visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Pakavimo, sandėliavimo medžiagos ir biuro reikmenys – ENERDA asortimente

Pakavimo, sandėliavimo medžiagos ir biuro reikmenys – ENERDA asortimente Pakavimo, sandėliavimo medžiagos ir biuro reikmenys – ENERDA asortimente

Įmonė „Enerda“ savo klientams siūlo platų prekių pasirinkimą – nuo paprastų pakuočių maistui iki profesionalios chemijos ir biuro reikmenų iš vienų rankų. „Enerda“ specializuojasi pakavimo, biuro, švaros priemonių tiekimo srityje. Įmonė siūlo platų PP, OPS, EPS indelių ir maišelių asortimentą, maistinių ir pakavimo plėvelių, kartono, popieriaus gaminių, profesionalių chemijos produktų, švaros priemonių ir buities reikmenų, vienkartinių stalo įrankių, kanceliarinių prekių pasirinkimą.

„Enerda“ taip pat maketuoja ir tiekia įvairios paskirties reklamines pakuotes su pasirinktu logotipu. Produktų pakuotės, kartono dėžutės, maišeliai pirkiniams – viskas geriausiam Jūsų įmonės įvaizdžiui. Maišeliai gaminami iš HDPE (šnaranti) LDPE (minkšta) ir CPP polipropileno plėvelių.

Pakavimo, sandėliavimo medžiagos ir biuro reikmenys – ENERDA asortimente

Koncentruodamiesi į pagrindines pakavimo medžiagas, jų standartinius dydžius ir pozicijas, „Enerdos“ specialistai gali jas užsakinėti dideliais kiekiais tiesiai iš gamintojų, o savo klientams siūlyti pačias prieinamiausias įsigijimo sąlygas mažais, vidutiniais ir dideliais kiekiais. Įsikūrusi geografiškai patogioje vietoje, „Enerda“ visada greitai ir patogiai pristatys Jūsų užsakymą į bet kurią pageidaujamą vietą visoje Lietuvoje.

Nedvejokite skambinti, rašyti, teirautis – „Enerdos“ vadybininkai visada pasirengę pateikti geriausius pasiūlymus Jūsų poreikiams.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus