Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Dirbtinis akmuo Diamond Stone ir dekoratyvinės panelės Stonepan - šiuolaikiškiems interjero ir eksterjero projektams

Dirbtinis akmuo Diamond Stone ir dekoratyvinės panelės Stonepan - šiuolaikiškiems interjero ir eksterjero projektams Dirbtinis akmuo Diamond Stone ir dekoratyvinės panelės Stonepan - šiuolaikiškiems interjero ir eksterjero projektams

UAB "Akmens karalystė" šiuolaikiškų vidaus ir lauko projektų įgyvendinimui, siūlo platų dirbtinio akmens Diamond Stone arba dekoratyvinių panelių sistemų Stonepan produkcijos pasirinkimą. Šie dirbtinio akmens gaminiai yra ne tik praktiškas ir ekonomiškas sprendimas, bet ir pasižymi puikiomis izoliacijos, patvarumo, lengvumo ir estetikos savybėmis.

Kiekvienas Diamond Stone produktas išgaunamas kopijuojant natūralius akmenis. Šie produktai gaminami naudojant specialią liejimo technologiją, todėl vienas kvardratinis metras sveria tik 30-35 kg, o tai sumažina pastatų svorį, kas yra praktiškiau ir ekonomiškiau. Akmuo gali būti naudojamas ir viduje, ir išorėje. Jis turi didelę spalvų paletę ir yra skirtingų konfigūracijų.

Kadangi Diamond Stone akmuo turi neorganinių ir geležies pigmentų, jis turi gerą šilumos ir garso izoliaciją, o naudojant jį fasado apdailai, namas neįkaista, nes šis akmuo nesugeria ultravioletinių spindulių.

Šis dirbtinis akmuo yra labai patvarus ir turi labai nedidelę tikimybę įtrūkti. Taip pat jis neturi didelių nelygumų, kurie sumažina 2-3cm jo storį.

Stonepan panelių sistemos pagamintos iš stiklo pluošto ir akmens dulkių. Šie produktai buvo sukurti kopijuojant natūralius akmenis, o tai leidžia patikri gamtos grožį konkrečiose srityse. Panelių sistemos visuose lauko ir vidaus projektuose atrodys itin elegantiškai ir jaukiai, nes turi platų modelių ir spalvų asortimentą. Nėra jokių nereikalingų dalių, todėl suplonėja iki 3-4mm. Dekoratyvinės panelės pagrindinis skirtumas nuo dekoratyvinio akmens yra toks, kad ši medžiaga yra išlieta yra vientisą didelę plokštę. Pritvirtinama kaiščių ir varžtų pagalba, o sujungimai užglaistomi glaistu ir dažais. Jos išmatavimai yra 1,15 x 3,25.

Dirbtinio akmens Diamond Stone ir dekoratyvinių panelių Stonepan panaudojimo idėjos:

dirbtinis-akmuo-fasadas

dirbtinis-akmuo

dirbtinis-akmuo3

dirbtinis-akmuo4

dirbtinis-akmuo5

dirbtinis-akmuo6

dirbtinis-akmuo7

dirbtinis-akmuo8

dirbtinis-akmuo9

dirbtinis-akmuo10

dirbtinis-akmuo11

dirbtinis-akmuo12

AKMENS KARALYSTĖ, UAB

Daugiau informacijos:

AKMENS KARALYSTĖ, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus