visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Pjovimo vandens srove su abrazyvu technologija - be apribojimų medžiagai

Pjovimo vandens srove su abrazyvu technologija - be apribojimų medžiagai Pjovimo vandens srove su abrazyvu technologija - be apribojimų medžiagai

Pjovimo vandens srove su abrazyvu technologija - be apribojimų medžiagai. Pjovimas vandens srove suteikia galimybę pjauti itin plataus asortimento medžiagas, t.y. metalą, gumą, medį, medžio drožlių plokštes, akmenį, keramines plyteles, stiklą (išskyrus grūdintą), poroloną, putų polistireną ir daug kitų. Pjaunama „šaltai“, t.y. neatsiranda jokio terminio poveikio, nesikeičia pjaunamos medžiagos struktūra, jos fizinės ir cheminės savybės.

Ši technologija yra draugiška aplinkai. Pjovimo vandens srove procesas yra švarus, nepaliekantis drožlių, skeveldrų, nesukeliantis cheminio oro teršimo. Proceso metu nenaudojami jokie pjovimo tepalai ir emulsijos, o tik vanduo, smėlis bei elektros energija.

Įmonė UAB „Politeca“ nuo 1993 m. užsiima metalo (aliuminio bei juodo, cinkuoto ir nerūdijančio plieno) apdirbimo darbais bei turi įrangą metalo karpymo, lankstymo, valcavimo, perforavimo, virinimo, pjovimo vandens srove su abrazyvu arba juostiniu pjūklu, gręžimo darbais.

Metalo produkcija UAB „Politeca“ gaminama iš kokybiško metalo, gaunamo iš žinomų ir patikimų tiekėjų, kas leidžia garantuoti aukštą gaminių kokybę ir ilgaamžiškumą.

Įmonės produkcija operatyviai gaminama pagal individualius užsakymus, pagal technines galimybes prisitaikant prie kliento poreikių. UAB „Politeca“ egzistuoja masto ekonomijos principai, kuomet, gaminant daugiau produkcijos, vieneto kaina krenta ir gali skirtis iki dešimties kartų.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus