Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Pertvarų blokeliai FIBO - pažangios technologijos keičia senas! - Saint-Gobain statybos gaminiai

Pertvarų blokeliai FIBO - pažangios technologijos keičia senas! - Saint-Gobain statybos gaminiai Pertvarų blokeliai FIBO - pažangios technologijos keičia senas! - Saint-Gobain statybos gaminiai

Pertvarų blokeliai FIBO - pažangios technologijos keičia senas! Naujieji FIBO pertvarų blokeliai. UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai“ nuolat kuria ir gamina inovatyvius produktus. Šių metų kovą prekyboje pasirodė naujausias bendrovės gaminys – FIBO pertvarų blokeliai, kurių unikali forma sukurta paprastiems ir sudėtingiems sprendimams įgyvendinti. Blokeliai pagal vokiečių technologų instaliuotą formą Šiaulių gamykloje gaminami vibracinio presavimo būdu iš keramzito, cemento, smėlio ir vandens.

2pavkeramzitas

Keramzitas – pagrindinė šių blokelių medžiaga. Tai aukštoje temperatūroje degto molio granulės, net keturis kartus lengvesnės už gamtoje randamus analogus. Karjere iškastas molis maišomas, granuliuojamas, džiovinamas, smulkinamas ir pilamas į rotacinę krosnį. 1150 0C temperatūroje molio žaliava išsipučia, susiformuoja kieto išorinio paviršiaus ir porėtos vidaus struktūros granulės. Šiam gaminiui keramzito frakcija turi būti <0–5 mm. Keramzitas malamas, kad Fibo pertvarų blokelių paviršius būtų lygus, o įrengtą sieną būtų galima iš karto glaistyti. Nereikia tinkuoti, todėl taupomos ne tik lėšos, bet ir laikas.

 

2pavblokelioismSTANDARTINIO BLOKELIO MATMENYS

• Ilgis ir plotis atitinka Fibo ir Fibo PLIUS blokų matmenis.

• Tokių matmenų blokų sienos juda minimaliai. Išvengiama galutinės apdailos trūkių.

• Iš šių 88 mm pločio blokelių pastatyta siena sutaupys naudingo pastato ploto.

4pavblokeliniuot

 

FIBO PERTVARŲ BLOKELIAI

Fibo keramzitbetonio blokeliai gaminami aukščiausios kokybės vokiečių įranga pagal naujausias technologijas.

Forma sukurta paprastiems ir sudėtingiems sprendimams įgyvendinti.

Blokelių paviršius yra lygus.

Fibo pertvarų blokelių siena gali būti iš karto glaistoma.

 

 

4pavpanaudojimas

FIBO PERTVARŲ BLOKELIŲ NAUDOJIMO SRITYS

• Daugiaaukščių ir mažaaukščių pastatų vidaus pertvaroms statyti.

• Angoms pripildyti.

• Renovuojant pastatus, kai reikia lengvos ir greitai įrengiamos medžiagos.

Nereikia armuoti.

5pavformule

Maksimalus leistinas sienos aukštis:

 

BLOKELIŲ KLIJAVIMAS POLIURETANO PUTOMIS

Poliuretano putos dažniausiai naudojamos patalpose, kur grindys yra lygios. Kad pertvaros būtų įrengtos greitai ir tiksliai, galima naudoti Omega profilį.

6pavprofiliai

• Greitas, tikslus ir patogus montavimas su Omega formos profiliais.

• Blokelio apačia ir šonai atitinka Omega profilį.

 

Omega formos profilį prie pagrindo tvirtinkite per klijuojamą amortizuojamąją sandarinimo tarpinę. Patogiausia tvirtinti kas pusę metro kalamomis mūrvinėmis 6x60 arba 6x80. Sukamos iš profilio viršaus. Neperspauskite ir neperveržkite, kad profilis nepakeistų savo trapecijos.

Tokiu pat principu profilį tvirtinkite ir prie pagrindinės sienos. Blokelius klijuokite tiesiai prie profilio.

Angos įrengimas. Norėdami įrengti angą, pašalinkite viršutinę fiksuojamąją blokelių dalį. Klijais pritvirtinkite Omega profilį. Profilis ant mūro kraštų užleidžiamas ≥ 25 cm. Taip įrengiama anga iki 1000 mm.

7pavmontavimasNaudojimas. Prieš naudojimą gerai suplakite flakoną. Klijus dozuokite laikydami flakoną vertikaliai nukreiptą žemyn. Klijai ima kietėti po 8 minučių. Visiškai surišama per 24 valandas. Baigus darbą dozatorių rekomenduojama gerai išplauti.

Klijų valymas. Valoma acetonu, po 24 valandų klijai gali būti šalinami tik mechaniniu būdu.

Laikymas. Nepanaudoti flakonai sandėliuojami nuo +5 0C iki +25 0C temperatūros sausoje patalpoje.

Sąnaudos. Flakono tūris – 700 ml. Vienu flakonu suklijuojama nuo 4,2 iki 5,2 m2 pertvarų blokelių.

• Greitas, švarus ir patogus darbas.

• Nereikalauja papildomų sąlygų: vandens, elektros energijos, maišymo.

• Galimybė naudoti esant žemai temperatūrai.

• Paprasta transportuoti.

BLOKELIŲ MŪRIJIMAS MIŠINIU WEBER.vetonit OL 15

8pavver

Tai labai paprastas ir patogus įrengimo metodas. Kad darbas būtų našesnis, galima įsigyti mūrijimo dėžę, su kuria skiedinys ant blokelių bus klojamas dviem eilėmis. Taip mišinio sąnaudas sumažinsite iki pateiktų verčių. Skiedinys klojamas tik horizontaliai.

Inkaravimas prie pagrindinės sienos. Vienas ekonomiškiausių ir greitai įgyvendinamų metodų – naudoti rifliuotos armatūros strypus: ø 10, 400 mm ilgio. Pagrindinėje sienoje išgręžiama 10 cm ertmė, į ją įkalamas armatūros strypas, kitas jo galas dedamas į griovelį bloko fiksacijos viduryje. Taip inkaruojama kas trečia blokelių eilė.

 

Mišinys atsparus šalčiui ir drėgmei. Plastiškas mūrijant.

• Skiedinį rekomenduojama dėti į mūsų specialiai šiems blokams ir šiam mūro mišiniui sukurtą dėžę. Ją naudojant skiedinys ant blokelių uždedamas greitai ir lygiai.

Minimalios mišinio sąnaudos.

9pavveMišinio paruošimas. Į 5– 5,5 l švaraus vandens pilama 25 kg mišinio. Vandens temperatūra negali viršyti 60 0C. Maišant reikia atidžiai dozuoti vandens kiekį. Mišinio masė kruopščiai išmaišoma rankomis arba betono maišykle. Maišykle skiedinį maišykite 4–8 min. Skiedinys 10 min. paliekamas bręsti, paskui dar kartą išmaišomas. Paruoštas mišinys turi būti sunaudotas per 2–3 valandas.

Mūrijimas. Šviežią mūrą rekomenduojama saugoti nuo lietaus ar kitokios drėgmės. Karštomis ir sausomis dienomis mūrą reikia saugoti nuo staigaus perdžiūvimo.

Oro sąlygos. Darbo metu ir 3 paras po darbų atlikimo oro temperatūra negali būti žemesnė kaip +5 0C ir aukštesnė kaip +30 0C.

 FIBO PERTVARŲ BLOKELIŲ PRANAŠUMAI

10pavburbulai

Galimybė klijuoti poliuretano putomis arba mūryti mišiniu weber.vetonit OL 15.

Iš keturių pusių yra nepriekaištingos fiksacijos.

Blokelių fiksacija iš visų keturių pusių pagreitina darbą. Darbo našumas padidėja 6–10 kartų. Greitai ir kokybiškai dirbti gali net neprofesionalai. Dėl fiksacijos sistemos blokeliai negali būti pastatyti didesne nei 4 mm paklaida.

Atsparūs ugniai. Degumo euroklasė A1.

Blokelių su klijais atsparumas liepsnos poveikiui – EI 60, remiantis EN 13501-2:2007. Dūmingumas – klasė S2, remiantis EN 13501-1.

Blokelių, sumūrytų mišiniu weber.vetonit OL 15, atsparumas liepsnos poveikiui – EI 90. Jei siena nutinkuota (po 3 mm) ir nuglaistyta (po 1 mm) iš abiejų pusių, atsparumas liepsnos poveikiui – EI 120.

Garso izoliacijos rodiklis Rw 39 dB.

Blokeliai, suklijuoti klijais ir įrengti technologiškai teisingai, Rw, 39 dB.

Blokeliai, sumūryti mišiniu weber.vetonit OL 15, nutinkuoti (po 3 mm) ir nuglaistyti (po 1 mm) iš abiejų pusių, įrengti technologiškai teisingai, Rw, 40 dB.

Galimybė angose vedžioti komunikacijas. Blokelyje esančiose angose galima vedžioti instaliaciją, nes angos sutampa viena su kita. Pastačius sieną nebereikės kirsti ertmių instaliacijai paslėpti. Angos palengvina blokelį – iš Fibo pertvarų blokelių įrengta siena mažiau apkrauna perdangos plokštes ir statinio pamatus.

Nebrangi ir efektyvi sistema.

11pavkg1BLOKELIŲ TVIRTINIMAS

Blokai yra labai tvirti. Ant sienos galima kabinti net itin sunkius daiktus. Naudojant ankerius EJOT SDF-KB 10mm x 50mm, prie sienos galima tvirtinti daiktus, kurių svoris iki 150 kg vienam ankeriui

 BLOKELIŲ PAKAVIMAS IR TRANSPORTAVIMAS

Fibo pertvarų blokeliai pakuojami ant Fibo orginalių 1x1 m palečių.

• Blokeliai pakuojami 4 eilėmis. Pilną autovežį sudaro 24 padėklai.

• Transportavimas ir iškrovimas, autovežyje – 24 padėklai.

Fibo pertvarų blokeliai, kaip ir kita produkcija, į statybų aikštelę atvežami nemokamai, jei užsakomas pilnas autovežis. Krovinys gal būti formuojamas ne tik iš vienos rūšies blokelių, bet ir iš kitos produkcijos, kurią gamina kompanija „Saint – Gobain statybos gaminiai“: pamatų blokų, Fibo plius mūro blokų, keramzito ar statybinių mišinių.

 FIBO PERTVARŲ BLOKELIŲ TECHNINIAI PARAMETRAI:

pertvaru1

 

 

SAINT-GOBAIN STATYBOS GAMINIAI, UAB

Daugiau informacijos: www.saint-gobain.lt

SAINT-GOBAIN STATYBOS GAMINIAI, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus