Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

R. Folio ir Vega testai - ankstyva ligų diagnostika pagal akupunktūrinius taškus

 R. Folio ir Vega testai - ankstyva ligų diagnostika pagal akupunktūrinius taškus R. Folio ir Vega testai - ankstyva ligų diagnostika pagal akupunktūrinius taškus

"Natūralaus gydymo centro" specialistai supažindina biopunktūrinės (elektroakupunktūrinės) diagnostikos metodais leidžiančiais anksti nustatyti atskirų organų ar sistemų funkcijos sutrikimus. Veiklos (funkcijos) sutrikimai dažnai pasireiškia dar neatsiradus ryškiems fiziniams pakitimams, matomiems rentgenu, ultragarsu ar kitaip. Diagnostika visiškai neskausminga ir nekenksminga, gali būti atliekama ir vaikams. Jos tikslumas, priklausomai nuo paciento būklės (naudotų medikamentų, streso, žalingų įpročių poveikio) siekia 80-90%. Įvertinus funkcinę organų būklę, kartu gali būti parenkamas individualus gydymas visam organizmui, subalansuojama mityba, rekomenduojami maisto papildai.

Taigi, kas yra R. Folio ir Vega testai?

Gydytojui-homeopatui kasdien tenka aiškinti daugelio organų reikšmę ir veikimo principus pacientams. Šiuolaikinis žmogus, kuris daug žino apie įvairius įrenginius, deja, be galo mažai nutuokia apie savo paties kūną – neretai net nekreipia dėmesio į akivaizdžius pakitimus – iškrypusią laikyseną ar per didelį pilvuką.

Žmogaus išorė byloja apie tai, kas vyksta organizmo viduje, o oda yra vienas iš svarbiausių sveikatos rodiklių. Oda atskiria mus nuo supančios aplinkos ir saugoja nuo jos veiksnių, kita vertus ji vienija mus su viskuo ką matome, girdime, užuodžiame ar liečiame – tai yra jungtis tarp žmogaus smegenų ir aplinkinio pasaulio. Odoje yra daugybė mažyčių „langelių“ – biologiškai aktyvių taškų, kuriuose koncentruojasi nervinės galūnėlės, kapiliarai ir imunines sistemos ląstelės. Šiuos taškus veikiant adata, masažu, galima puikiai reguliuoti vidaus organų veiklą – tai jau nuo senų senovės žino ir naudoja kinai savo medicinoje. Žinant aktyvių taškų buvimo vietas bei ryšius odoje, nesunkiai galima suprasti apie kokio vidaus organo problemą signalizuoja tam tikri požymiai – pvz. paprasta karputė ant kurio nors piršto, apgamėlis ant lūpos ar spuogai ant smakro.

Šiandienos technologijos leidžia daug tiksliau „perskaityti“ odos kalbą. Išmatuojant taškų elektrinius parametrus galima labai tiksliai įvardinti procesus vykstančius giliai kūne – toks metodas yra vadinamas diagnostika pagal akupunktūrinius taškus (Vegatest, Nakatani, R.F,oll metodai). Šis būdas suteikia gydytojui labai ankstyvą informaciją apie veiklos sutrikimus sunkiai prieinamuose organuose, endokrininėje, imuninėje sistemoje ir atveria galimybes efektyviai ir tinkamai pradėti gydymą ligai dar neįsišaknijus. Pavyzdžiui aptikus pakitimus kasos veikloje, laiku pradėtas gydymas gali apsaugoti nuo diabeto. Bendrai įvertinus virškinimo ir šalinimo sistemų pajėgumą, galima tiksliai spręsti apie asmeniui tinkama mitybą. Stebint aktyvių taškų reakciją į specialius žymeklius, atitinkančius vieną ar kitą produktą, galima nustatyti įvairius alergenus - maisto, oro, ekologinius (aplinkos toksinus). Ši procedūra malonesnė, greitesnė nei įprasti odos ir kraujo tyrimai, be to rezultatai sutampa 90% tikslumu ir suteikia daug daugiau papildomos informacijos.

Per taškus galima ne tik diagnozuoti, bet ir gydyti ligas. Veikiant juos akupunktūrinėmis adatomis, masažais, įvairių spalvų šviesa, šiluma, medicininėmis dėlėmis, elektriniais dažniais, magnetais įmanoma neįtikėtinai pagerinti savo sveikatos būklę ir išvengti chirurginio gydymo arba stiprių, pašalinį poveikį turinčių vaistų. Kiekvienas žmogus turėtų susimąstyti ar verta savo kūną gydyti drastiškomis priemonėmis nežinant, ar jos bus veiksmingos. Galbūt derėtų pasinaudoti per amžius sukaupta natūralios medicinos patirtimi ir harmoningai spręsti iškilusias problemas.

Pavyzdžiui, pacientas po sunkios kojos traumos ir sudėtingų operacijų kentėjo labai stiprius skausmus, negalėjo vaikščioti. Buvo planuojama atlikti dar keletą operacijų, tačiau prieš tai nuspręsta išbandyti natūralų gydymą. Jau po dvejų procedūrų, veikiančių aktyvius taškus, skausmai liovėsi, o po gydymo kurso pacientas vėl vaikščioja.

Veikiant taškus galima kovoti su varginančiais skausmais, pažįstamais daugeliui žmonių – neuralgija, radikulitu, migrena. Ne paslaptis, kad nuo tokių ligų kenčiama ilgus metus, vaistai neišgydo, o tik tam tikram laiko tarpui numalšiną skausmą. Natūralūs gydymo metodai paprastai įveikia ligą visam laikui.

NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS, UAB

Daugiau informacijos:

NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus