Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Dekoratyvinis tinkas TRACCE suteiks unikalumo namų interjerui

Dekoratyvinis tinkas TRACCE suteiks unikalumo namų interjerui Dekoratyvinis tinkas TRACCE suteiks unikalumo namų interjerui

Dekoro centras „Avalonas“ pristato italų gamintojo „Candis“ dekoratyvinį tinką „Tracce“. „Candis“ užtikrina aukščiausią dekoratyvinių elementų kokybę namų interjerui bei fasadui. Šį kartą italų gamintojas siūlo dekoratyvinį tinką „Tracce“ – produktą tiems, kurie siekia unikalumo ir išskirtinumo savo namų interjere.

Dekoratyvinis tinkas TRACCE

Platus pasirinkimas

Dekoratyvinis tinkas „Tracce“ sujungia dabartinio dizaino poreikius su unikaliausiomis meninėmis detalėmis. Dekoratyvinį tinką galima pasirinkti iš įvairių tekstūrų, formų, spalvų gamos, raštų ir susikurti ne tik jaukią, bet ir išskirtinę namų erdvę.

Dekoratyvinis tinkas TRACCE

„Tracce“ tinkas gali būti naudojamas tradicinės pilkos spalvos arba, norint įvairumo, jam galima suteikti bet kurį atspalvį iš gausaus „Candis“ siūlomo asortimento. Italų gamintojas „Candis“ yra sukūręs daugybę spalvinių tonerių, kurių dėka galima išgauti daugybę atspalvių kiekvienam jų kuriamam produktui.

„Tracce“ tinkas yra itin universalus, jo dėka galima išgauti įvairiausius raštus bei spalvas. Kiekvienas paviršius namuose, darbe ar kitoje aplinkoje padengtas „Tracce“ dekoratyviniu tinku taps ne tik unikaliu, bet ir pritraukiančiu dėmesį.

Dekoratyvinis tinkas TRACCE

Patvarumas ir ilgaamžiškumas

Mineralinių kalkių pagrindu sukurti sienų dažai „Tracce“ yra atsparūs drėgmei ir nesikeičiantys laikui bėgant. Todėl šis dekoratyvinis tinkas ne tik išliks ilgai, bet puoš namų interjerą savo spalvomis ir tekstūra.

Dekoratyvinis tinkas TRACCE

Skirtingo dydžio detalės, kalkių glaistas ir specialūs priedai leidžia šiam dekoratyviniam tinkui prisikabinti prie įvairių paviršių.

Tinkas „Tracce“, kurio kūrimui naudojamos smulkinto marmuro detalės, sukurs išskirtinę ir originalią sienos tekstūrą, kuri leis išgauti unikalų sienos dizainą ir efektus. Stilingas dekoratyvinis tinkas įgalins sukurti kiekvienai namų sienai vienetinį raštą.

Dekoratyvinis tinkas TRACCE

Didžiausią „Candis“ produktų pasirinkimą rasite dekoro centre „Avalonas“. „Avalonas“ siūlo plačiausią interjero ir eksterjero detalių pasirinkimą ir atstovauja žinomiausius prekinius ženklus. „Avalonas“ – tai kokybės ir ilgaamžiškumo garantija Jūsų namams.

AVALONAS, UAB Dekoro centras

Daugiau informacijos: www.avalonas.lt

AVALONAS, UAB Dekoro centras infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus