Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Krosnelės IRON DOG – šiluma visam gyvenimui

Krosnelės IRON DOG – šiluma visam gyvenimui Krosnelės IRON DOG – šiluma visam gyvenimui

„Domus galerijoje“, Vilniuje, įsikūrusiame salone „Krosnys ir krosnelės“ galite rasti vokiečių gamintojo „IRON DOG“ krosneles.

Dažnai manoma, kad krosnelės yra skirtos tik ištverti žiemos šalčius. Bavarijoje įsikūrusio vokiečių gamintojo „IRON DOG“ nuomone, jų krosnelės žmones lydi ne tik žiemą, bet ir visą gyvenimą. „IRON DOG“ pavadinimą gamintojas pasirinko galvodamas apie šunį, kuris paprastai lieka su savo šeimininku visą laiką. „IRON DOG“ krosnelės patikimos ir ištikimos, ko ir galima tikėtis iš gero keturkojo draugo.  

Krosnelės IRON DOG – šiluma visam gyvenimui

Skleisdamos šilumą, „IRON DOG“ krosnelės šildo namus ir kiekvieną kartą stebina savo individualumu, dizainu ir šilta „širdimi“ šaltuoju sezonu. „IRON DOG“ – išskirtinės ketaus krosnys, kurios gaminamos šeimos valdomoje įmonėje – dabar trečiosios kartos – Ulrich Brunner GmbH. „IRON DOG“ – aukščiausios kokybės gaminiai yra gaminami tik Vokietijoje. Jie atitinka aukščiausius kokybės ir dizaino standartus.

Krosnelės IRON DOG – šiluma visam gyvenimui

Gamindami krosneles, „IRON DOG“ naudoja savo žinias ir įgūdžius, gamina iš širdies ir viską daro patys. Įmonėje dirbantys inžinieriai ir technikai įsitraukia į darbo procesus nuo pradžios iki pabaigos, t. y. nuo bandymų laboratorijoje, gamybos prototipų liejimo cechuose iki galutinio surinkimo ir krosnių patikrinimo. „IRON DOG“ didžiuojasi, kad savo produktams suteikia ne tik patikrintą kokybę, bet ir dvasią. Ten, kur „IRON DOG“, – ten ir gamintojas.

Krosnelės IRON DOG – šiluma visam gyvenimui

Kaip teigia gamintojas, geri draugai visada užima specialią vietą mūsų gyvenime. Tokios yra „IRON DOG“ krosnelės – puiki susitikimo, prisiminimų, laisvalaikio vieta. „IRON DOG“ asortimente yra įvairių dydžių krosnelių, kurios puikiai pritaps ir mažose, ir didelėse erdvėse.

Pamatyti „IRON DOG 3“ ir „IRON DOG 5“ modelius galima „Krosnys ir krosnelės“ salone, kuris įsikūręs „Domus Galerijoje“, Lukšio g. 32, Vilniuje. Jus pasitiks nuolat savo žinias atnaujinantys, patirtį gilinantys specialistai, kurių kompetenciją liudija sertifikatai ir klientų rekomendacijos.

„Krosnys ir krosnelės“ teikia ne tik konsultacijų, dizainerio paslaugas – krosnelės atvežamos ir užnešamos, įrengiamos ir pajungiamos, atliekama apdaila. Įsigytiems produktams galioja gamintojų suteikta ilgalaikė garantija. „Krosnys ir krosnelės“ – gerai visame pasaulyje žinomų kompanijų atstovė. Lietuvos rinkai Vilniuje įsikūrusi įmonė siūlo danų, norvegų, vokiečių, italų, belgų gamintojų židinių ugniakurus, krosnis ir krosneles bei aksesuarus, priedus, priemones jų priežiūrai.


KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB

Daugiau informacijos: www.krosneles.lt

KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus