Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

LED apšvietimas – ateities apšvietimas

LED apšvietimas – ateities apšvietimas LED apšvietimas – ateities apšvietimas

UAB "Mavy studija" pasakoja, kas lėmė, jog LED apšvietimas šiandien dienai yra laikomas naujausiu ir  moderniausiu apšvietimo technologijų. Visų pirma, pradėkime nuo to, kas tai yra. Šviesos diodas (angl. LED – light emitting diode) diodas, kurio sandara pritaikyta šviesai skleisti. Dėl ekonomiškumo, ilgaamžiškumo, patvarumo ir ekologiškumo LED yra optimaliausias apšvietimo sprendimas.

led-apsvietimas2

Atsakydami į klausimą, kodėl verta rinktis LED apšvietimą, UAB "Mavy studija" specialistai, iš begalės argumentų, išskiria pagrindinius jo privalumus:

Pagrindinis privalumas prieš kitus šviesos šaltinius yra mažas elektros energijos sunaudojimas. Energijos sąnaudos sumažėja iki 90% lyginant su kaitrinėmis lemputėmis, ir iki 60% lyginant su fluorescensinėmis lempomis. Tokios sąnaudos atsiranda dėl to, kad šviesos diodas konvertuodamas elektros energiją į matomą šviesos spektrą, tam išnaudoja praktiškai 100% gaunamos energijos, neeikvodamas jos šilumos pavidalu, kuri paprastai yra išspinduliuojama į aplinką.

Ne ką svarbiau yra ilgaamžiškumas. LED šviesos diodai gali dirbti iki 50 000 valandų. Tuo tarpu kaitrinės lemputės tik 1000 val., fluorescensinės - 6000 val. Svarbu paminėti ir tai, jog šviesos diodai „nebijo“  dažnų įjungimų ir išjungimų, kas labai stipriai įtakoja kitų šviesos šaltinių tarnavimo laiką.

led-apsvietimas1

Praktiškumas lyginant su kitais šviesos šaltiniais yra nesulyginamas. Kalbant apie tai kiek laiko ir išlaidų kainuoja keisti perdegusias elektros lemputes, ypač esant aukštoms luboms, kaip sandėliuose ar fabrike, LED yra puiki išeitis viso to išvengti. Netik dėl savo ilgaamžiškumo, bet ir atsparumo įvairiems aplinkoms poveikiams, kaip vibracija, drėgmė, dulkės ir panašiai.

Pritaikymo galimybės praktiškai beribės. Dėl savo įvairovės, pradedant nuo lempučių, šviestuvų, LED juostelių, baigiant net šviečiančiomis trinkelėmis. LED apšvietimą galimą naudoti visur, kur tik reikia šviesos. Led apšvietimas taikomas netik, patalpų ar lauko apšvietimui, pasitelkę fantaziją šviesa galite papuošti savo interjerą.

led-apsvietimas3

Apibendrinus tai, jog šviesos diodai yra nepalyginamai ilgaamžiškesni, naudoja mažiau elektros energijos bei taupo mūsų pinigus, drąsiai galima teigti, jog LED –  ateities apšvietimas.

MAVY STUDIJA, UAB

Daugiau informacijos:

MAVY STUDIJA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus