visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Šilumą kaupiančios krosnys NORDPEIS SALZBURG – efektyvios ir kokybiškos

Šilumą kaupiančios krosnys NORDPEIS SALZBURG – efektyvios ir kokybiškos Šilumą kaupiančios krosnys NORDPEIS SALZBURG – efektyvios ir kokybiškos

Šildymo bei interjerų sprendimus siūlanti UAB „Decopolis“, pristato šilumą kaupiančių krosnių „Nordpeis“ seriją „Salzburg“. Šildykite namus ekologiškai ir efektyviai!

Skirtingai nei tradicinės krosnelės ar židiniai, šios krosnys šilumą į patalpą atiduoda ilgą laiką – net tuomet, kai ugnis jau seniai užgesusi. Šildymui reikia mažiau malkų, šildyti paprasčiau, šildymas ekologiškas.

Šilumą kaupiančios krosnys NORDPEIS SALZBURG – efektyvios ir kokybiškos

 

„Nordpeis“ šilumą kaupiančių krosnių serijos „Salzburg“ modeliai „Salzburg S“, „Salzburg M“, „Salzburg L“, „Salzburg XL“, Salzburg C“ skiriasi dydžiais, galingumu ir durelių forma. Visos „Nordpeis“ „Salzburg“ serijos krosnys turi švaraus stiklo sistemą (stiklas ilgiau išlieka švarus), švaraus degimo sistemą (neteršiama aplinka, daugiau šilumos), oro privedimo iš lauko sistemą (nedeginamas patalpos deguonis), pelenų puodą, baltos keramikos pakurą, kuri išlieka balta, o šviesiame fone ugnis atrodo ryškesnė ir gražesnė.

Šilumą kaupiančios krosnys NORDPEIS SALZBURG – efektyvios ir kokybiškos

„Nordpeis“ krosnių „Salzburg“ išskirtinumas, jei lygintume jas su kitų gamintojų modulinėmis krosnimis, – pilna komplektacija. Įsigyjate ne tik šilumą kaupiančius modulius, bet ir apdailines betono detales, kurios kaupia šilumą. Jų paviršius yra lygus, belieka tik nudažyti patinkančia spalva, apklijuoti akmeniu ar plytelėmis, ar kitaip dekoruoti. „Nordpeis“ taip pat siūlo platų papildomų apdailų asortimentą: stiklo apdailos rėmai, grindų plokštės, įvairios akmens ir keramikos krosnių fasado detalės. Montavimas gan paprastas, greitas ir švarus.

Iš šilumą kaupiančių krosnių išsiskiria „Salzbur L“ ir „Salzburg C“ modeliai. Šios krosnys turi papildomą konvekcinio šildymo funkciją. Kai reikia namus prišildyti greitai, atidaromos krosnyje įmontuotos grotelės ir namai prišyla kaip nuo konvekcinio židinio. O uždarius groteles – veikia kaip tradicinė krosnis.

Šilumą kaupiančios krosnys NORDPEIS SALZBURG – efektyvios ir kokybiškos

„Nordpeis“ produkcija skirta išskirtinės kokybės ieškantiems, laiką bei pinigus taupantiems, aplinką saugantiems žmonėms.

UAB „Decopolis“ prekiauja šildymo įrenginiais (židiniais, krosnelėmis, krosnimis, granulinėmis krosnelėmis ir židiniais, dujiniais židiniais, lauko židiniais, kaminais ir kt.), pagal individualius užsakymus projektuoja ir gamina laiptus, duris, medžio masyvo baldus, prekiauja apdailos plokštėmis. „Decopolis“ sėkmingai bendradarbiauja su architektais, dizaineriais ir statybų vystytojais, teikia konsultacijas renkantis įrenginius, montuojant, garantinio ir pogarantinio aptarnavimo klausimais.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus