Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Aliuminio balkonai ALU STANDART – užtikrina komfortą ir saugumą

Aliuminio balkonai ALU STANDART – užtikrina komfortą ir saugumą Aliuminio balkonai ALU STANDART – užtikrina komfortą ir saugumą

UAB „Dailanga“ siūlo įsirengti aliuminio balkonus, kuriems naudojamos „Alu Standart“ ir „Alu Standart Plius“ sistemos. Kokybiškos, ekologiškos aliuminio balkonų sistemos laikosi ilgai ir yra itin lengvai prižiūrimos. Tokie balkonai – tai lengva, tvirta, slankiojanti aliumininė sistema.

Visi komponentai, iš kurių gaminami aliumininiai balkonai yra aukštos kokybės. Aliuminis profilis yra labai stiprus ir tvirtas ir žymiai stipresnis už plastikinį ar medinį profilį. Aliumininiai balkonai neįskyla, nesioksiduoja, nesideformuoja, be to, jie atsparūs oro pokyčiams ir yra labai lengvi. Aliuminiai balkonai pasižymi itin ilgu amžiumi.

Aliuminio balkonai ALU STANDART

„Alu Standart“ ir „Alu Standart Plius“ aliuminio balkonų sistemos yra itin stabilios, nes stumdomos durys yra įrėmintos aliuminio rėmuose. Tokių balkonų viršutinės dalies stiklinimui galima pasirinkti  4 mm, 5 mm ar 6 mm paprastą ar grūdintą stiklą. Apatinės dalies stiklinimas atliekamas naudojant 6mm klijuotą stiklą (tripleksas) arba 6 mm grūdintą stiklą.

Šios balkonų sistemos juda ypatingai lengvai, nes ratukų konstrukcija  tvirtinasi į aliuminio profilį ir turi vertikalaus bei horizontalaus reguliavimo galimybę.

Tokiuose aliuminio balkonuose dėl įrengtų drenažo kanalų nesikaupia drėgmė. Be to, tai itin patikima apsauga nuo kritulių, dulkių ir vėjo dėl šioje sistemoje įrengtų sandarinimo šepetėlių.

„Alu Standart“ ir „Alu Standart Plius“ aliuminio balkonų sistemas nesudėtinga valyti, nes visos judančios dalys lengvai išsiima ir įsideda atgal. Aliuminio balkonų rankenos ir spynelės yra įleistos į aliuminio profilį, todėl varstant stiklas visada lieka švarus.

Su šiomis balkonų sistemomis bus užtikrintas visiškas saugumas, nes uždarytoje padėtyje balkonas automatiškai blokuojasi ir užsirakina. Specialūs kampiniai profiliai leidžia stumdomą balkonų stiklinimo sistemą sujungti įvairiausiais kampais.

Visi stiklai vitrininiuose languose užspaudžiami iš vidinės pusės specialiomis aliuminio stiklajuostėmis, todėl esant poreikiui, vietoje stiklo galima naudoti 4,5,6 mm įvairius užpildus.
 
„Alu Standart“ ir „Alu Standart Plius“ aliuminio balkonų  apatinė dalis stiklinasi į tokio pat pločio profilius kaip ir viršutinė dalis, todėl vaizdas tiek iš išorės tiek iš vidinės pusės yra vientisas. Visus „Alu Standart“ profilius galima dažyti milteliniu būdu pagal norimą RAL paletės spalvą.

UAB „Dailanga“ Panevėžyje ir Marijampolėje prekiauja aukštos kokybės gaminiais – plastikiniais langais, šarvuotomis, metalinėmis ir specialiosios paskirties durimis, pakeliamais ir atveriamais garažo vartais, stogo langais. Įmonė suteikia profesionalias specialistų konsultacijas ir laiku bei kokybiškai atlieka montavimo darbus.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus