Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Dūmtraukių vamzdžiai ir detalės kaminų ir krosnelių pajungimui

Dūmtraukių vamzdžiai, kuriuos lengva pritaikyti Dūmtraukių vamzdžiai, kuriuos lengva pritaikyti

Kokybiškai įrengti dūmtraukiai užtikrina tinkamą šildymo sistemos funkcionavimą. Tinkamai įrengtos šis būsto elementas palaikys reikiamą temperatūrą kambaryje, todėl svarbu, jog dūmtraukiai būtų pačios aukščiausios kokybės, pagaminti iš geriausios bei tvirčiausios medžiagos. UAB „Gerunda“ siūlo būtent tokius nerūdijančio plieno dūmtraukius, kitaip vadinamus kaminais, bei jų priedus.

Dažnai dūmtraukiai sutapatinami su kaminais, tačiau verta žinoti, kad kaminas – tai konstrukcija mūro ar betono pagrindu, o dūmtraukiai – plieno, keramikos. Mūrinis, betoninis kaminas šiandien dienai sunkiai atitinka naujausias sistemų įrengimo, priešgaisrinės saugos reikalavimus. Be to, jame kaupiasi daugiau rūgščių, suodžių.

Degimo metu organinėms medžiagoms reaguojant su deguonimi, išsiskiria šiluma. Jei šildymo sistema (svarbiausia kaminas, dūmtraukiai) įrengta netinkamai, o degimo metu susidaro deguonies nepriteklius, tuomet ženkliai mažėja išskiriamos šilumos kiekis, susidaro tarpinės medžiagos, suodžiai, dervos, kiti kenksmingi junginiai, kas tamsiais dūmų pavidalais matoma ant kamino, dūmtraukio vidinių sienų.

Dūmtraukių vamzdžiai ir detalės kaminų ir krosnelių pajungimui

Ką reikia žinoti, siekiant išvengti kenksmingų medžiagų kaupimosi namuose, neefektyvių šildymo rezultatų?

Dūmtraukiai montuojami įvertinus būsimą temperatūrą juose, reikalingą trauką pagal šildymo sistemą. Gerai izoliuoti dūmtraukiai leidžia pasiekti efektyviausią traukos rezultatą, todėl dūmtraukį patariama montuoti šiltuoju metų sezonu, esant pakankamai sausam orui bei vengiant lietaus. Būtent lietus gali tapti blogos izoliacijos priežastimi, kuri išleis didelį kiekį šilumos.

Įrengiant kaminą reikia jį suderinti su numatoma šildymo sistema. Būtina pasirinkti tinkamą plieninį dūmtakį, kuris yra sandarus ir tinkamai pašalina kenksmingas medžiagas, neleidžia joms kauptis namuose ar ant vidinių dūmtraukio sienų, yra atsparus korozijai. Be to reikia žinoti, jog namuose esant daugiau nei vienam kūrenimo prietaisui, patariama įsirengti ne vieną dūmtakį.

Geriausia, kad dūmtraukiai būtų įrengiami specialistų, kurie tiksliai įvertins dūmtraukio parametrus, jo atsparumą temperatūrai ir užtikrins, kad Jums bus kokybiškai sumontuotas apsaugantis nuo šilumos praradimo, kenksmingų medžiagų patekimo į namus, jų kaupimosi ant vidinių dūmtraukio sienų dūmtraukis.

Dūmtraukių vamzdžiai ir detalės kaminų ir krosnelių pajungimui„Bertrams“ dūmtraukių vamzdžiai ir detalės kaminų ir krosnelių pajungimui

„Gerunda“ savo klientams rekomenduoja austrų įmonės „Bertrams“ dūmtraukių ir kaminų vamzdžius bei detales. „Bertrams“ – viena pirmaujančių kaminų ir dūmtraukių gamintojų Europoje, gamybą vykdanti Austrijoje, klientų vertinama dėl aukštos kokybės ir inovatyvaus lyderio vaidmens šiame rinkos segmente. Lyderio pozicijas įmonė užėmė dar 1872 metais, kai buvo išrasta mašina („Kniepresse“), skirta pramoninei  lenktų vamzdžių segmentų gamybai. Ši mašina iš anksto paklojo tvirtus pamatus įmonės sėkmei. Tai šeimos valdomas verslas, šiuo metu vadovaujamas Hermine Rosen ir Martin Wolfram.

Dūmtraukių vamzdžiai ir detalės kaminų ir krosnelių pajungimui

Austrijos firmos „Bertrams“ dūmtraukių ir kaminų vamzdžiai yra skirti sujungti katilą, židinį, krosnelę su kaminu. Austrijos įmonė, be įprastinių vamzdžių, detalių bei detalių su revizijos angomis, siūlo ir segmentus, kurie leidžia pakeisti jungties kampą.

Tokia galimybė yra nepamainoma, kai vamzdžių segmentus reikia pritaikyti vieną prie kito. Taip jau neretai būna, kad montuojant pritrūksta galimybės pasukti vamzdį ar detalę vienu kitu centimetru – šiuo atveju tokia galimybe pasirūpinta.

Minėti specialūs segmentai gali ganėtinai smarkiai nukrypti nuo vamzdžio ašies, jie juda panašiai kaip sąnarys. Nustačius segmentus reikiamu kampu, juos fiksuojame fiksatoriais.    

Dūmtraukių vamzdžiai ir detalės kaminų ir krosnelių pajungimui

„Bertrams“ savo gaminamus kaminų ir dūmtraukių vamzdžius dengia specialiais vandens pagrindu sukurtais dažais. Šie dažai yra ne tik aukštos kokybės ir ekologiški, bet ir labai efektyviai apsaugo gaminių paviršių nuo korozijos.

UAB „Gerunda“, didmenine ir mažmenine prekyba užsiimanti įmonė, yra Austrijos firmos atstovas ne tik Lietuvoje, bet ir kitos Baltijos šalyse bei Baltarusijoje. „Gerunda“ yra sukaupusi jau poros dešimtmečių veiklos patirtį savo srityje – įmonė įkurta 1995 metais. Įmonė prekiauja Europos šalių – Austrijos, Italijos, Lenkijos, Vokietijos ir kitų – produkcija: šildymo, vandens tiekimo ir šalinimo vamzdynais bei detalėmis.

UAB „Gerunda“ siūlo tik aukščiausios klasės, kokybiškas, ilgaamžiškas, pagamintas iš nerūdijančio plieno, santechnikos ir šildymo sistemų prekes: dūmtraukių, kaminų įdėklus; dvisienių dūmtraukių sistemas; ovalius kaminų įdėklus; tvirtinimo, apdailos, sandarinimo elementus.

Dūmtraukių vamzdžiai ir detalės kaminų ir krosnelių pajungimui

Tvirtiems kaminams – tik kokybiškos detalės!

GERUNDA, UAB

Daugiau informacijos: gerunda.lt

GERUNDA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus