Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Pakabinamasis šviestuvas su tiesioginiu ir netiesioginiu apšvietimu - naujiena biuro apšvietime - GAUDRĖ

Pakabinamasis šviestuvas su tiesioginiu ir netiesioginiu apšvietimu - naujiena biuro apšvietime - GAUDRĖ Pakabinamasis šviestuvas su tiesioginiu ir netiesioginiu apšvietimu - naujiena biuro apšvietime - GAUDRĖ

Pakabinamasis šviestuvas su tiesioginiu ir netiesioginiu apšvietimu - naujiena biuro apšvietime. Norvegijos koncernas „Glamox“ pradėjo gaminti naują šviestuvą biurui. Jame suderinti naujausi šviesos technikos pasiekimai. Tai pakabinamasis šviestuvas su tiesioginiu ir netiesioginiu apšvietimu, skleidžiantis ne tik efektyvią, bet ir malonią šviesą.

Tam padeda mikrolamelinės grotelės, visiškai panaikinančios akinimą. Šviestuve panaudota įdomi techninė naujovė: kadangi korpusas labai mažas, lempų laikikliai su lempa ant kreipiančiųjų „išvažiuoja“ iš korpuso aukštyn ir tuomet lempą galima patogiai pakeisti.

Plono korpuso (tik 31 mm) derinys su labai smulkiomis mikrolamelinėmis grotelėmis suteikia šviestuvui elegancijos ir naujumo. Korpusas dažytas pilka RAL 9006 spalva. Šviestuvas gali būti su nereguliuojamu elektroniniu balastu (HF), reguliuojamu skaitmeniniu (HFDc) arba su analoginiu 1-10V signalu, valdomu elektroniniu balastu (HFDa).

Montuojamas prie lubų laidais su skaidria izoliacija. Atstumas tarp tvirtinimo taškų reguliuojamas nuo 600 iki 750 mm, o tai labai patogu montuojant, nes betoninėse lubose tiksliai išgręžti kiaurymes ne visada pavyksta.

Kaina? Normali. 2x28w lempų šviestuvas HF versijos kainuoja 637 Lt + PVM (lempos įskaičiuotos).

gaud2

 

 

GAUDRĖ, UAB

Daugiau informacijos: www.gaudre.lt

GAUDRĖ, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus