Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Oro kondicionieriai CHIGO su daugiapakopiais oro valymo filtrais

Oro kondicionieriai CHIGO su daugiapakopiais oro valymo filtrais Oro kondicionieriai CHIGO su daugiapakopiais oro valymo filtrais

Oro kondicionieriai yra skirstomi į įvairius tipus: sieniniai, kanaliniai, konvektoriniai, montuojami į langus, prie lubų ir t. t. Šie įrenginiai yra skirti vasaros sezonui, išskyrus atvejus, kai juose būna įmontuoti „žiemos moduliai“. Dažniausiai būna nurodyta temperatūra, kuriai esant galima eksploatuoti kondicionierius.

Įmonė „Korbas“ prekiauja patikimais „CHIGO“ oro kondicionieriais. Norint, kad oro kondicionieriai tarnautų ilgai, rekomenduojama reguliariai išvalyti dulkes bei kitus nešvarumus iš vidinio ir išorinio įrenginio blokų, taip pat nuolat papildyti šaldomosios medžiagos kiekį, patikrinti elektrinę įrenginio dalį. Šiuos veiksmus patartina atlikti kiekvieną pavasarį – kondicionierių sezono pradžioje.

Sieniniai kondicionieriai

Sieniniai oro kondicionieriai yra patys populiariausi. Juos sudaro du blokai – išorinis ir vidinis. „Korbo“ įmonės parduodamos „Chigo“ sistemos pasižymi žemu triukšmingumo lygiu, daugiapakopiais oro valymo filtrais bei įrenginio programavimo galimybėmis.

Kasetiniai kondicionieriai

Šie oro kondicionieriai yra tinkami patalpų su pakabinamomis lubomis vėsinimui. Kasetiniai kondicionieriai, turintys keturias oro srovių paskirstymo kryptis, taip pat yra plačiai naudojami komercinės ar visuomeninės paskirties patalpose, tokiose, kaip biurai, renginių salės, prekybos centrai ir pan.

Palubiniai kondicionieriai

Šie kondicioneriai yra vadinami universaliais, nes gali būti montuojami po lubomis ar ant sienos prie pat grindų. „Chigo“ kondicionierių konstrukcija leidžia orą patalpoje paskirstyti tolygiai ir taip išvengti tiesioginės oro srovės, nukreiptos į žmones. Palubiniai kondicionieriai taip pat yra naudojami sudėtingų formų patalpų vėsinimui.

Grindiniai kondicionieriai

Grindiniai (pastatomi) oro kondicionieriai, kaip ir šildymo radiatoriai, yra montuojami po langais patalpose. Po langu įrengiamas kondicionierius atvėsina karščiausią patalpos zoną, taip užtikrindamas tolygią temperatūrą visoje patalpoje.

Kanaliniai kondicionieriai

Kanaliniai kondicionieriai sėkmingai gali būti naudojami atskirų patalpų kondicionavimui. Šis įrenginys turi keletą privalumų: sumontuotas kondicionierius nėra matomas todėl negadina interjero, patalpoje nėra triukšmo šaltinio (įrenginys yra akustiškai izoliuotas nuo patalpos), kondicionierius gali atlikti ne tik šaldymo, bet ir vėdinimo funkciją (jeigu prie oro paėmimo prijungtas lauko oro kanalas).

Mobilūs kondicionieriai

Mobilių oro kondicionierių vietą galima laisvai keisti, nes jie turi ratukus. Šių kondicionierių principas yra toks pat, kaip ir įprasto kondicionieriaus, išskyrus tai, kad mobilūs kondicionieriai yra sudaryti iš vieno bloko. Tokie įrenginiai yra montuojami gyvenamosiose patalpose bei biuruose. Jų galingumas leidžia vėsinti iki 35 m2 ploto patalpą.

Svarbiausi faktoriai norint įsirengti oro kondicionavimo sistemą

Oro kondicionavimu reiktų pasirūpinti prieš pradedant vykdyti patalpos apdailos darbus, nes visos įrenginio komunikacijos gali būti paslėptos sienoje. Be to, toks sprendimas būtų ir finansiškai naudingesnis.

Išsiaiškinkite, koks šaldymo galingumas Jums yra reikalingas. Oro kondicionieriaus galingumas turėtų viršyti visų šilumą skleidžiančių šaltinių spinduliuojamą bendrą šiluminę galią.

Apgalvokite, kur geriausią būtų montuoti išorinį kondicionieriaus bloką. Geriausia jį įrengti ten, kur bloko aptarnavimas nebūtų sudėtingas ir jį būtų lengva pasiekti.

Numatykite, kur bus nuvedamas drenažo vamzdynas. Rekomenduojama drenažo sistemą nuvesti tiesiai į kanalizaciją, tačiau nesant galimybių to atlikti, drenažo vanduo paprastai išvedamas į lauką.

Netaupykite kokybiškai įrangai. Kokybiški oro kondicionieriai gali tarnauti net iki 2 kartų pigiau nei pigios klasės kondicionieriai. Tad verčiau investuoti didesnę sumą į kokybę nei rinktis abejotinus įrenginius, kurie tarnaus trumpiau bei gali sukelti įvairių problemų.

Oro kondicionierius „Korbo“ specialistai rekomenduoja naudoti racionaliai ir vengti per didelio temperatūros kontrasto, nes tai gali pakenkti akims bei kvėpavimo takams.

KORBAS, UAB

Daugiau informacijos: www.kkorbas.lt

KORBAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus