Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Pastatų sienų šiltinimas užpildant sienų oro tarpus termoputomis MIPORA

Pastatų sienų šiltinimas užpildant sienų oro tarpus termoputomis MIPORA Pastatų sienų šiltinimas užpildant sienų oro tarpus termoputomis MIPORA

UAB "Termona" paskoja apie sienų su oro tarpu šiltinimo būdą, naudojant danijos firmos Thermo-lun technologiją ir jos privalumus. Namo sienų apšiltinimas yra ypač aktualus, nes apie 50 proc. visos namo šilumos yra netenkama dėl sienoje palikto tuščio oro tarpo ventiliacijos ir blogos sienų šiluminės varžos, o papildomai apšiltinus sienas, bendrus namo šilumos nuostolius galima sumažinti iki 30 proc.

Apšiltinimas iš išorės efektyvus tik tada, kai sienose nėra tuščio oro tarpo, nes sušilęs oras kyla oro tarpu į viršų ir per įvairius smulkius nesandarumus pastogėje išsineša šilumą. Per išorinę sienos dalį namas netenka tik nedidelės šilumos dalies. Todėl esant tuščiam oro tarpui šiltinti sienas iš išorės - neefektyvu. Tuo labiau, kad išorės apšiltinimo būdas apie 4 kartus brangesnis nei mūsų siūlomas.

Efektyvus namų šiltinimo būdas - sienoje esančio oro tarpo užpildymas porėta termoizoliacine medžiaga, aminoplastu, Lietuvoje vadinama patentuotu pavadinimu "Mipora". Pasiekiamas dvigubas efektas: sustabdoma ventiliacija tarp sienų ir padidėja sienos šiluminė varža.

namo-silumos-nuostoliu-kitimas

Aminoplasto puta - puiki priemonė šiltinti senus pastatus, kurių sienose paliktas 2 cm ir didesnis oro tarpas arba kurių šiluminė izoliacija yra sukritusi ar sudūlėjusi. "Mipora" taip pat tinka ir medinių apmūrytų namų sienoms šiltinti, nes leidžia medžiui "kvėpuoti". Šiltinant pastatą nepažeidžiama sienos konstrukcija ir apdaila, nes "Mipora" įpurškiama per 16 — 18 mm skyles, išgręžtas mūro siūlėse. Namo šiltinimas termoputa, naudojant Thermo-lun technologiją, atitinka visus reikalavimus, būtinus naujiems ar renovuojamiems namams.

"Mipora" yra skvarbi, įpučiant ją dviejų atmosferų slėgiu į oro tarpą - užpildomos visos tuštumos.

"Mipora" stingdama nesiplečia, neardo sienos.

pastatu-sienu-siltinimas-uzpildant-sienu-oro-tarpus-termoputomis-mipora1

Pagrindinės termoputos "Mipora" charakteristikos nurodytos sertifikate, kuris išduodamas kiekvienam apšiltintam objektui.

thermo-lun-garantinis-sertifikatas

Šiltinimo darbus UAB "Termona" atlieka visoje Lietuvoje. Namas apšiltinimas per 1-2 dienas.

TERMONA, UAB

Daugiau informacijos:

TERMONA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus