Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Terasinės, tvorų ir fasadų apkalos lentos iš medžio - plastiko kompozito (WPC) - ilgaamžiška, ekologiška ir praktiška

Terasinės, tvorų ir fasadų apkalos lentos iš medžio - plastiko kompozito (WPC) - ilgaamžiška, ekologiška ir praktiška Terasinės, tvorų ir fasadų apkalos lentos iš medžio - plastiko kompozito (WPC) - ilgaamžiška, ekologiška ir praktiška

UAB "JRV Brothers", klientams, kurie renkasi lentas terasoms, pastogių, fasadų apkalai ar tvorų įrengimui, ir vertina tokias gaminių savybes kaip ilgaamžiškumas, estetiška, atsparumas šalčiui, UV spinduliams, vandeniui, puvimui ir grybeliui, siūlo InoWood medžio-plastiko kompozito (WPC) produkciją. 

Medžio-plastiko kompozito (WPC –angl. wood-plastic composite) gaminiai - tai šiuolaikiškas bei stilingas sprendimas Jūsų sodybos, balkono ar visuomeninės paskirties eksterjerui kurti. Dailia savo išvaizda ir teikiamu komfortu WPC gaminai jau pradeda lenkti tradicines medines terasas bei apkalos dailylentes. Šis produktas dar kitaip vadinamas „Amžinuoju medžiu”.

Švelnaus ir glotnaus paviršiaus, medžiu kvepiantys gaminiai iš medžio ir plastiko kompozito beveik niekuo nesiskiria nuo natūralios medienos, tačiau neturi medienai būdingų trūkumų.

Renkantis WPC produkciją, svarbi žaliavos sudėtis, kuri turi įtakos produkto tarnavimo laikui ir savybėms. InoWood produkcija gaminama iš 50% medžio dulkių ir 50% PVC (polivinilchlorido), kas užtikrina itin aukštą produkto tankį ( 1,44 ). Skirtingai nuo kitų WPC gamintojų, siūlančių WPC kompozitą, kurio sudėtyje yra iki 70% medžio dulkių ar drožlių, arba naudoja kitokį polimerą – polietileną. Tokiu būdu kompozito savikaina atpiginama, tačiau, deja, jo pagrindinės savybės – atsparumas drėgmei ir UV spinduliams yra ženkliai sumažinamas.

terasos-apkalos-tvoros

 Medžio-plastikų kompozito privalumai:

- 100 % ekologiškumas;
- Atsparumas vandeniui, vandens garams, drėgmei, druskingam ir chloruotam vandeniui;
- Atsparumas šalčiui, temperatūros svyravimams, saulės poveikiui;
- Paprastas ir greitas montavimas naudojant įprastinius instrumentus;
- Galima plauti su aukšto slėgio plovimo įranga;
- Ateityje nereikalinga papildoma priežiūra ir perdažymas;
- Atsparumas UV spinduliams;
- Nėra švino;
- Atsparumas puvimui bei grybelio poveikiui.

ino-wood-terasos1

Šiuo metu UAB "JRV Brothers" siūlo tris skirtingas sistemas: "InoDeck" – terasinė lenta, "InoSide" – fasadinė apkalos dailylentė ir "InoFence" – tvoros ir turėklai. Produktas InoWood kuo puikiausiai tinka prieplaukoms, tilteliams, vaikų žaidimo aikštelėms, daiktadėžėms, takelių įrengimui parkuose, suolams, stalams, šiukšliadėžėms, gėlių klomboms ir t.t.

TERASINĖ SISTEMA

terasos


APKALOS SISTEMA

apkalos


TVOROS ELEMENTAI

tvoros

Populiariausių terasinių lentų ir apkalos dailylenčių spalvos yra šios: tamsiai ruda (kedras), šviesiai ruda (muskatas) ir tamsiai pilka (antracitas). Kadangi gaminiai montuojami naudojant specialias tvirtinimo detales, montažo paviršiuje nesimato vinių ir medsraigčių. Net po kelerių metų lentų išvaizda nepasikeis.

inowood-produktai

UAB "JRV Brothers" siūlo įsigyti lietuvišką produktą - InoWood, kuris patenkina net noriausių klientų poreikius. Savo klientams galime pagaminti reikiamo ilgio gaminius, todėl galima labai tiksliai įvertinti reikiamų medžiagų kiekį, o patyrę meistrai profesionaliai sumontuos reikiamas sistemas Jūsų norimoje vietoje.

Daugiau informacijos apie medžio - plastiko kompozito (WPC) gaminius rasite čia: http://www.jrv.lt/index.php/produktai/inowood-produkcija

JRV BROTHERS, UAB

Daugiau informacijos: www.jrv.lt

JRV BROTHERS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus