Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Linijinės LED apšvietimo sistemos

Linijinės LED apšvietimo sistemos Linijinės LED apšvietimo sistemos

Linijinės LED apšvietimo sistemos – tai puikus sprendimas interjero dizaineriams bei apšvietimo ekspertams, padėsiantis išspręsti ir įgyvendinti naujas idėjas, kurių iki šiol dar nebuvo galima atlikti.

Vis labiau pasaulyje populiarėjančios linijinės LED apšvietimo sistemos, pamažu pasiekė ir Lietuvos rinką. Dėl plataus pritaikymo bei funkcionalumo linijinės sistemos taikomos ypač plačiai. Nereikia pamiršti ir to, jog tai yra LED technologija paremti, energiją taupantys apšvietimo sprendimai.

linijines-apsvietimo-sistemos1

"Mavy studija" supažindina su šia naujove - linijinėmis LED apšvietimo sistemomis ir atsako į klausimą – kas tai yra. Pati linijinė apšvietimo sistema susideda iš kelių paprastų komponentų. Pirma - tai aliuminis profilis, kuris gali būti įleidžiamas į lubas, pakabinamas, ar montuojamas ant lubų ar sienų. Antra sudedamoji dalis yra - LED apšvietimo šaltinis, dažniausiai lankti arba kieto pagrindo LED juosta. Linijinė. LED apšvietimo sistema gali būti pakabinama, montuojama į lubas ar montuojama išorėje – viskas priklauso tik nuo poreikio ir fantazijos, sistemą galime pavadinti  modernaus stiliaus šviestuvu, su labai plačiomis pritaikymo bei realizavimo galimybėmis.

linijines-apsvietimo-sistemos2

Šios sistemos gali būti naudojamos tiek kaip įprasti, tiek kaip išskirtinio dizaino šviestuvai. Pakabinamos tokio tipo sistemos, ko gero yra geriausias sprendimas apšvietimui virš stalo ir nesvarbu ar tai valgomasis stalas, ar ofiso darbo vieta ar priimamasis ar mokyklos suolas. Šios sistemos gali būti pagaminamos pagal reikiamus ilgius. Tarkime, stalas yra 1,5 m ilgio, taigi ir šviestuvas gali būti pagamintas 1,5 m ilgio. Neribojamas ilgis yra viena iš pagrindinių ir svarbiausių savybių, kurių neturi jokios kitos apšvietimo sistemos. Jeigu kalbėtume apie fantaziją –  formų įvairiapusiškumas taip pat ne kliūtis šioms sistemoms.

linijines-apsvietimo-sistemos3

Kuriant išskirtinį dizainą,  naudojamos išorinio montavimo ir įleidžiamos į lubas ar sienas linijinės sistemos. Įsivaizduokime iš sienos į lubas pereinantį šviestuvą. Tokiomis savybėmis negali pasižymėti nei viena apšvietimo sistema.

Kaip buvo minėta anksčiau, apšvietimui yra naudojama LED juosta, kurios transformatoriai telpa pačiame profilyje, taigi jei kalbame apie pakabinamą sistemą, Jums nereikia sukti galvos, kur paslėpti maitinimo šaltinį. Profesionalai naudoja tam pritaikytus specialių matmenų maitinimo šaltinius, kurie puikiai telpa pačiame šviestuve.

linijines-apsvietimo-sistemos4

Valdymo galimybės pasitelkus LED apšvietimui skirtus valdiklius yra be galo plačios. Su šviesos intensyvumo valdikliais galima valdyti linijinių sistemų apšvietimo ryškumą, keisti šviesos spalvą. Panaudojus daugiafunkcinius kelių zonų valdiklius, galima įjungti ir išjungti atskiras šviestuvo zonas. Tarkime, jei yra įrengtas 5 metrų šviestuvas virš 5 darbo vietų skirtų dirbti kompiuteriu, valdiklių pagalba galima įjungti ir išjungti atskiras zonas, paskirsčius jas kas 1 metrą.

linijines-apsvietimo-sistemos5

Taigi, linijinės LED apšvietimo sistemos padės įnešti labai daug naujovių ir inovatyvių sprendimų apšvietimo projektavimo bei dizaino srityje.

MAVY STUDIJA, UAB

Daugiau informacijos:

MAVY STUDIJA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus