Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Lauko durys: Dažytos ir faneruotos lauko durys VILJANDI - tvirtos, atsparios ir pritaikytos šiaurės šalių klimatui

Lauko durys: Dažytos ir faneruotos lauko durys VILJANDI - tvirtos, atsparios ir pritaikytos šiaurės šalių klimatui Lauko durys: Dažytos ir faneruotos lauko durys VILJANDI - tvirtos, atsparios ir pritaikytos šiaurės šalių klimatui

UAB "Dorvila" pristato naujieną - VILJANDI dažytas ir faneruotas lauko duris, gaminamas pagal specialią technologiją, pritaikytas šiaurės šalių klimatui ir galinčias atlaikyti žymesnius temperatūrų svyravimus. Durų komplektą sudaro: durų varčia, stakta, slenkstis, vyriai bei spyna. 

Skirtingų išmatavimų dažytos ir faneruotos tik medžiu durys - raižomos pasirinktu raštu, dengiamos dekoruotais faneros skydeliais, alyvuojamos ar stiklinamos, pritaikant įvairaus tipo rėmelius. Stiklintose duryse montuojami dvigubi stiklo paketai.

Šios lauko durys yra ilgaamžės, gerai atlaiko temperatūrų svyravimus dėl drėgmei atsparaus polistireno sluoksnio ir formos tikslumo, kurį garantuoja durų konstrukcijoje naudojami aliuminio lakštai. Slenksčiai gaminami iš kietmedžio, kombinuojami kartu su aliuminiu. Lauko durys gaminamos su viena (T1) ar dviem (T2) tarpinėmis. Durys su viena tarpine yra pritaikytos namams su prieangiu, su dviem tarpinėmis - namams be prieangio. Mūsų lauko durys gaminamos pagal standartinius išmatavimus, kurių konstrukcijos matmenys yra 890 x 2088 mm arba 990 x 2088 mm. Taip pat galima užsisakyti dvivėres duris arba duris su praplatinimu.

Papildomai įrengiame švieslangius (stiklintas vitrinas), kurie gali būti montuojami šalia durų arba virš jų. Neatsidarančiuose švieslangiuose skaidrūs stiklai gali būti derinami su matinio stiklo detalėmis.  Itin ekstremalioms lauko sąlygoms siūlome laminuotas lauko duris, pasižyminčias didesniu atsparumu drėgmei bei temperatūrų kaitai. 

Gaminame ugniai atsparias lauko duris, atitinkančias visus priešgaisrinius reikalavimus T1 /El 30/Rw34dB.

Dažytos ir faneruotos lauko durys

dazytos-ir-faneruotos-lauko-durys

dazytos-ir-faneruotos-lauko-durys1

Dažytos lauko durys

 

dazytos-lauko-durys

Dažytos lauko durys

dazytos-ir-faneruotos-lauko-durys2

Dažytos lauko durys

dazytos-lauko-durys2

Faneruotos tikmedžio lauko durys

faneruotos-silkmedzio-lauko-durys

Techniniai duomenys

techniniai-duomenys1

techniniai-duomenys2

techniniai-duomenys3

techniniai-duomenys4

Įmonės UAB "Dorvila" nuo pat įkūrimo pradžios 1995 m. iki dabar pagrindinė veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba vidaus, bei lauko durimis. Augant ir įvairėjant klientų poreikiams, didėjo ir tebedidėja tiekiamos produkcijos asortimentas. Įmonė nuolat domisi statybinių medžiagų naujovėmis ir, atrinkę geriausius sprendimus juos nuolat pateikia savo klientams. UAB "Dorvila" asortimente rasite naujovių, kurios Jums suteiks naujų galimybių.

UAB "Dorvila" klientai yra tiek Lietuvoje gerai žinomos statybinės firmos įmonės ir kitos kompanijos, tiek fiziniai asmenys, kurie yra vieni iš pagrindinių produkcijos vartotojų. Bendrovė teikia ir visą eilę papildomų paslaugų: t.y. konsultacijos, matavimai ir durų montavimas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, užtikrindami šių paslaugų nepriekaištingą kokybę. Įmonėje sukurta darni užsakymų priėmimo, vykdymo bei pristatymo sistema.

UAB "Dorvila" dirba su Lietuvos bei užsienio – Estijos, Latvijos, Vokietijos, Rusijos, Lenkijos, Baltarusijos, Suomijos ir kt. įmonėmis.

Kreipkitės į UAB "Dorvila":

jei reikalinga kokybiška ir patikima produkcija

jei norite išsamios ir profesionalios informacijos

jei norite sutaupyti savo laiką ir pinigus

jei ieškote optimalios paslaugos ir minimalių išlaidų

jei žinote, ko verta kokybė

dazytos-ir-faneruotos-lauko-durys3

DORVILA, UAB Durų-vartų salonas

Daugiau informacijos: www.dorvila.lt

DORVILA, UAB Durų-vartų salonas infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus