Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Smart Glass technologija – rytojaus technologija biuro, namų bei komercinėms patalpoms

Smart Glass technologija – rytojaus technologija biuro, namų bei komercinėms patalpoms Smart Glass technologija – rytojaus technologija biuro, namų bei komercinėms patalpoms

Smart Glass technologija – rytojaus technologija biuro, namų bei komercinėms patalpoms. Visų pirmą pradėkime nuo to, kas yra Smart Glass technologija. Reguliuojama protingo stiklo plėvelė - tai naujausia technologija, leidžianti valdyti stiklo skaidrumo savybes. Vienu jungiklio paspaudimu, galima padaryti jog stiklas iš permatomo virstų matiniu. Šios technologijos veikimo principas gana paprastas. Plėvelėje esantys skystieji kristalai, veikiami elektros srovės, susigrupuoja sudarydami tvarkingą struktūrą ir taip praleidžia šviesą. Išjungus elektros srovę, kristalų struktūra tampa netvarkinga, ir taip, vaizdas kitoje pusėje tampa nematomas.

snart-glass-veikimo-principas
Šnekant apie privalumus, ko gero vienas svarbiausių ir yra stiklo skaidrumo savybių keitimas, esant atitinkamam privatumo poreikiui. Bet tai dar ne viskas, tokios plėvelės ne tik suteikia privatumo, bet ir taupo energija. Smart Glass technologijos pagalba, vasarą biuro patalpų kondicionavimui išeikvojamą energiją galima sumažinti iki 50%. Dėl savo savybės nepraleisti šviesos, patalpos neįšylą, ir nereikia naudoti, daug elektros energijos vartojančių, kondicionierių. Panaudojimo galimybės be galo plačios. Tokios išmaniosios plėvelės gali būti limpančios – naudojamos, ant bet kokio esančio stiklinio paviršiaus, sienelės ar pertvaros. Nelimpančios plėvelės puikia tinka stiklų laminavimui.  

smart-glass-technologija1

 

Plačiausiai, tokios plėvelės žinoma naudojamos biuro patalpose, kur reikia keisti privatumo lygį. Pvz.: susirinkimų salėse ar vadovo kabinete. Tokios plėvelės naudojamos ir saugumo sumetimais, parduotuvėse, kai darbo valandos baigiasi, kad smalsuoliai nekaišiotų nosies, įjungiamas neskaidrus rėžimas ir parduotuvės turinys lieka nematomas. Dar vienas didelis šios plėvelės privalumas, tai jog, ji gali puikiai tarnauti, kaip aukštos kokybės projektoriaus ekranas.
Kaip ir berėmio stiklo konstrukcijos šių plėvelių panaudojimas priklauso tik fantazijos. Esant plačiai spalvų įvairovei pritaikymas gali skirtis. Raudona, mėlyna, geltona bei žale plėvelės gali papuošti namų interjerą. Ten, kur reikia, jog stiklas būtų visiškai nepermatomas, naudojama pilkos bei juodos spalvos plėvelės, jų nepermatomumo procentas didžiausiais.

Panaudojus Smart Glass technologiją galima įrengti interaktyvius ekranus. Tokie ekranai dažniausiai naudojami parduotuvių vitrinose, parodų metu ar pristatymo renginiuose.

smart-glass-technologija2

Ši technologija, tik neseniai pasiekė Lietuvą, UAB „Mavy Studija“ vieni iš pirmųjų pradėjo išmaniojo stiklo - Smart Glass prekybą. Bendraudami su didžiausią patirtį turinčiomis kompanijos, gali pasiūlyti be galo platų išmaniojo stiklo pasirinkimą. Įmonės atstovai, ne tik padės jums išsirinkti tinkamiausią variantą jums, bet ir patars, padės suprojektuoti pertvaras, ir jas sumontuos.

MAVY STUDIJA, UAB

Daugiau informacijos:

MAVY STUDIJA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus