visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Lietas akmuo interjere – jo panaudojimą riboja tik fantazija

Lietas akmuo interjere – jo panaudojimą riboja tik fantazija Lietas akmuo interjere – jo panaudojimą riboja tik fantazija

Liejami stalviršiai yra ilgaamžiai, neįveikiami drėgmės, juos paprasta prižiūrėti, o panaudojimą riboja tik fantazija. Taip lietų paviršių – akmens, granito, marmuro bei dirbtinio kvarco – pranašumus apibūdina bendrovės „Baltijos marmuras“ direktorius Saulius Malinauskas.

Lietos medžiagos gali būti naudojamos ne tik vonios kambaryje ar virtuvėje – stalviršiams, sienelėms, plautuvėms, – bet ir palangėms, laiptų pakopoms.

Lietas akmuo interjere

Dėl ko apgailestauja ponia Odeta

Vilnietė Odeta yra verslininkė, ji neturi laiko po namus vaikščioti su šluostėmis. Kaip tik dėl to, darydama namuose remontą, ji pasirinko virtuvėje naudoti lieto akmens „Dura Stone“ stalviršį, kurį įrengė bendrovės „Baltijos marmuras“ specialistai. „Norėjau, kad virtuvėje vyrautų viena spalva, kad būtų paprasta ir lengva prižiūrėti, kad iš įvairių tarpų nereikėtų valyti riebalų, trupinių ir dulkių, – pasakoja ponia Odeta. – Kaip tik dėl to pasirinkau ne tik lieto akmens stalviršį, bet ir sienelę, plautuvę.“

Nuo remonto praėjo jau treji metai ir ponia Odeta nė sykio sakė nepagalvojusi, kad kainavo per brangiai, kad gal nereikėjo tokio produkto virtuvei. Džiaugiasi ir jos šeimos vyrai, nes priežiūra itin paprasta. Moteris sako, kad užtykšta ir riebalų, ir aliejaus, ir burokėlių, bet visa nusivalo labai paprastai – tiesiog ta pačia kempinėle ar šluoste, kuria valomi indai. Ponia Odeta džiaugiasi, kad plautuvę taip pat pasirinko iš lieto akmens masės: nebereikia nei trinti, nei šveisti, tvarkytis virtuvėje tapo malonu.

Tačiau dėl vieno pasirinkimo moteris apgailestauja. Ponios Odetos sutuoktinis sakė girdėjęs, jog ant lieto akmens paviršiaus lieka burokėlių, kitų produktų dėmės, tada reikia kviesti meistrus, kad atnaujintų paviršių. Nutarusi apsidrausti nuo tokių nemalonumų, moteris pasirinko ne tokią spalvą, kokios norėjo, o tokią, kokia, manė, apsaugos nuo dėmių – margą ir jai ne itin malonių spalvų. „Ir apsirikau. Nei ant stalviršio, nei ant sienelės, nei plautuvėje nelieka jokių dėmių. Tikrai gailiuosi, kad nepasirinkau ryškios gražios spalvos, kokios labai norėjau“, – sako ponia Odeta.

Naudojama besiūlio jungimo technologija

Lietuvoje šis unikalus lietas produktas pradėtas gaminti 1998 m. bendrovėje „Baltijos marmuras“. 16-os metų patirtį sukaupusi bendrovė gamina gaminius iš lieto marmuro, lieto granito, lieto akmens „Dura Stone“ (panašus į „Corian“, „Hanex“, „Montelli“) bei gaminius iš kvarco: „Technistone“, „Silestone“, „Caesarstone“.

Lietas akmuo interjere

„Lietą akmenį ir kvarcą galima naudoti tiek virtuvėje, tiek vonios kambaryje, o lietas granitas ir lietas marmuras siūlomi tik vonios kambariui“, – sako S. Malinauskas. Drėgmės nebijo nė viena iš minimų medžiagų, o panaudojimą lemia jų galimybės. Lieto granito ir lieto marmuro panaudojimo galimybės, kalbant apie dizainą, formas, yra šiek tiek ribotos. O lieto akmens galimybes riboja, pasak įmonės vadovo, tik fantazija.

Lietas akmuo interjere

Gaminant produktus iš „Dura Stone“, naudojama besiūlio jungimo technologija, todėl įrengiant virtuvės ar vonios baldų paviršius ar sieneles vietoje, nelieka jokių tarpelių ar siūlių.

„Ši technologija leidžia labai paprastai ir atnaujinti, ir suremontuoti pažeistą paviršių“, – sako S. Malinauskas, primindamas, kad įmonė teikia ir šią paslaugą.

Lietas akmuo „Dura Stone“, kurio stalviršiai įrengti jau minėtame ponios Odetos bute, laikomas vienu iš patvariausių junginių iš natūralios ir sintetinės medžiagos. Ant lieto akmens nesidaugina bakterijos, nelieka dėmių, nes neporinga medžiaga neįgeria skysčių. Gaminių paviršius yra šiltas.

Lietas akmuo interjere

Panaudojimas – nuo vonios kambario iki laiptų pakopų

Įmonės produkcija yra sertifikuota Lietuvoje, atitinka visus aukščiausius kokybės reikalavimus. Lietos medžiagos – granitas, akmuo, marmuras – gaminamos Lietuvoje. Užpildus, naudojamus gaminant lietą marmurą, granitą, lietą akmenį „Dura Stone“, „Baltijos marmuras“ importuoja iš JAV, o kvarco plokštes – iš Čekijos, Izraelio, Ispanijos.

Lietas akmuo interjere

Lieto marmuro, lieto granito dirbiniai gaminami iš kalcio karbonato miltelių ir dervos, o dirbtinio kvarco sudėtyje yra apie 90 proc. kvarco, malto granito, spalvoto kvarco, veidrodžio ir stiklo šukių, pigmentų; likusius 10 proc. sudaro rišančioji medžiaga – derva. Lietas akmuo „Dura Stone“ gaminamas pagal amerikiečių technologiją.

Lietas akmuo interjere

Lietos medžiagos gali būti naudojamos ne tik vonios kambaryje ar virtuvėje – stalviršiams, sienelėms, plautuvėms, – bet ir palangėms, laiptų pakopoms, kitiems gaminiams. Spalvų pasirinkimo galimybės taip pat plačios.

Lietas akmuo interjere

„Liejami stalviršiai – amžinas dalykas, mes klientams siūlome 10 metų garantiją. Tik, žinoma, ne mechaniniams pažeidimams“, – sako įmonės „Baltijos marmuras“ vadovas S. Malinauskas. Nusprendusiems interjere naudoti liejamus paviršius, jis pataria kreiptis į bendrovę, kurios specialistai suteiks išsamią informaciją – nuo patarimų, kur ką geriau pasirinkti, iki kainų paskaičiavimo, sumontavimo ir priežiūros.

Lietas akmuo interjere

BALTIJOS MARMURAS, UAB

Daugiau informacijos: www.baltijosmarmuras.lt

BALTIJOS MARMURAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus