Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Sendaikčiai, antikvaras ir jų vertė

Sendaikčiai, antikvaras ir jų vertė Sendaikčiai, antikvaras ir jų vertė

Sendaikčiai, antikvaras ir jų vertė. Kaip teigia "Rumšiškių baldai" įmonės vadovas - Nauja, tai vėl atrasta sena. Profesionalių meistrų sukurti baldai ir kiti daiktai laikui bėgant nepraranda savo tvirtumo ir žavesio - atvirkščiai, netgi tampa dar vertingesni. "Rumšiškių baldai" jau daugiau nei 20 metų bendradarbiauja su garsiausiais antikvariatais Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Švedijoje ir į Lietuvą atveža išskirtinės išvaizdos senovinių baldų bei aksesuarų.

rumsiskiu-baldai-antikvaras

Kokia yra sendaikčių tikroji vertė atskleidžia "Rumšiškių baldai". "Keista, kad besisukant laikui visi daiktai palaipsniui įgauna vis naujas vertes. Atrodo, kadaise buvę keisti ir nesuprantami daiktai šiandien yra vėl vertinami ir branginami. Sendaikčiai - daiktai, kurie yra išlikę, o tiksliau turi savo išliekamąją vertę.

Dažniausiai tai įvairūs kolekciniai daiktai su savo istorija arba tiesiog tokie, kuriuos šiandien jau sunku paprastai gauti ir įsigyti. Lietuvoje populiarėja nauja savaitgalinė ir švenčių pramoga - sendaikčių turgus. Tai šaunus laisvalaikio praleidimas, kuomet sendaikčiai tampa ne tik niekam nereikalingi besimėtantys daiktai, kuriuos gaila išmesti, tačiau dar ir papildomas būdas uždirbti pinigų. Dažniausiai sendaikčių turguje ir išpardavime galima sutikti kelis pagrindinius žmonių tipus, kuriems tokia pramoga ne tik linksma, bet ir naudinga.

Sendaikčių kolekcininkai

Žinoma, pagrindinis sendaikčių turguje esantis žmonių tipas yra kolekcininkai. Tai žmonės, ieškantys šio to iš ties vertingo ir reikalingo. Dažniausiai pasitaiko kolekcionuojančių monetas, Indus, pašto ženklus, pinigus. Jiems išvykos į sendaikčių turgų yra labai svarbios ir reikšmingos. Dažniausiai šie žmonės mėgsta lankytis net skirtingų miestų ar net šalių sendaikčių išpardavimuose. Žmonės čia ieško naujų vertingų pirkinių savo kaupiamoms kolekcijoms. Tai puikus būdas papildyti jau turimų sendaikčių sąrašą, kadangi būtent tokiose vietose galima atrasti neįtikėtinai reikšmingų daiktų, kurie jo šeimininkui galbūt neturi tokios didelės reikšmės.

Užsieniečiai

Kita žmonių dalis, kuriems sendaikčiai yra įdomus ir žavingas pirkinys yra užsieniečiai. Jiems taip pat labai įdomu ir smagu pasidairyti sendaikčių turguje. Įvairūs senoviniai lietuviškai daiktai ar baldai jiems yra tikra egzotika. Už tokius pirkinius turistai iš užsienio nepagaili išleisti ir gana solidžių sumų. Tai neįkainojama, palyginus su tuo, kad jie gauna galimybę parsivežti į namus dalį kitos kultūros istorijos.

Ieškantiems bendraminčių

Labai dažnai į sendaikčių turgų suplūsta daug žmonių, ne paslaptis, perka toli gražu ne visi. Sendaikčių pardavėjai prasitaria, jog gana dažnai žmonės į tokias prekyvietes atvyksta ne tik surasti kokį pirkinį, tačiau ir tiesiog smagiai praleisti laiką. Dažnai tokiose vietose susirenka žmonės ne tik su įdomiais daiktais, bet ir įdomiomis savo istorijomis. Tai būna puiki galimybę praplėsti pažintis ir maloniai pabendrauti su draugiškais ir protingai žmonėmis."

"Rumšiškių baldai" nuo 1991 m. garsėja gausia senovinių, antikvarinių ir naudotų baldų pasiūla - čia galima rasti įvairių formų, spalvų ir laikmečio baldų bei interjero detalių.

Daugiau nei 2 000 kvadr. metrų užimančiame "Rumšiškių baldų" centre galima išsirinkti originalių baldų ir aksesuarų virtuvei, svetainei, miegamojo kambariui ar jaukiam darbo kampeliui, rasti puikių pasiūlymų ne tik būstui mieste, bet ir sodybai. Rumšiškėse gardžių kąsnelių ras net išrankiausio skonio gurmanas, kuriantis bet kokio stiliaus - prabangaus klasikinio ar subtilaus Retro, romantiškojo Provanso ar intriguojančio šiuolaikinio - interjerą.
"Rumšiškių baldų" centre taip pat profesionaliai atliekamos baldų restauravimo ir remonto paslaugos. Naujam gyvenimui prikeliami ne tik naujai į baldų centrą atkeliavę baldai, restauruojami bei remontuojami ir klientų baldai.

JB GROUP, UAB Rumšiškių baldai

Daugiau informacijos:

JB GROUP, UAB Rumšiškių baldai infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus