visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Ką apie automobilį privalo žinoti kiekvienas ?

https://www.visainfo.lt/ka-apie-automobili-privalo-zinoti-kiekvienas-96210 https://www.visainfo.lt/ka-apie-automobili-privalo-zinoti-kiekvienas-96210

Kai kuriuos dalykus apie techninę automobilio būklę privalo žinoti net tie, kuriems automobilių tema – sudėtinga. Kalbamės su automobilių serviso „Edler“ vadovu Edvardu Namirskij apie svarbiausius dalykus automobilyje.

– Dėl kokių gedimų žmonės kreipiasi dažniausiai?

– Labai įvairiai, kreipiasi dėl skirtingų dalykų, bet dažniausiai pasitaiko stabdžių sistemos, variklio gedimai.

– Kokios priežastys tai lemia?

– Be abejo, netinkamai priežiūra arba tai, kad automobilių žmonės apskritai neprižiūri. Manau, vertėtų tiesiog daugiau dėmesio skirti automobilio techninei būklei ir tai nenutiktų.

– Ar užtenka kartą metuose patikrinti techninę automobilio būklę?

– Neužtenka, prieš kiekvieną sezoną reikia ištirti visų automobilio skysčių lygmenis, patikrinti, ar stabdžių sistema tvarkinga. Artėjant vasarai, pasirūpinti visa kondicionavimo sistema. Svarbu, kad padangos būtų minkštos, kokybiškos. Visi atskiri veiksniai sueina į vieną, automobilio sistema yra lyg grandinė ir jei tik kažkas negerai, tai atsiliepia kitoms dalims, gali atsirasti rimtų gedimų.

– Kaip patartumėte pasirinkti specialistus?

– Labai svarbu turėti vieną specialistą, kuris rūpinasi jūsų automobiliu, žino jus ilgesnį laiką, nes kai žmonės kiekvieną kartą pradeda važinėti po įvairius servisus, susiduria su problemomis. Gerai būtų važiuoti pastoviai pas vieną meistrą ar į servisą, kuriame dirba pastovūs darbuotojai, nevyksta dažna darbuotojų rotacija, tuomet didesnė tikimybė, jog bus patyrę, geri darbuotojai.

– Kokiais atvejais patartumėte neliesti automobilio patiems ir kreiptis tik į specialistus?

– Na gali žmogus domėtis, bandyti kažką daryti, patikrinti skysčius. Bet vėl gi, jei skystis nėra standartinis, būtų geriau, kad patikrintų specialistas, nes būna žmogus įpila universalų skystį, kuris nėra tinkamas. Taip pat geriau yra nelįsti prie stabdžių sistemos automobilyje. Be to, yra tam tikras laikotarpis, kada reikia keisti pagrindinį automobilio diržą ir žmonės dažnai delsia. Geriausia būtų, kad visus serviso darbus važiuotų daryti į servisą.

– Ką svarbu žinoti apie automobilio priežiūrą vasaros metu?

– Labai svarbu patikrinti aušinimo sistemą ir skysčių lygius. Stebėti, kad automobilis neperkaistų. Jei yra kondicionierius, tai – didelis pliusas. Automobilyje su kondicionieriumi vairuotojas gali būti mažiau išsiblaškęs, yra mažiau pašalinių garsų ar karščio, kas trikdo vairuotoją.

Šaltinis www.tv3.lt

EDLER, UAB

Daugiau informacijos: www.edler.lt

EDLER, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus