ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Skardos lankstymas RUUKKI EXPRESS – itin greitai ir preciziškai tiksliai

Skardos lankstymas RUUKKI EXPRESS – itin greitai ir preciziškai tiksliai Skardos lankstymas RUUKKI EXPRESS – itin greitai ir preciziškai tiksliai

INFANTAS, UAB

www.infantas.lt

Statantiems namus ar kitus pastatus svarbu gauti ne tik reikiamas medžiagas, bet ir sprendimus. Todėl nuolatos didėja poreikis paslaugoms, kuomet užsakovui siūlomas ne tik konkretus gaminys ar konstrukcija, bet ir kiti jam reikalingi kompleksiniai sprendimai. Būtent tokią paslaugą pristato UAB „Infantas“, viskas iš „vienų rankų“ – pradedant medžiagomis, konsultacijomis ir baigiant montavimo darbais.

Greitas ir tikslus skardos lankstymas „Ruukki Express“ – analogų neturinti paslauga

Pasitelkime paprastą pavyzdį – tarkime, žmogus ketina atnaujinti savo namų stogą. Iš pirmo žvilgsnio viskas atrodo ne taip ir sudėtinga, tačiau jau netrukus pasipila klausimų ir neaiškumų lavina. Kaip užtikrinti, kad stogas bus ilgaamžis? Kaip jį tinkamai išmatuoti? Kaip pasirinkti variantą, kuris būtų ne tik funkcionalus, bet ir atitiktų finansines galimybes? Pasak UAB „Infantas“ vadovo Viktoro Citvaro, patirtis rodo, kad dažniausiai užsakovai, ypač turintys mažiau patirties statybų srityje, tokiu būdu sugaišta nemažai laiko, o dažnai ir savo galutiniu sprendimu nebūna patenkinti. Todėl ši kompanija, gaminanti aukščiausios kokybės metalo produktus, mūsų šalies rinkoje nusprendė vystyti kol kas analogų neturinčią paslaugą „Ruukki Express“. Pagrindinis jos principas – klientui siūlomas ne tik vienas ar kitas statyboms ar renovacijai reikalingas gaminys, pavyzdžiui, namo stogas ar fasadas, bet ir visos jam reikalingos paslaugos.

Skardos lankstymas RUUKKI EXPRESS

Kaip veikia „Ruukki Express“?

Klientui siūlomas ne tik vienas ar kitas jo poreikius atitinkantis gaminys, bet ir visas aptarnavimo bei sprendimų kompleksas. „Visų pirma klientas paaiškina, ko jam reikia – pavyzdžiui, stogo, namo fasado, lietaus nuvedimo sistemos, palangių, o gal – visko kartu. Tada pageidaujamas objektas išmatuojamas, apskaičiuojamos galimos kliento išlaidos ir sudaroma sąmata. Po to per trumpiausią įmanomą laiką pagaminamos ir pristatomos reikiamos medžiagos, kurios, užsakovui pageidaujant, gali būti ir sumontuojamos“, – pasakojo V.Citvaras. Pasak jo, šią paslaugą klientai visoje Lietuvoje jau spėjo įvertinti, nes ji padeda sutaupyti laiko. „Dažnai užsakovas stogo dangą, pageidaujamą gaminį, apdailos detalę ar konstrukciją gauna tuojau pat - iš vietinio sandėlio, kuriame nuolat yra gana platus standartinių gaminių pasirinkimas. Sandėlių atsargos nuolat papildomos plieninių lietaus nuvedimo sistemų komponentais, stogų priedais, įvairių spalvų bei padengimų – poliesterio, PURAL, PUREX – stogo dangomis ir lygia skarda.“ Tokiu būdu užsakovas maksimaliai greitai gauna galutinį norimą rezultatą – kokybiškus bei tikslių matmenų skardos lankstinius.

Klientai jau įvertino gaminių ir konsultacijų kokybę

„Ruukki Express“ paslauga yra skirta privatiems pirkėjams, stogdengiams bei statybos įmonėms, ieškančioms plieninės stogo dangos bei kokybiškų skardos lankstinių: tiek standartinių (kraigai, vėjalentės, palangės ir t.t.), tiek užsakomų individualiai (palangės, nestandartinių matmenų vėjalentės ir t.t.), taip pat lygios skardos bei lietaus vandens nuvedimo sistemų. „Neretai tenka išgirsti, kad „Ruukki Express“ gaminiai iš skardos yra itin tiksliai išlankstyti“, – teigė V.Citvaras. Jis priminė, kad, net ir įsigijus kokybiškas statybos medžiagas ar detales, be profesionalo pagalbos ar patarimo jos gali būti netinkamai panaudojamos. Todėl „Ruukki Express“ klientams, pasirinkusiems vieną ar kitą gaminį, suteikiamos išsamios patyrusių specialistų konsultacijos. Taip siekiama užtikrinti, kad užsakovas gautų labiausiai jo poreikius atitinkančius gaminius bei sprendimus efektyviai ir greitai.

Skardos lankstymas RUUKKI EXPRESS

„Ruukki Express“ paslauga galima pasinaudoti daugelyje didžiųjų šalies miestų, o partnerių tinklas yra nuolat plečiamas.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus