ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Medinės lauko durys – šiltos ir kokybiškos durys jūsų namams

Medinės lauko durys – šiltos ir kokybiškos durys jūsų namams Medinės lauko durys – šiltos ir kokybiškos durys jūsų namams

Ieškantiems šiltų ir kokybiškų lauko durų, „Durų Galerija“ rekomenduoja rintis medines lauko duris. Šiuolaikinės medinės durys išsiskiria savo išskirtiniu dizainu, saugumu, aukštais šilumos rodikliais ir atsparumu klimato sąlygoms.

Medinės lauko durys

Įmonė medines lauko duris gamina pagal individualius užsakymus, tad klientams gali pasiūlyti nestandartinių matmenų, įvairių modelių ir spalvų duris. Per daug metų ištobulinta durų technologija leidžia išgauti geriausius šilumos sulaikymo rodiklius. Durys atitinka A; A+ ir A++ klases ir yra tinkamos aukščiausios šilumos klasės pasyviems namams.

Medinės lauko durys

Jei būste įrengta išmaniųjų namų sistema, durys gali būti lengvai prie jos prijungtos. Medinės durys gali būti su patraukimo rankenomis, pirštų antspaudų skaitytuvais, valdomos internetinių ryšių (su spec. mobiliųjų įrenginių programėlėmis) ar kita įranga.

Medinės lauko durys

Šilumos laidumas ir saugumas

Medinių lauko durų unikalus šilumos laidumo parametras Ud yra net 0,58 W/m2K, ir priešįsilaužimo parametrai atitinka RC2 klasę. Medinėse lauko duryse yra išfrezuota prieš įsilaužiminė konstrukcija. Aukštos kokybės spynos ir šiltas, anti-įsilaužimo stiklo paketas P4 suteiks gyvenimo komfortą jums ir jūsų šeimai.

Medinės lauko durys

0,58 W/m2K santykis patvirtina, kad jums bus įrengtos šilčiausios medinės lauko durys. Taupydami energiją, taupote ne tik pinigus, bet ir rūpinatės aplinka ir savo palikuonių ateitimi.

Medinės lauko durys

Durų gamyboje naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos ir modernios technologijos. Jos gaminamos iš 100% ekologinės ir atsinaujinančios žaliavos. Medinių lauko durų paviršių puošia ekologiški, vandens dispersiniai lakai.

Medinės lauko durys

Naudojama mediena yra iš sertifikuotų miškų, kuriuose nenaudojami pesticidai, taip saugomi retų veislių gyvūnai ir augalai. Tokie miškai yra valdomi ir atsakingai prižiūrimi kiekviename etape: nuo sėklų sėjos miškininkų mokyklėlėse, rūpestingo auginimo miškuose iki jų kirtimo ir pardavimo.

Medinės lauko durys

„Durų Galerija“ siūlomų medinių lauko durų privalumai:

  • Šiluma. Šilumą pajusite savo namų viduje, nes durys atitinka aukščiausius standartus, parengtus Vokietijos pasyvių namų instituto Passivhaus Institut Darmstadt.
  • Sandarumas. Medinių durų dviguba arba triguba tarpinių sandarinimo sistema, atitinka tiksliai apibrėžtas funkcijas, apsaugo nuo nekontroliuojamo oro pralaidumo.
  • Šildymo išlaidų taupymas. Kontrolė kiekviename durų gamybos etape užtikrina aukščiausius šilumos sulaikymo rodiklius, kurie yra patvirtinti sertifikatais.

Medinės lauko durys

UAB „Durų Galerija“ siūlo itin platų medinių lauko durų modelių asortimentą, kuris yra nuolat plečiamas, tad tikrai tikrai išsirinksite estetiškas, tvirtos konstrukcijos, saugias ir itin šiltas duris. Kad pasirinkti labiausiai tinkamas duris būtų dar paprasčiau, daugelis durų modelių yra „Durų Galerija“ ekspozicijoje, Vilniuje.

Durų Galerija, UAB

Daugiau informacijos:

doors.lt

Durų Galerija, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus