Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Dekoratyvinis akmuo interjere. Kodėl verta židiniui pasirinkti dekoratyvinį akmenį

Dekoratyvinis akmuo interjere. Kodėl verta židiniui pasirinkti dekoratyvinį akmenį Dekoratyvinis akmuo interjere. Kodėl verta židiniui pasirinkti dekoratyvinį akmenį

Dekoratyvinis akmuo interjere. Kodėl verta židiniui pasirinkti dekoratyvinį akmenį. Dekoratyviniai akmenys – naudojami tiek lauko, tiek vidaus apdailai. Fasadams, pamatams, pertvaroms, kolonoms, atskiriems sienų fragmentams, židiniams, svetainių ir laiptų dekoracijoms, kitiems dekoravimo darbams. Taip pat akmuo gali puikiai apsaugoti paviršius nuo purvo, pažeidimų gali tarnauti, kaip apsauga nuo karščio ar šalčio. Tai viena iš nedaugelio medžiagų, kuri nekelia papildomų reikalavimų nei architektams, nei dizaineriams nei šeimininkams. UAB "Stonesta" - jau 10 metų gaminanti dekoratyvinį akmenį, kuris puošia tiek namų interjerą, tiek eksterjerą, pateikia 6 -ias pagrindines priežastys, kodėl vertą savo židiniui pasirinkti dekoratyvinį akmenį.

Židinys namuose dažnai tampa tikru traukos centru šeimos nariams, draugams, giminaičiams. Juk taip jauku pavakaroti, pasišnekučiuoti prie šilumą ir ramybę spinduliuojančios ugnies. Židinys tai šilumos, žavesio ir prabangos detalė jūsų namuose. Tačiau daugeliu atvejų natūralaus akmens židinys – ne pats praktiškiausias pasirinkimas. Neskaitant didelės kainos, nepatogumų sukelia didelis svoris, kuriam reikia atskiro pamato ar rimto grindų sutvirtinimo.

Laimei yra paprastesnis pasirikinimas – dekoratyvinis apdailos akmuo, kurio privalumai tiesiog akivaizdūs.

Dekoratyvinis akmuo natūraliai atkuria tikro akmens išvaizdą.

Šiuolaikinės technologijos, leidžia sukurti elastingas formas, kurios nepriekaištingai atkartoja akmens reljefą. Kruopščiai parinkti pigmentai, dažymo technika suklaidina net ir patyrusius meistrus. Aplaidos akmenį tampa sunku atskirti nuo natūralaus akmens.

zidinio-dekoravimas-dekoratyviniu-akmeniu1

Dekoratyvinis akmuo yra daug lengvesnis už natūralų

Pagamintas akmuo sveria 2/3 mažiau už natūralų akmenį. Ženkliai sutaupoma transportavimo išlaidų, nereikia įrengti papildomų atramų, stiprinti pagrindo. Akmuo gali būti klijuojamas prakiškai ant bet kokio paviršiaus.

zidinio-dekoravimas-dekoratyviniu-akmeniu2

Dirbtinį akmenį lengva klijuoti

Užsiklijuoti dekoratyvinį akmenį galite ir be meistro pagalbos. Dėl mažo svorio, patogių išmatavimų ir specialaus paruošimo klijavimui nereikia naudoti jokių ypatingų įrankių ar medžiagų. Kruopščiai sekdami gamintojo nurodymus, akmenį užsiklijuosite be didelio vargo. Jeigu vis dėl to darbą patikėsite profesionalams, būsite tikri kad sąskaita už darbą jūsų neišgąsdins.

zidinio-dekoravimas-dekoratyviniu-akmeniu3

Dirbtinis akmuo saugus

Projektuojant malkomis ar dujomis kūrenamą židinį, saugumas yra rimtas iššūkis. Dekoratyvinis akmuo yra visiškai nedegus, veikia kaip termoizoliacinė medžiaga. Akmuo neišskiria jokių pavojingų medžiagų, yra visiškai saugus.

Platus akmens pasirinkimas

Dekoratyvinis akmuo gaminamas daugybės įvairių formų ir spalvų, gali atkartoti bet kurį jūsų pasirinktą akmenį. Tai leidžia neriboti savo fantazijos kuriant namų interjerą, akmuo dera prie bet kurio stiliaus namų.

zidinio-dekoravimas-dekoratyviniu-akmeniu4

Dekoratyvinis akmuo pigesnis už natūralų

Pats dekoratyvinis akmuo yra pigesnis už natūralų akmenį, tačiau labiausiai sutaupoma transportavimo ir darbo sąnaudų. Kadangi dirbtinis akmuo yra lengvesnis, ženkliai sumažėja pristatymo kaina. Pagaminto akmens paviršius jau būna paruoštas klijavimui, todėl darbo kaina sumažėja 3-4 kartus lyginant su natūraliu akmeniu.

Tai pakankamai svarūs argumentai renkantis apdailą savo židiniui. Sukurkite jaukumo oazę savo namuose, kuri džiugins ne tik jus bet ir aplinkinius.

Mes, UAB Stonesta, jau 10 metų jums gaminame dekoratyvinį akmenį. Per ilgus veiklos metus sukaupta patirtis ir ištobulinta technologija leidžia jums pasiūlyti daugiau nei 60 skirtingų rūšių akmens gaminių. Savo produkciją parduodame tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse. Didžiuojamės savo ekologiška ir novatoriška gamybos technologija. Mums svarbu sukurti harmoningą aplinką. Dekoratyvinis akmuo gaminamas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Naudojamas baltas danų gamybos Aalborg cementas, aukščiausios klasės lietuviškas smėlis, ekologiški Bayer pigmentai. Kiekvienas mūsų pagamintas gaminys yra kruopščiai tikrinimas, kad atitiktų tiek Lietuvoje tiek užsienyje galiojančius aukštus standartus. Gaminys turi kokybės atitikties sertifikatus.

STONESTA, UAB

Daugiau informacijos: www.stonesta.lt

STONESTA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus