Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Mediniai langai. Skandinaviško tipo klijuotos medienos langai ir durys

Mediniai langai. Skandinaviško tipo klijuotos medienos langai ir durys Mediniai langai. Skandinaviško tipo klijuotos medienos langai ir durys

Skandinaviško tipo klijuotos medienos į išorę atsidarantys, išskirtinio dizaino ir varstymo tipų jaukūs mediniai langai, naudojami tiek daugiabučiuose, tiek gyvenamuosiuose ar kitos paskirties pastatuose. Dėl savo sandaros tokie langai dažniausiai naudojami Skandinavijoje: Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje. Šių medinių langų privalumas - net ir esant vėjuotam orui lango atidaroma lango dalis nepraleidžia oro, o kaip tik langas prisispausdamas tampa dar sandaresnis.

UAB „Kriautė" patirtis bei technologinė įranga leidžia išgauti reikalingą tikslumą bei aukščiausią kokybę, norint atitikti aukštus Skandinavijos vartotojų lūkesčius.

Išskirtinė šio lango detalė - ypač platus, net 115mm storio rėmas. Lango stakta (storis x plotis): 44 x 115 mm. Lango varčia (storis x plotis):  61 x 61 mm arba 61 x 68 mm arba 61 x 78mm.

Skandinaviško tipo langams ir durims naudojama mediena: pušis, ąžuolas, maumedis, meranti (raudonmedis)

Mes manome, kad medis yra viena iš geriausių statybinių medžiagų dėl savo ekologinių ir statybinių charakteristikų.

skandinavisko-tipo-langams-ir-durims-naudojama-medienaMediniai langai iš lauko pusės gali būti kaustyti aliuminiu. Aliuminis - iš lauko pusės apsaugo langą nuo agresyvaus atmosferinio poveikio bei namo fasadui suteikia ilgaamžiškumą bei solidumo įvaizdį. Ši medžiaga dažoma milteliniu būdu, kas padaro lango priežiūrą dar paprastesnę ir ateityje jums nereikės rūpintis jūsų langų atnaujinimu.

Aliuminio profiliai dažomi bet kuria RAL spalvininko spalva arba anoduojami.

aliuminio-profiliu-dazymas-anodavimas

mediniu-duru-langu-pavirsiaus-dazymas

 

Medinių langų ir durų paviršių apdorojimui, impregnavimui ir dažymui naudojami suomiškos įmonės TEKNOS produktai. Tai vandens pagrindu paruošti dažai, kurie pasižymi puikiu atsparumu pagrindinėms kenksmingoms sąlygos, su kuriomis susiduria langas: drėgmei bei ultravioletiniams spinduliams. Dažai yra ne tik ekologiški, bet ir elastingi - puikiai padengia paviršių ir atitinka aukščiausius standartus.

Paprastai Skandinavijoje naudojami baltai nudažyti langai, tačiau esant poreikiui galime parinkti bet kokią spalvą ar atspalvį pagal pageidavimus. Mūsų automatinės impregnavimo bei dažymo linijos leidžia pasiekti itin aukštą dažymo kokybę.

 

Skandinaviško tipo langams ir durims naudojami apkaustai

Kiekvienam langui parenkame specialiai pritaikytą furnitūrą pagal aukščiausius kokybės standartus ir varstymo poreikius. Skandinaviško tipo langams ir durims daugiausia naudojame kokybiškus „IPA", „ASSA ABLOY" produktus turinčius sertifikatus bei atitikties deklaracijas.

skandinavisko-tipo-langu-duru-apkaustai Skandinaviškų langų varstymo tipai  (visų langų varčios atsidaro į išorę (lauką)

skandinavisku-langu-varstymo-tipai

Į šoną persukami langai (Side swing). Modernaus varstymo tipo langai. Tinkami ten, kur dėl dydžio normų nėra galimybės įdėti perverčiamo lango. Itin populiarūs ugiaaukščiuose namuose. Privalumas - lengvas ir saugus langų valymas.  

Į šoną atidaromi langai (Side opening). Tradicinis į šoną varstomas langas, kuris gali būti komplektuojamas tiek su uždarymo kilputėmis, tiek su rankenomis.

Į viršų pakeliami langai (Top hung). Tai paprastas iš apačios į viršų pakeliamas langas, kuris gali būti gaminamas su "senovinėmis" uždarymo kilputėmis arba rankenomis.

Prašliaužiantys 90° kampu langai (Top sliding). Šis varstymo būdas užtikrina maksimalų patalpos vedinimą.  

Apsiverčiantys 180° kampu langai (Top swing). Langą stumiant iš apačios į viršų galima lengvai apversti taip, kad išorinis stiklas atsidurtų patalpos viduje. Šio tipo langų rankena visada montuojama rėmo apatinėje dalyje. Privalumas - saugus ir lengvas langų valymas.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus