visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Vairavimo kursai DRIFTAS ABC mokykloje – geriausias Jūsų pasirinkimas!

Vairavimo kursai DRIFTAS ABC mokykloje – geriausias Jūsų pasirinkimas! Vairavimo kursai DRIFTAS ABC mokykloje – geriausias Jūsų pasirinkimas!

Vairavimo mokykla Šiauliuose "Driftas Abc" kviečia į "B" kategorijos kursus. Individualus teorijos mokymas - egzaminas VĮ "REGITRA" iš pirmo karto. Sudaromos sąlygos teorijos egzaminui ruoštis namuose - puiki galimybė auginantiems vaikus, ar neturintiems laiko lankytis pamokose. Kantrūs, turintys patirties instruktoriai išmokys netik valdyti automobilį, bet ir vairuoti pagal kelių eismo taisykles.

UAB "Driftas ABC" – tai vairavimo mokykla Šiauliuose, ruošianti B kategorijų vairuotojus. Mokyklos kolektyvas yra pasiruošęs perduoti visas savo žinias ir vairavimo įgūdžius besimokantiems ir norintiems išmokti vairuoti. Dirbantys profesionalūs teorijos dėstytojai ir vairavimo instruktoriai, turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą, bei didelę darbo patirtį.

Vairavimo kursai DRIFTAS ABC mokykloje – geriausias Jūsų pasirinkimas!

Mokymosi laikotarpiu ne tik pasiruošite vairavimo egzaminams, bet ir įgausite vairavimo įgūdžių bei patirties. Visada siekiame kantriai, atkakliai ir atsakingai dirbant paruošti vairuotojus, kurie įveiktų vairavimo baimę ir pasitikėtų savimi, saugiai jaustųsi kelyje.

Vairavimo mokyklos automobilis Hyundai i30 yra naujos kartos, su analogišku bus laikomi valstybiniai vairavimo egzaminai VĮ "REGITRA". Mokymosi metu mokinys su mokytoju, važinės ne tik aikštelėje, bet ir pravažiuos praktinio vairavimo egzaminų maršrutus. Teorijos paskaitos vyksta šiuolaikiškai įrengtose patalpose. Jūsų teorinėms žinioms gilinti, naudojami įvairūs, modernūs demonstraciniai stendai su šviesos signalais ir mokomosios magnetinės sankryžų schemos, skirtos geresniam žinių įsisavinimui, bei multimedia. Teorijos pamokų metu įgytas žinias užtvirtinsite prie klasėje esančių kompiuterių, naudojant naujausią KET mokomąją programą, skirtą mokymo proceso vykdymui. Mūsų vairavimo mokykloje galima tobulinti vairavimo įgūdžius ir jau turintiems vairuotojų pažymėjimus.

Lanksti apmokėjimo sistema. Moksleiviams taikomos nuolaidos.

Vairavimo kursai DRIFTAS ABC mokykloje – geriausias Jūsų pasirinkimas!

 

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus