Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Šlaitų stiprinimas ir apsauga nuo erozijos

Šlaitų stiprinimas ir apsauga nuo erozijos Šlaitų stiprinimas ir apsauga nuo erozijos

Šlaitai yra neatskiriama mūsų miestų, kelių, laisvalaikio ar privačių zonų dalis – nesvarbu, ar tai išskirtinį jaukumą, sklypo reljefą pabrėžiantis elementas, ar būtina statinio funkcionavimą užtikrinanti konstrukcija. Lauke esantys statiniai, jų konstrukcijos, nuo atmosferos poveikio apsaugomi naudojant įvairias apdailines dekoratyvines ar apsaugines medžiagas. Lygiai taip pat reiktų pasirūpinti ir mus supančiais šlaitais.

Dauguma mūsų net nesusimąsto apie senų slenkančių ar naujai suformuotų šlaitų apsaugą – nuolatinė erozija dėl lietaus, vėjo, karščio, šalčio yra neišvengiama. Irstantys šlaitai ne tik praranda savo vizualinę išvaizdą bet ir gali pradėti byrėti į kaimyninius sklypus, ar užversti šalia einančius kelius, sukeldami daug problemų.

Šlaitų stiprinimas ir apsauga nuo erozijos

Nesvarbu, ar šlaitas yra senas, ar suformuotas naujai, norint apsisaugoti nuo nereikalingų rūpesčių būtina pagalvoti apie tinkamą šlaito apsaugą.

UAB „Mosas“ šlaitų apsaugai ar remontui nuo paviršinės erozijos rekomenduoja kelių tipų gaminius:

  • Natūralūs kokoso plaušo paklotai sutvirtinti sintetiniu tinkleliu. Paklotai yra naudojami neeksploatuojamų šlaitų iki 40-45 laipsnių apsaugai.

Šlaitų stiprinimas ir apsauga nuo erozijos

Šlaitų stiprinimas ir apsauga nuo erozijos

  • Sintetiniai polipropileniniai erdvinės struktūros paklotai. Paklotai yra naudojami neeksploatuojamų ir eksploatuojamų šlaitų iki 60 laipsnių apsaugai.

Šlaitų stiprinimas ir apsauga nuo erozijos

  • Sintetiniai didelio tankio polietileno (HDPE) geokoriai. Geokoriai yra naudojami neeksploatuojamų ir eksploatuojamų šlaitų iki 60 laipsnių apsaugai.

Šlaitų stiprinimas ir apsauga nuo erozijos

Pasirūpinus tinkama šlaito apsauga, sustiprinus šlaitą priešeroziniais paklotais, išvengiama galimų problemų ateityje, prailginamas šlaito ilgaamžiškumas bei pagerinamos eksploatacinės savybės. Kiekviena situacija turėtų būti vertinama atskirai atsižvelgiant į šlaito aukštį, nuolydį, grunto tipą, numatomas eksploatavimo sąlygas.

UAB „Mosas“ daugiau nei dešimt metų kauptą patirtį naudoja įvairiose srityse: siūlome pamatų, terasų/balkonų, rezervuarų hidroizoliacinius sprendimus; stogų bei fasadų dangas, statybinę chemiją bei geosintetinius gaminius. Įmonės asortimente galite rasti: bentonitinio molio gaminių, deformacinių/technologinių siūlių sandarinimo juostų, cementinių skiedinių, geotinklų ir t.t. Taip pat apdailos medžiagų namo eksterjerui bei interjerui: skalūno, fibrocemento gaminių, natūralaus apdailinio akmens. UAB „Mosas“ bendradarbiauja ne tik su statybinėmis įmonėmis, privačiais klientais, bet ir projektuotojais, konstruktoriais bei architektais.

UAB „Mosas“ įmonės išskirtinumas – klientui teikiame konsultacijas tiek medžiagos įsigijimo, tiek panaudojimo stadijose. Bendrovė gali pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

 

MOSAS, UAB

Daugiau informacijos: www.mosas.lt

MOSAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus