visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Elektrinių įrankių ir įrengimų remontas – CEDIMA VILNIUS

Elektrinių įrankių ir įrengimų remontas – CEDIMA VILNIUS Elektrinių įrankių ir įrengimų remontas – CEDIMA VILNIUS

„Cedima Vilnius“ atlieka elektrinių įrankių ir įrengimų remontą, parduoda ir greitai restauruoja deimantines gręžimo karūnas ir įvairių tipų diskus. Bendrovė turi savo techninio aptarnavimo padalinius todėl gali labai greitai atlikti tiek techninio aptarnavimo, tiek remonto darbus.

Įmonė turi tam reikalingą techninę įrangą, personalą ir žinias. Tam, kad galėtų greičiau atlikti remonto darbus, sandėlyje laiko visas, standartiniais atvejais reikalingas atsargines dalis ir priedus, deimantinių gręžimo karūnų elementus ir segmentus restauravimo darbams, gręžimo įrangos priedus, standartinius deimantinius pjovimo diskus ir šlifavimo lėkštes bei daugelį kitų, statyboje naudojamų deimantinių instrumentų.

„Cedima Vilnius“ partneriai ir klientai – tai įmonės trumpiausiais terminais atliekančios deimantinio gręžimo, pjovimo ir konstrukcijų demontavimo darbus. Derindama mašinų technines galimybes su labiausiai tinkančiais „Cedima“ instrumentais, įmonė padeda pasiekti geriausią savikainos ir darbų atlikimo greičio santykį.

Įmonė padeda apskaičiuoti objekto darbų atlikimo savikainas ir terminus, pasiūlo paprastai kelis darbų atlikimo būdus, įrangą ir instrumentus darbams atlikti, apmoko ir konsultuoja darbus atliekantį personalą, greitai remontuoja savo įrangą ir klientui pageidaujant suteikia galimybę nepertraukiamai atlikti savo darbus suteikdama pakaitines mašinas.

„Cedima Vilnius“ remontuoja visas šių gamintojų: „Weka“, „DR. Bender“, „Gruen“, „Cardi“, „Core“ gaminamas mašinas. Visiškai arba iš dalies remontuoja šių gamintojų mašinas: „Tyrolit“, „Dr. Schultze“, „REMS“, „HILTI“, „Bosch“, „Makita“, „Sima“, „Kern“, „Dewalt“, „Golz“, „Husqvarna“, „Rothenberger“, „Weber“. Įmonė remontuoja ir kitų gamintojų tiekiamas mašinas.

„Cedima Vilnius“ – tai vokiečių prekinio ženklo „Cedima“ GMBH filialas Lietuvoje. Bendrovė „Cedima“ GmbH, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Vokietijoje, nuo 1984 m. statybos pramonei tiekia aukštos kokybės, patikimą ir efektyvią deimantinio apdirbimo įrangą. Bendrovė specializuojasi deimantinio apdirbimo įrangos gamyboje ir tiekime statybai bei pramonei, tiekia įvairių tipų gręžimo ir pjovimo mašinas, kuriomis pjaunamos apvalios kiaurymės nuo 6 mm iki 5 m diametro.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus