ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Radiatorių apdaila – grotelės iš ažūrinių plokščių pavers net ir seniausią radiatorių išskirtiniu namų akcentu

Radiatorių apdaila – grotelės iš ažūrinių plokščių pavers net ir seniausią radiatorių išskirtiniu namų akcentu Radiatorių apdaila – grotelės iš ažūrinių plokščių pavers net ir seniausią radiatorių išskirtiniu namų akcentu

UAB „KUBĖ“ pagal individualius užsakymus gamina radiatorių groteles iš 3 D frezuotų ažūrinių plokščių. Tai puikus sprendimas norintiems ne tik atnaujinti seną radiatorių, bet ir paversti jį išskirtiniu namų akcentu.

Radiatorių apdaila – grotelės

Įsirenginėdami savo namus, dažnai susiduriame su viena problema – radiatoriai. Norisi, kad jie būtų nauji ir gražūs, o jų pakeisti galimybės nėra. Tačiau galite jį „papuošti“ unikalia, pagaminta pagal Jūsų poreikius 3D frezuota ažūrine plokšte ir paversti radiatorių unikaliu ir stilingu interjero elementu. UAB „KUBĖ“ gaminamomis ažūrinėmis plokštėmis galite uždengti ne tik radiatorius, bet ir kitus Jums nepatinkančius daiktus.

Radiatorių apdaila – grotelės

Lengva ažūrinė apdaila suteiks Jūsų namams jaukumo ir nepaliks abejingų. Kurkite interjero stilių, derindami įvairius ažūrinių plokščių apdailos sprendimus. Radiatorių apdaila puikiai dera su pertvaromis ar širmomis iš MDF. Ažūrinė plokštė – originali baldų, laiptų turėklų intarpų apdaila.

Radiatorių apdaila – grotelės

Bendrovės meistrai frezuoja bet kokį individualų raštą ant MDF plokštės arba faneros – Jums belieka išsirinkti iš begalybės raštų variantų. Galite tiesiog atsiųsti norimo rašto nuotrauką, to pilnai pakanka projekto paruošimui. Gaminiai siunčiami į visus miestus.

Radiatorių apdaila – grotelės

Įmonės gaminami 3D ažūriniai gaminiai – puiki klasikinių ir šiuolaikinių interjerų puošmena, kuri suteiks Jūsų namams jaukumo ir nepaliks abejingų.

Radiatorių apdaila – grotelės

 

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus