Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Pramoninio grindinio šildymo sistema UPONOR MAGNA - efektyvumas prasideda grindų lygyje

Pramoninio grindinio šildymo sistema UPONOR MAGNA - efektyvumas prasideda grindų lygyje Pramoninio grindinio šildymo sistema UPONOR MAGNA - efektyvumas prasideda grindų lygyje

Pramoniniuose objektuose šildymo ir vėsinimo poreikiai būna labai skirtingi. Savininkai, valdytojai ir projektuotojai siekia ne tik kuo geriau išnaudoti pastato plotą, bet ir kuo didesnio lankstumo paskirties keitimo atveju. Pramoninėse konstrukcijose ekonomiškumas yra pats svarbiausias projektavimo kriterijus. „Uponor“ pramoninio grindinio šildymo sistemos atitinka visus reikalavimus dėl mažų investicijų, mažų energijos, techninės priežiūros ir eksploatacinių sąnaudų bei naudojimo lankstumo.

Vandeninės grindinio šildymo ir vėsinimo sistemos užtikrina tvarų ir ekonomišką šildymo ir vėsinimo energijos tiekimą pramoniniuose pastatuose, ypač kai naudojamos kartu su šilumokaičiais ir akumuliacijos sistemomis arba su šilumos siurbliais. Kad būtų išvengta veiklos sutrikdymo, jas galima įrengti atliekant pastato su įprastine šildymo ir vėsinimo sistema apvalkalo renovaciją pagal Vokietijos Atsinaujinančios energijos šilumos akto reikalavimus. Pramoninės grindinio šildymo sistemos yra ekonomiška alternatyva įprastinėms gamybos zonų šildymo sistemoms, pavyzdžiui, dažnai naudojamiems dujiniams radiatoriams.

Paprastas perteklinės šilumos panaudojimas

Įrengus pramoninę grindinio šildymo sistemą, galima panaudoti įrenginių arba šaldymo sistemų išskiriamą šilumą. Be to, kai naudojamas kondensacinis dujų katilas ir dalinis technologinių procesų, pavyzdžiui, suspausto oro gamybos, metu išsiskiriančios šilumos panaudojimas, galima gana daug sutaupyti lyginant su įprastinėmis šildymo sistemomis.

Mažas eksploatacines sąnaudas sąlygoja ne tik žematemperatūrė technologija ir automatinis grindinio šildymo sistemos valdymas, bet ir tai, kad grindinei sistemai reikia mažai priežiūros. Tampa nereikalingas radiatorių, jungčių ir ventiliacijos sistemų valymas bei priežiūra.

Pramoninė grindinio šildymo sistema „Uponor Magna“ integruojama tiesiai grindų plokštėse. Todėl nereikalingos jokios lubų sistemos. Nėra statinių stogo konstrukcijos apribojimų, nereikia skirti laiko dujinių radiatorių ar kaloriferių įrengimui ir reguliariai priežiūrai.

Grindinio šildymo sistemos užtikrina didžiausią lankstumą

Kadangi „Uponor“ pramoninio šildymo sistemos yra integruojamos į pastato konstrukcijas, gali būti išnaudojamas visas grindų plotas – ant jo nėra jokių įrenginių. Tai leidžia maksimaliai panaudoti patalpų plotą ir užtikrina didžiausią įmanomą lankstumą. Kitas grindinio šildymo sistemų privalumas yra tai, kad gali būti užtikrinta vienoda temperatūra ir oro drėgnumas per visą pastato aukštį, o tai gali būti svarbu įvairiems sandėliuojamiems produktams, pavyzdžiui, maisto produktams, elektronikos komponentams, popieriaus gaminiams ir t.t.

Pramoninės grindinio šildymo sistemos spinduliuojama šiluma padeda palaikyti pastate tolygią temperatūrą – tai teigiamai veikia visą pastato konstrukciją. Pavyzdžiui, tolygus šildymas apsaugo nuo kondensato susidarymo ant išorinių sienų. Kaip nurodyta DIN 12831 priede, pastatuose, kuriuose vidinis aukštis yra didesnis kaip 10 m, oro šildymo sistemos turi būti iki 60 % galingesnės nei grindinio šildymo sistemos.

Grindinio šildymo sistemos veikimo principas leidžia sutaupyti labai daug energijos. Beveik 55 % šilumos yra išspinduliuojama – šilumos spinduliavimas suteikia žmonėms daugiau komforto, juntamai veikia jų temperatūros pojūtį. Tai ypač aktualu aukštiems gamyklų pastatams.

Malonus šildymas ir vėsinimo galimybė

Tai, kad didelė šilumos dalis išspinduliuojama, leidžia patalpose palaikyti žemesnę temperatūrą lyginant su konvekcinėmis šildymo sistemomis. Be to, esant grindiniam šildymui, kojoms būna maloniai šilta be jokių papildomų priemonių, pavyzdžiui, kilimų. Tai užtikrina žmonėms gerą savijautą ir pagerina jų darbo efektyvumą.

Žiemos mėnesiais maloni šiluma padeda išlaikyti gerą sveikatą ir darbingumą, o šiltuoju metų laiku dažnai reikalingas efektyvus patalpų vėsinimas. Pramoninio grindinio šildymo sistemos gali būti naudojamos ir vėsinimui. Tad dar vienas pramoninio grindinio šildymo sistemų privalumas yra tai, kad prireikus sistemą vėliau galima pritaikyti vėsinimui ar netgi apsaugai nuo sprogimo.

Be to, paskirstant šilumą patalpoje, nesusidaro stiprių oro srautų, kaip įprastinių šildymo sistemų atveju. Todėl nebūna skersvėjų ir nekyla dulkės. Tai reiškia, kad grindinis šildymas ypač tinka sandėlių ir mažmeninės prekybos patalpų šildymui, nes sumažina poreikį valyti dulkes.

Lengvai įrengiami sistemos komponentai

„Uponor Magna“ pramoninio grindinio šildymo sistemose naudojami aukštu slėgiu susiūti plastikiniai vamzdžiai pagal standartus gali būti pakloti betone su plieninio tinklo armatūra pritvirtinant juos prie apatinio tinklo, plienu ir stiklo pluoštu armuotame betone ant šildymo sistemos tinklo ir sutankintame betone naudojant „Uponor“ pramoninius bėgelius.

PE-Xa „Uponor Comfort Pipe PLUS“ vamzdžių susiuvimo technologija apsaugo juos nuo aštrių detalių sukeliamų mechaninių pažeidimų, pavyzdžiui, velkant per armatūros sluoksnius. Tyrimai rodo, kad įpjovos iki 15 % sienelės storio neturi įtakos ilgalaikiam vamzdžio stiprumui. Aukštu slėgiu susiūto polietileno vamzdžių laiko iki plyšimo kreivė yra tiesė, o nesusiūto polietileno PE vamzdžių – ne. Pagal DIN EN ISO 15875-2:2003 „Uponor“ PE-Xa vamzdžių tarnavimo laikas yra 100 metų.

Kaip sprendimų tiekėjas, „Uponor“ siūlo ne tik jungimo detales, vamzdžius, vamzdžių jungtis, valdymo ir paskirstymo komponentus, bet ir pagalbą projektuotojams bei montuotojams atliekant skaičiavimus ir inžinerinius darbus.

pramoninio-grindinio-sildymo-sistema-uponor1

Pramoninis grindinis šildymas leidžia pramoninius pastatus naudoti įvairiais tikslais.

pramoninio-grindinio-sildymo-sistema-uponor-magma1

Pramoninis grindinis šildymas užtikrina tolygią patalpų temperatūrą logistikos pastatuose.

pramoninio-grindinio-sildymo-sistema-uponor-magma2

Pramoninis grindinis šildymas sukuria labai malonią aplinką ir darbo sąlygas pramoniniuose pastatuose, ypač grindų lygyje.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus