Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Karkasiniai namai: Apie skydinius - karkasinius namus

Karkasiniai namai: Apie skydinius - karkasinius namus Karkasiniai namai: Apie skydinius - karkasinius namus

Jau keletą dešimtmečių gamyklose pagamintų namų statyba yra populiariausia statybos technologija pasaulyje. Pavyzdžiui Jungtinėse Amerikos Valstijose 90% namų pastatyti iš medinio karkaso. Švedijoje 80%, Škotijoje 48% namų yra mediniai. Šie skaičiai nuolat auga ir kitose šalyse. Šis statybos būdas atpažįstamas kaip ekonomiškas, draugiškas aplinkai, su mažais eksploatacijos kaštais.

Modernios architektūrinės tendencijos, naujos statybinės medžiagos ir technologijos suteikia vis daugiau, ir daugiau galimybių gaminti surenkamus namus.

Skydinio - karkasinio tipo namų gamyba Europoje pradėjo vystytis prieš 50 metų. Būtent tokiuose namuose gyvena dauguma Vokietijos, Norvegijos, Suomijos ir kitų šalių gyventojų. Todėl skydinius - karkasinius namus dar kartais vadina XXI amžiaus namais.

Per paskutinius dešimtmečius šių namų gamybos technologija stipriai pasikeitė į gerąją pusę dėl naudojamų įrengimų bei naujų statybinių medžiagų. Šiuolaikiniai skydiniai - karkasiniai namai ne tik niekuo nenusileidžia rąstiniams bei plytiniams namams, bet ir lenkia juos.

Namo konstrukcija susideda iš daugiasluoksnių plokščių, kurių pagrindą sudaro medinis karkasas iš laukinės ir vidinės pusių apkaltas OSB (orientuotų skiedrų) plokšte. Skydo vidinė dalis yra užpildyta akmens vata, tai leidžia pasiekti reikiamą šiluminę varžą. Tokia konstrukcija garantuoja stabilias šiluminės varžos charakteristikas bet kokiu metų laiku. Namai, pastatyti pagal šias technologijas, ekologiški ir turi aukštas šilumos ir energijos taupymo charakteristikas bei skirti pastoviam gyvenimui.

Karkasiniai namai

Apie UAB „Kriautė“

UAB „Kriautė“ - medienos bei statybų sferoje dirba nuo 1987 metų. Šiuo metu įmonė atlieka statybos ir remonto, kultūros paveldo vertybių tvarkymo statybos darbus, teikia statybos projektų valdymo paslaugas. 2007 metų antrame ketvirtyje atidaryta viena moderniausių skydinių - karkasinių namų gamykla Pabaltyje. Moderni įmonės UAB „Kriautė“ gamybinė bazė įkurta Panevėžio mieste, 5 ha teritorijoje, jos gamybiniai plotai sudaro 10 000 m2. Čia gaminami karkasiniai-skydiniai namai, mediniai langai ir kiti stalių dirbiniai, statybinė ir obliuota mediena, ruošiniai baldams, metalo gaminiai ir metalinės konstrukcijos. Gaminami sodo nameliai ir lauko baldai. Teikiamos transporto, medienos perdirbimo, džiovinimo, dygiavimo, obliavimo paslaugos.

2007 m. bendrovė pagal BPD baigė įgyvendinti projektą „Modernių skydinių namų gamyba inovatyvių technologijų pagrindu“. Su šiuo projektu įdiegta moderni švediška skydinių namų gamybos linija, leidžianti pagaminti namą per 1-2 dienas,  tuo pačiu sumažindama jo savikainą. Įsigyta automatizuota linija gerokai padidina darbo našumą ir padeda išvengti netikslumų, kurie galimi surenkant skydinį karkasinį  namą rankomis. Šiuolaikiškos technologijos tokios konstrukcijos namus leidžia statyti ir ten kur šilta, ir ten kur vėsu – skydinių karkasinių namų sienų šiluminė  varža yra visko pagrindas. Iki 50% įmonės produkcijos yra eksportuojama į kitas Europos šalis.

Mediena iš kurios gaminami gaminiai, atitinka ABC europinius kokybės reikalavimus bei GOST 26002-83 naudojamus Rusijoje, Ispanijoje. Įmonėje UAB „Kriautė“ įdiegta ir veikia: ISO 9001:2008 kokybės vadybos sistema, ISO 14001:2004 aplinkos apsaugos vadybos sistema. OHSAS 18001:2007 profesinės sveikatos ir saugos vadybos sistema, „FSC Rainforest Alliance“ medienos sertifikavimo sistema, skydinių namų gamybos procesas sertifikuotas „Sintef“

Iki 50% visos produkcijos yra eksportuojama į kitas Europos šalis. Populiarūs tokie projektai, kuriuose klientas gali keisti namų išplanavimą pasiūlytame standartiniame projekte. Taip pat UAB „Kriautė“ gali pagaminti namą pagal kliento projektą.

 

Karkasiniai namai

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus