Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

INOWOOD medžio-plastiko kompozito terasa verslo centre PARK TOWN

INOWOOD medžio-plastiko kompozito terasa verslo centre PARK TOWN INOWOOD medžio-plastiko kompozito terasa verslo centre PARK TOWN

Verslo kompleksas „Park Town“ – vienas moderniausių ir technologiškai pažangiausių biurų centrų Vilniuje. Pastatas, pirmasis Lietuvoje, siekia gauti BREEM „Excellent“ lygio sertifikatą, kuris suteikiamas tik aukščiausius standartus atitinkantiems pastatams Europoje. Šio verslo centro darbuotojams sukurta raminanti aplinka kartu su gamtą tausojančiomis atokvėpio erdvėmis. Viena iš jų – moderni medžio-plastiko kompozito, (angl. WPC – wood plastic composite) „InoWood“ terasa.

INOWOOD terasa verslo centre PARK TOWN

„Park Town“ biurų kompleksas išsiskiria ne tik architektūrine išraiška, bet ir išskirtine komfortiška aplinka, skirta šiuolaikiškam žmogui!

INOWOOD terasa verslo centre PARK TOWN

Architektas Gintautas Baranaukas, pritaikęs inovatyvius mažuosius architektūrinius sprendimus, suprojektavo verslo centro poilsio zoną. 170 m² terasoje įrengta poilsio erdvė kartu su unikaliais suolais iš medžio-plastiko kompozito bei kitais interjero atributais, sukuria ypatingai raminančią atmosferą biurų darbuotojams.  

INOWOOD terasa verslo centre PARK TOWN

Projekto darbuose, buvo panaudotos „Solid 20“ pilnavidurės WPC terasinės grindys, bei iš jų sukurtas dviejų spalvų derinys – pilka ir specialiai šiai erdvei „InoWood“ gamyklos technologų sukurta pilkai ruda spalvos. Kartu su architektais bei projektuotojais buvo ieškoma daugybės techninių sprendimų, padėsiančių įgyvendinti terasos statybų planus. Specialiai šiam projektui, gamintojai sukūrė WPC profilius, skirtus originalių suolų montavimui.  

INOWOOD terasa verslo centre PARK TOWN

UAB „Intervilža“ daugiau nei septynerius metus Lietuvoje gamina aukščiausios kokybės „InoWood“ medžio-plastiko kompozito produktus: terasines, tvorų bei pastogių pakalimo lentas. Praktiškos, patvarios, ilgaamžės, ekologiškos WPC lentos savo sudėtyje neturi švino. WPC produktai yra pagaminti iš perdirbtos antrinės žaliavos – langų plastiko ir medienos dulkių.

INOWOOD terasa verslo centre PARK TOWN

„InoWood“ medžio-plastiko kompozito produktai – idealus pasirinkimas Jūsų projektų įgyvendinimui!

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus