ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Naujausia vonios kambario kolekcija FINION – pristatyta MURESTA salone

Naujausia vonios kambario kolekcija FINION – pristatyta MURESTA salone Naujausia vonios kambario kolekcija FINION – pristatyta MURESTA salone

Semerita, UAB

„Muresta“ salone „Vonios Dizaino Namai“ 2017 m. spalio 5 d. vyko renginys, kurio metu architektams buvo pristatyta įmonės atstovaujamo prekės ženklo „Villeroy&Boch“ kolekcija „Finion“, pirmiausia pasirodžiusi ISH parodoje šiais metais. Vonios kambario kolekcija „Finion“ pritaikoma daugybei poreikių, lanksti, subtili ir elegantiška.

Naujausia vonios kambario kolekcija FINION

Vonios kambarys yra viena iš pagrindinių namų erdvių, kurioje galite išreikšti savo asmeninį stilių. „Finion“ kolekcija išsiskiria aiškiomis formomis, tiesiomis linijomis, o tai suteikia Jums laisvę išreikšti savo asmenybę. Subtilus kolekcijos dizainas, aukštos kokybės medžiagos „TitanCeram“ ir „Quaryl“, pasižyminčios universalumu ir individualumu.

„Finion“ tai nauja dizainerio Patricko Frey prabangi vonios kambario kolekcija iš „Villeroy & Boch“ kurianti prabangų vonios kambarį su išskirtine vonios keramika, moderniais baldais, stilingomis apšvietimo koncepcijomis ir aukštos kokybės vonia. Su „Finion“ vonios kambarys – tai Jūsų atsipalaidavimo oazė namuose.

Naujausia vonios kambario kolekcija FINION

„Finion“ pilna vonios kambario kolekcija siūlo daug galimų derinių – trys skirtingi praustuvų tipai derinami su plačią spalvų paletę turinčiais baldais. Vonia taip pat suteikia daug dizaino laisvės, ją galima rinktis su skirtingų spalvų apdailos aksesuarais, apšvietimu ir išorės spalva pagal pageidavimą.

Įgyvendinkite savo svajonę su „Finion“.

Naujausia vonios kambario kolekcija FINION

„Muresta įmonių grupė“ – ženklas, jungiantis salonus, jau daugiau kaip 20 metų Lietuvoje pristatančius ir prekiaujančius žinomiausia ir kokybiškiausia Europos santechninės keramikos, įrangos, keraminių plytelių ir šildymo įrangos gamintojų produkcija. „Muresta“ salonuose Jums padės profesionalūs konsultantai ir dizaineriai, kurie ne tik suteiks visą reikalingą informaciją, bet ir padės suprojektuoti Jūsų svajonių vonios kambarį.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus