ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Keraminiai blokeliai KERATERM (LODE) – atsparūs, nedegūs, netrupantys, gerai izoliuojantys šilumą ir garsą

Keraminiai blokeliai KERATERM (LODE) – atsparūs, nedegūs, netrupantys, gerai izoliuojantys šilumą ir garsą Keraminiai blokeliai KERATERM (LODE) – atsparūs, nedegūs, netrupantys, gerai izoliuojantys šilumą ir garsą

Iš molio gaminami keraminiai blokeliai yra patys stipriausi, ekologiškiausi, taupantys energijos resursus bei mažinantys eksploatacines išlaidas. Keraminiai blokeliai yra itin pritaikyti gyvenamųjų namų statyboms – individualių namų ir daugiabučių pastatų laikančiųjų sienų mūrui. Šie statybiniai blokai turi gerą garso izoliaciją bei apsaugo pastatus nuo drėgmės, užtikrina sveiką ir malonų mikroklimatą, nedegūs, pasižymi dideliu stiprumu, yra ekologiška ir natūrali statybinė medžiaga.

Keraminiai blokeliai „KERATERM“ („LODE“)

Keraminiai blokeliai „KERATERM“ yra pagaminami iš natūralių žaliavų, SIA „LODE“ įmonėje, Latvijoje. Šie blokai yra atsparūs drėgmei, netrupa, sunkiai skyla, turi geras šilumą ir garsą izoliuojančias savybes. Keraminiai blokeliai gaminami iš daugelio metų praleidusio žemės gelmėse, praėjusio ugnį ir gerai apdoroto molio. Dėl ypatingų molio savybių ir ištobulintos apdirbimo technologijos, sienos sumūrytos iš keraminių blokelių „KERATERM“ kvėpuoja ir palaiko optimalų patalpų mikroklimatą – nukritus temperatūrai patalpose ilgą laiką išsilaikys šiluma, o esant karščiams – vėsa.

Ekspertai „KERATERM“ blokus vertina, kaip pačiomis geriausiomis savybėmis pasižyminčius keraminius blokelius:

 • Šilumos laidumas nuo 0,12 iki 0,22. Keraminių blokelių šiluminės savybės iki 20 % geresnės nei silikatinių blokelių (šilumos laidumo koeficientas 0,19 W/mK).
 • Ekologiški, tvirti ir ypač šilti blokeliai. Keraminiai blokai yra skirti žmonėms, kurie namus statosi galvodami apie save ir nori gyventi kokybiškame mikroklimate.
 • Didelis blokelių stipris 12,5 MPa. Tai suteikia galimybę statyti plonas ir tvirtas sienas.
 • Didelis tikslumas ir aukšta gaminių kokybė. Kvalifikuoti mūrininkai, sienos sumūrys ypač tiksliai ir taupant papildomą tinko ir apšiltinimo klijų sluoksnį.
 • Ekologiškiausi ir vieni pigiausių blokelių rinkoje.
 • Iki 14% mažesnė medžiagų ir darbo išeiga. Plastiškas molis gali būti gręžiamas su paprastu akumuliatoriniu gręžtuvu ir pjaunamas be papildomų nuostolių.
 • Storesnės sienutės  nesukelia problemų atliekant tvirtinimus.
 • GREITAS PRISTATYMAS. Pilnos mašinos pristatomos tikslai ir laiku, per 1–2 dienas po užsakymo pateikimo.

„Blokelių centro, Vilniuje įkurtos statybinių medžiagų parduotuvės asortimente rasite visų rūšių keraminius „KERATERM“ („LODE“): „KERATERM 25“; „KERATERM 17,5“; „KERATERM 12“; „KERATERM 25 AKU“.

„KERATERM 25 AKU“ blokeliai – tai naujieji ypatingi savo parametrais AKUSTINIS keraminiai statybiniai blokai su pagerintomis garso izoliacijos ir nedegios mūrinės sienos techninėmis savybėmis. „KERATERM 25 AKU“ blokeliai yra tankesni, sunkesni, turi aukštesnius garso izoliacijos rodiklius (R’w 55 dB), didesnį stiprį gniuždant (20 N/mm²) ir atsparumą ugniai (REI 240 min.). „KERATERM 25 AKU“ skirti ir vidinių pertvarų mūrijimui, kur yra padidinti ugniagesių reikalavimai ir garso izoliacija.

„KERATERM 17,5“ blokeliai – statybiniai blokeliai, skirti laikančiosioms išorinėms ir vidinėms sienoms mūryti. Šiuos keraminius blokelius galima naudoti pašiltintoms trijų sluoksnių sienų konstrukcijoms, todėl jie puikiai tinka individualių namų, kotedžų, daugiabučių bei kitų pastatų laikančių bei užpildo sienų mūrui. „KERATERM 17,5“ su sienos apšiltinimu yra puikus sprendimas A, A+ ir aukštesnės energetinės klasės namų statybai. Siena, sumūryta iš šių blokelių bus plona (175 mm) ir tvirta (stipris 15 MPa) ir pasižymės geromis šiluminėmis savybėmis. Tai itin patogiai transportuojami blokeliai, sudėti ant siaurų padėklų ir stipriai izoliuoti polietileno plėvele. Galite būti tikri, kad produkcija bus pristatyta kokybiška ir bus išvengta transportavimo metu atsirandančių dūžių.

„KERATERM 12“ blokeliai – tai statybiniai blokeliai, skirti individualių namų, kotedžų, daugiabučių bei kitų pastatų vidinių sienų – pertvarų mūrijimui.
Šių blokelių privalumai. Siena, sumūryta iš šių blokelių bus tvirta (stipris 15 MPa) ir pasižymės geromis šiluminėmis savybėmis.

„KERATERM 25“ blokeliai – statybiniai blokeliai, skirti laikančiosioms išorinėms ir vidinėms sienoms mūryti. „KERATERM 25“ blokus galima naudoti pašiltintoms trijų sluoksnių sienų konstrukcijoms, todėl jie puikiai tinka individualių namų, kotedžų, daugiabučių bei kitų pastatų laikančių bei užpildo sienų mūrui. Šie keraminiai blokeliai su sienos apšiltinimu yra puikus sprendimas A, A+ ir aukštesnės energetinės klasės namų statybai. Siena, sumūryta iš šių blokelių bus radicinio storio (250 mm) ir tvirta (stipris 15 MPa), pasižymės geromis šiluminėmis savybėmis.

Keraminiai blokeliai KERATERM (LODE)

„Blokelių centras“ – statybinėmis medžiagomis prekiaujanti įmonių grupė. Bendrovė daugiau nei 20 metų sėkmingai vykdo savo veiklą. Siūlomų statybinių medžiagų asortimentą sudaro lietuviškos, lenkiškos, latviškos, estiškos, baltarusiškos statybinės medžiagos. Pagrindinė „Blokelių centro“ produkcija – visų rūšių statybiniai BLOKELIAI sienoms. Taip pat galite įsigyti ir kitų statybinių medžiagų – nuo pamatų iki stogo dangos.

BLOKELIŲ CENTRAS, UAB

Daugiau informacijos:

www.blokeliucentras.lt

BLOKELIŲ CENTRAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus