visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Minkšti baldai. Į ką turi atkreipti dėmesį pirkėjas, prieš perkant minkštuosius baldus?

Minkšti baldai. Į ką turi atkreipti dėmesį pirkėjas, prieš perkant minkštuosius baldus? Minkšti baldai. Į ką turi atkreipti dėmesį pirkėjas, prieš perkant minkštuosius baldus?

Minkšti baldai. Į ką turi atkreipti dėmesį pirkėjas, prieš perkant minkštuosius baldus? Kaip teigia MAGRĖS BALDAI specialistai, renkantis minkštą baldą svarbu ne tik išorinis dizainas, bet ir vidinė jo konstrukcija. Žemiau išvardinti punktai Jums padės sužinoti į ką svarbu atkreipti dėmesį prieš perkant minkštuosius baldus.

Kompiuterinė audinių klojimo ir kirpimo mašina: 

Audiniams kirpti ir kloti MAGRĖS BALDAI naudoja specializuotą įrangą LEKTRA, kurios pagalba yra pasiekiamas aukšto lygio taisyklingas detalių išpjaustymas. Dėl šios priežasties MAGRĖS BALDAI balduose naudojamų kirpinių konstrukcijos yra vienodai taisyklingos ir preciziškai tikslios, kuo negali pasigirti didelė dalis gamintojų. Audinių kirpimo ir klojimo įranga yra viena brangiausių mūsų įmonės investicijų į produkcijos ir darbo kokybę.

audiniu-kirpimo-masina


buko-mediena

Buko mediena: 

Magrės baldų gamyboje naudojama buko mediena, kuri pagal savo tvirtumą beveik prilygsta ąžuolui. Tai padaro baldą šiek tiek sunkesnį, tačiau gerokai tvirtesnį ir stabilesnį, nei plačiai gamintojų naudojama eglės ar beržo mediena, kuri yra ne tokia atspari didesniam svorio ar jėgos poveikiui.

Vidinė baldo konstrukcija

Taupant gamybos kaštus ir mažinant baldo kainą, daugelis gamintojų vidinei konstrukcijai naudoja plonas drožlių plokščių lentas sujungtas varžtais. Magrės baldai tiki, kad tik kokybiškas produktas turi ateitį. Būtent todėl savo produktų gamyboje naudojame buko medienos karkaso dalis, tvirtai sujungtas metalinėmis sąsagomis ir klijais, kurios suteikdamos baldui tvirtumą ir stabilumą, puikiai atlaiko įvairius svorio poveikius.

Magrės baldų sprendimas: Patvari ir ilgaamžė. Atlaiko dvigubai didesnį svorį. Nesukelia girgždesio

Kitų gamintojų sprendimas: Nepatvari. Net ir po pirmo stipresnio smūgio gali sulūžti. Gali greitai pradėti girgždėti

vidine-baldu-konstrukcijaZIG ZAG spyruoklės

Magrės baldams gaminti naudojamos tvirtos, 4 mm storio plieninės spyruoklės, kurios įtvirtinamos į tvirtą vientisą juostą vienodais atstumais viena nuo kitos. Toks tvirtinimo būdas garantuoja, kad ZIG ZAG spyruoklės nenutrūks, o sėdėjimo komfortas bus vienodai geras baldo eksploatavimo metu.

zig-zag-spyruokles

Čiužinio sandara

Magrės baldų sėdimųjų dalių čiužiniams gaminti naudojame poroloną (elastinis putų poliuretanas), didelio elastingumo poroloną (HR), kūgines spyruokles BONELL ir POCKET. Sėdimose dalyse naudojamas porolonas, kurio tankis yra ne mažesnis kaip 35 kg/m3. Gamyboje naudojami užpildai gali būti įvairūs, priklausomai nuo modelio eksploatacinių savybių.

Pagalvių užpildai

Dabar atidžiau apžiūrėkime pagalves, kurios užpildytos minkštomis granulėmis atskirose maišeliuose. Daugelis kitų baldų gamintojų neskiria pagalvių į kelias zonas, o užpildo vientisai. To pasakoje- pagalvės gali subliūkšti, tapti nepatogios.
Magrės baldų užpildas nesubliūkšta ir išlaiko pagalvės tinkamą formą ilgiau ir svarbiausia- savo vietoje.

pagalviu-uzpildas

Apmušalai

Paskutinė ir svarbiausia baldo dalis- tai apmušalai. Magrės baldai siūlo išsirinkti daugiau nei iš 200 skirtingų baldinių audinių, natūralių bei dirbtinių odų. Kiekvieną audinį prieš gamybą mes kruopščiai atrenkame, įvertiname ir atliekame bandymus, taip užtikrindami savo produkcijos ilgaamžiškumą ir kokybę.

apmusalai

MAGRĖS BALDAI:

Jau 16 metų gaminame stilingus ir funkcionalius minkštuosius baldus, kurių kokybę spėjo įvertinti daugelis.

Mūsų tikslas – pelnyti Jūsų pasitikėjimą ir užtikrinti ilgalaikį Jūsų pasitenkinimą mūsų gaminiais, todėl didelį dėmesį skiriame savo darbo kokybei, nuolat atnaujiname įrangą ir gamybos technologijas, naudojame tik kokybiškas medžiagas.

Mes teigiame, kad baldo išorinį grožį galima suderinti su funkcionalumu bei patogumu. Kad patiktų mūsų pirkėjui, baldas turi turėti ne tik išskirtinį dizainą, bet ir funkcinius privalumus. Mes tai suprantame ir nuolatos to siekiame tobulindami baldų gamybos technologijas, didelį dėmesį skirdami kokybiškų audinių, dirbtinių bei natūralių odų kolekcijų papildymui, stebindami savo klientus netradiciniais produktų dizaino sprendimais.

magres-baldai-salonas

UAB „Zbiga“ yra Lietuvos medienos pramonės įmonių asociacijos „Lietuvos mediena“ narė. Kiekvienais metais dalyvaujame parodoje „Baldai“, kurią rengia Lietuvos parodų centras „Litexpo“. Pirmasis įmonės įvertinimas buvo 1997 metais kai konkurse „Geriausi lietuviški baldai“ gavome apdovanojimą už aukštą kūrėjų profesinį lygį ir svetainės baldai „Magrė“ laimėjo antrą vietą. 2005 metais konkurse „Lietuvos metų gaminys“ svetainės Baldai „Magrė-Lyon“ buvo įvertinti sidabro medaliu, o 2011 metais konkurse „Lietuvos metų gaminys“ kampinė sofa „Impulse“ buvo įvertinta aukso medaliu. Šiais metais konkurse „Lietuvos metų gaminys“ aukso medalį laimėjo DELUX kampinė sofa.

magres-baldai-apdovanojimai
Mūsų produkcija sėkmingai platinama Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Kaliningrado srityje. Iš viso yra prekiaujama daugiau nei 35 prekybos taškuose - iš jų 14 yra firminiai Magrės baldų salonai, kiti taškai - didmenininkų. Asortimento gamą sudaro daugiau nei 500 skirtingų baldų modifikacijų. Moderniai įrengtose gamybinėse patalpose dirba 160 darbuotojų.

magres-baldai

 

ZBIGA, UAB MAGRĖS BALDAI

Daugiau informacijos:

ZBIGA, UAB MAGRĖS BALDAI infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus