visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Kalviški kiemo vartai ir tvoros – automatizuoti, funkcionalūs ir stilingi, pagaminti individualiai Jums

Kalviški kiemo vartai ir tvoros – automatizuoti, funkcionalūs ir stilingi, pagaminti individualiai Jums Kalviški kiemo vartai ir tvoros – automatizuoti, funkcionalūs ir stilingi, pagaminti individualiai Jums

Kiemo vartai ir tvoros – svarbūs eksterjero elementai, ne tik apsaugantys turtą, bet ir kuriantys individualų stilių, kurį padės įgyvendinti „Midama“ meistrai. Vartai, varteliai ir tvoros iš kaltinio metalo kuriami atsižvelgiant į aplinkos ir pastato stilių bei kliento norus. „Midama“ gamina automatizuotus varstomus, stumdomus kalviškus kiemo vartus, įėjimo vartelius, tvoras ir kitus dekoratyvinius metalo gaminius Jūsų namams.

Kalviški kiemo vartai ir tvoros

Kiemo vartai privalo būti ne tik gražūs, kokybiškai pagaminti, bet ir patogūs naudoti. Juk taip nesinori parvažiavus namo po sunkios darbo dienos, kartoti tos monotoniškos kelionės: išlipti iš automobilio, atsidaryti vartus, įvaryti transporto priemonę į kiemo vidų, tada grįžti uždaryti vartų. Taigi, renkantis vartus svarbu pagalvoti ne tik apie jų estetinę pusę, bet ir apie automatiką. Kokią, varstomą ar stumdomą automatinę sistemą rinktis, lemia vartų paskirti ir turima erdvė.

Kalviški kiemo vartai ir tvoros

Stumdomi kiemo vartai

Stumdomi kiemo vartai, taip pat vadinami slenkančiomis sistemomis yra ypač patogus pasirinkimas, norintiems sutaupyti vietos, ar ieškantiems minimalistinių sprendimų. Tokio tipo vartų veikimo principas – vartai automatiškai nustumiami palei tvorą kairėn arba dešinėn.

Dar vienas slenkančių vartų privalumas tas, kad juos įrengiant nereikalingas apatinis bėgis, taip išvengiama kliūties pravažiuojant, taip pat, automobilį galima statyti labai arti vartų, nes jiems atsidarant nereikalinga papildoma erdvė. Labai patogu stumdomus vartus naudoti šaltojo sezono metu – kai keliai apsnigti, tam kad atidarytumėte vartus nukasti įvažiavimo tiesiog nereikės. Šio tipo vartai pasižymi ilgaamžiškumu ir aukšta kokybe.

Slenkančių arba stumdomų vartų automatikos sistemą sudaro elektromechaninė pavara su valdymo bloku bei antena; švyturėlis, reikalingi foto elementai, taip pat du nuotolinio valdymo pulteliai (keturių kanalų).

Kalviški kiemo vartai ir tvoros

Varstomi kiemo vartai

Varstomi kiemo vartai yra tradicinis sprendimas įrenginėjant vartų sistemas savo namams ar kitos paskirties teritorijoms. Tokio tipo sistemas dažniausiai renkasi tie, kurie nori įmontuoti automatiką į jau esančius vartus, taip pat vyrauja tarp klasikinio stiliaus vartų.

Prieš pasirinkdami varstomus arba, tiesiog, atveriamus vartus, atsižvelkite į tai, koks yra Jūsų kiemo išplanavimas. Atsidarant automatiniams vartams, bus reikalinga erdvė, kuri nuo jų skirs automobilį, todėl ypač mažam kiemui varstomi vartai, veikiausiai, būtų nevykęs sprendimas.

Atveriamos sistemos yra geras pasirinkimas dėl keleto priežasčių: jas galima pritaikyti ne tik dideliems vartams, bet ir praėjimui skirtoms durelėms/varteliams. Šio tipo vartai gali būti vienos arba dviejų dalių, idealiai tinka įvairios paskirties sodybų įvažiavimams, dideliam kiemui. Varstomi kiemo vartai pasižymi tvirtumu, tarnauja daugelį metų, turi įmontuotus reguliuojamus vyrius. Patikimos tiek atidarymo, tiek uždarymo metu, sistemos reaguoja į bet kokias kliūtis, sustabdydamos vartus ir apsaugodamos Jūsų turtą.

Kalviški kiemo vartai ir tvoros

Automatinių kiemo vartų sklandus veikimas priklauso ir nuo profesionalaus pavaros įrengimo, kurį garantuoja kvalifikuota „Midama“ komanda.

MIDAMA, UAB

Daugiau informacijos: midama.lt

MIDAMA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus