos naudojančios sistemos yra puikiai suderinamos su atsinaujinančiais energijos šaltiniais, todėl padeda mažinti energijos naudojimą ir CO2 emisiją. Pasitelkiant Uponor“ sprendimus galima užtikrinti gerą patalpų mikroklimatą.

GRUNTO ENERGIJA. GEOTERMINIAI SPRENDIMAI

Grunto energija, esanti iki 400 m gylyje, gali būti naudojama ne tik kaip energijos šaltinis spinduliniam ir vandens šildymui, bet ir kaip energijos šaltinis spindulinio vėsinimo sistemoms labai mažomis eksploatavimo sąnaudomis. Grunto energiją galima naudoti visų tipų pastatams – nuo individualiųjų namų iki didelių biurų ir pramoninių pastatų. Veikiančios grunto energijos sistemos eksploatavimo sąnaudos yra nedidelės, o jos tarnavimo laikas – labai ilgas.

IZOLIUOTI VAMZDŽIAI

Uponor“ tiekia izoliuotus vamzdžius šildymo ir vėsinimo tinklams. Jie tinka įvairiems objektams: antriniams centrinio šildymo kontūrams, gyvenamiesiems namams prijungti, bioenergetikos sektoriui, biodujų gamykloms ir centralizuotiems vėsinimo tinklams. Tinklas įrengiamas greitai ir efektyviai, net jeigu objekte yra pačios sudėtingiausios sąlygos.

PUIKUS VANDENTIEKIO SPRENDIMAS

Uponor“ seniai lyderiauja novatoriškų, patikimų geriamojo vandens sistemų kūrimo srityje ir jau kelis dešimtmečius siūlo išbaigtas sistemas, skirtas švariam vandeniui tiekti. Visos sistemos – nuo vamzdynų iki čiaupo – yra saugios, patikimos ir lengvai įrengiamos.

GREITAS IR EKONOMIŠKAS ŠILDYMO SISTEMŲ ĮRENGIMAS

Uponor“ radiatorių prijungimo gaminių pasiūloje yra viskas, ko reikia saugiai ir greitai sumontuoti sistemą. Jeigu planuojate įsirengti naują namą ar renovuoti seną, visais atvejais geriausias pasirinkimas yra universalios Uponor“ sistemos.

UNIKALI PRIEŠGAISRINĖ SISTEMA

Uponor“ priešgaisrinių purkštuvų sistema – tai ekonomiškas modernus būdas apsisaugoti nuo gaisro, taupantis Jūsų pinigus ir galintis sumažinti draudimo įmokas. Patvarūs Uponor“ plastikiniai vamzdžiai yra atsparūs korozijai. Juose nėra sulydytų jungčių, todėl jie nelaidūs vandeniui.

DUJŲ VAMZDŽIŲ MONTAVIMAS PATALPOSE – MAKSIMALUS SAUGUMAS

Uponor“ MLCP dujų sistema patalpoms leidžia dujų vamzdžius viduje įrengti lengvai, greitai ir patikimai. Uponor“ vamzdžių montavimo sistemos saugumą užtikrina visada.

UNIKALI IR NOVATORIŠKA STOVŲ SISTEMA

Naudojantis Uponor“ moduline stovų sistema montavimo darbai atliekami daug paprasčiau. Ši sistema mažina ir projektavimo, ir statybos darbų apimtis, nes ją sudaro mažiau dalių, kurias reikia užsakyti, laikyti ir sumontuoti. Be to, vamzdžiai lengviau ir greičiau sujungiami.

KOMPOZITINIŲ VAMZDŽIŲ SISTEMA SUSPAUSTAM ORUI TIEKTI

Naudojant Uponor“ kompozitinius vamzdžius, suspausto oro sistemos yra lengvai įrengiamos, o vėliau gali būti pritaikomos konkretiems poreikiams objekte. Visą sistemą galima nesunkiai įrengti jau eksploatuojamame pastate, net kai yra likę mažai vietos.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Vamzdis, vamzdžiai, vamzdynai, plastikiniai, apsauginiai, nuotekų valymas, laidinė kontrolės sistema, izoliuoti, vanduo, vandeniui, šildymas, grindų šildymas, grindinys šildymas, temperatūros davikliai, termostatai, kolektoriai, daugiasluoksniai vamzdžiai, UPONOR, termostatai, kolektoriai, vamzdynų jungtys, buitinių nuotekų valymas, radijo kontrolės sistema, biocheminis valymas, gruntinis valymas, vandentiekis, nuotekos, sistema, sistemų, izoliuoti, vanduo, vandeniui, vandentiekis, šildymas, šildymo sistemos, ventiliacija, kanalizacija, drenažas, grindų šildymas, nuotekų valymas, trapai, vandens surinkimas, vamzdynas, jungtys, vamzdynų priedai, grindinio šildymo sistemos, radiatorinio šildymo sistemos, sienų šildymo sistemos, grunto šildymo sistemos, izoliuoti vamzdynai, plastikiniai ortakiai, nuotekų valymo įrenginiai, nuotekų kaupimo rezervuarai, trapai, geoterminio šildymo vamzdžiai, grindinis šildymas, grindinio šildymo vamzdžiai, grindinio šildymo valdymas, automatika, kolektoriai, termostatai, plastikiniai ortakiai, izoliuoti vamzdynai, sieninis šildymas, pramoninis šildymas, MLC, kompoziciniai vamzdžiai, smatrix, Smatrix Style

 • UPONOR, UAB - grindinio šildymo, patalpų mikroklimato, vandentiekio, šildymo, vėsinimo sprendimai
 • UPONOR, UAB - grindinio šildymo, patalpų mikroklimato, vandentiekio, šildymo, vėsinimo sprendimai
 • UPONOR, UAB - grindinio šildymo, patalpų mikroklimato, vandentiekio, šildymo, vėsinimo sprendimai
 • UPONOR, UAB - grindinio šildymo, patalpų mikroklimato, vandentiekio, šildymo, vėsinimo sprendimai
 • UPONOR, UAB - grindinio šildymo, patalpų mikroklimato, vandentiekio, šildymo, vėsinimo sprendimai
 • UPONOR, UAB - grindinio šildymo, patalpų mikroklimato, vandentiekio, šildymo, vėsinimo sprendimai
 • UPONOR, UAB - grindinio šildymo, patalpų mikroklimato, vandentiekio, šildymo, vėsinimo sprendimai
 • UPONOR, UAB - grindinio šildymo, patalpų mikroklimato, vandentiekio, šildymo, vėsinimo sprendimai
 • UPONOR, UAB - grindinio šildymo, patalpų mikroklimato, vandentiekio, šildymo, vėsinimo sprendimai
 • UPONOR, UAB - grindinio šildymo, patalpų mikroklimato, vandentiekio, šildymo, vėsinimo sprendimai
Žymės:
geoterminio šildymo vamzdžiai, grindinio šildymo sistemos, Grindinio šildymo vandeniu sistemos, grindinis šildymas, grunto šildymo sistemos, Izoliuoti vamzdžiai, MLCP dujų sistema patalpoms, patalpų mikroklimato valdymas, plastikiniai vamzdynai Uponor, pramoninis šildymas, priešgaisrinių purkštuvų sistema, radiatorinio šildymo sistemos, radiatorių pajungimo sprendimai, šaldymo ir vėsinimo sistemos, santechnikos sistemos, sieninis šildymas, šildymo sistemos, sniego ir ledo tirpinimo sistema Uponor, spindulinio šildymo sistemos, Uponor grindinis šildymas, Uponor patalpų klimato sistemos, Uponor pramoniniai grindų šildymo, Uponor šildymo sistemos, Uponor spindulinis šildymas ir vėsinimas, Uponor vandentiekio sistemos, Uponor vėsinimo sistemos, vandentiekio sistemos, Vandentiekio sistemų sprendimai, vėsinimo sistemos, vėsinimo vandeniu sistemos
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus