Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Oro kondicionieriai – praktiškas pasirinkimas ir žiemą, ir vasarą

Oro kondicionieriai – praktiškas pasirinkimas ir žiemą, ir vasarą Oro kondicionieriai – praktiškas pasirinkimas ir žiemą, ir vasarą

Oro kondicionieriai – tai šiuolaikiškas, ekonomiškas ir vis populiarėjantis būdas vėsinti, šildyti patalpas bei palaikyti drėgnumą. Šie įrenginiai pasižymi paprastu veikimo principu – į lauko patalpą patenkantis šiltas oras yra sušaldomas, o jo šilumą perduodama į lauką išleidžiamam orui. Įmonės „Korbas“ specialistai padės išsirinkti ir įrengti geriausiai Jūsų lūkesčius atitinkančius oro kondicionierius.

„Korbas“ savo asortimente turi aukščiausius reikalavimus atitinkančius patikimus oro kondicionierius, kurie leidžia mėgautis sveiku ir švariu oru be jokio triukšmo ar skersvėjų. Šie įrenginiai dėl savo praktiškumo yra populiarūs tiek tarp verslo įmonių, tiek privačių asmenų ar namų ūkių.

Oro kondicionieriai – praktiškas pasirinkimas ir žiemą, ir vasarą

„Korbas“ savo klientams teikia kondicionierių, šilumos siurblių, vėdinimo sistemų montavimo paslaugas. Taip pat visiems įrenginiams atliekamas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

Įmonė „Korbas“ bendradarbiauja su keletu patikimų gamintojų, todėl savo klientams gali pasiūlyti optimaliausią kondicionierių.

Oro kondicionieriai – praktiškas pasirinkimas ir žiemą, ir vasarą

„Korbo“ tikslas – užtikrinti oro vėdinimo – kondicionavimo sistemų visapusišką funkcionalumą ir efektyvų darbą tiek garantiniu, tiek ir pogarantiniu laikotarpiu.

Daugiau informacijos:

Karolis Vilkas

+37067085989

vilkas.karlis[eta]gmail.com

www.kkorbas.lt

www.minirekuperatoriai.lt

KORBAS, UAB

Daugiau informacijos: www.kkorbas.lt

KORBAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus