Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Nuolaidos užuolaidoms, užuolaidų audiniams ir siuvimui 10-čio proga

Nuolaidos užuolaidoms, užuolaidų audiniams ir  siuvimui 10-čio proga Nuolaidos užuolaidoms, užuolaidų audiniams ir siuvimui 10-čio proga

Užuolaidų salonas "Užuolaidų spalvos" švenčia savo veiklos 10-metį ir visiems klientams dovanoja nuolaidas užuolaidiniams audiniams, užuolaidų siuvimui, audinių priedams ir mechanizmams.

Per 10-ties metų laikotarpį sukaupėme nemažą patirtį užuolaidų siuvimo ir modeliavimo srityje. Užuolaidų salonas "Užuolaidų spalvos" gali pasiūlyti audinių, dekoratyvinių priedų pačiam įvairiausiam ir įmantriausiam skoniui. Mūsų Kaune esančiuose užuolaidų salonuose galite rasti ne tik brangių žinomų Europos firmų, bet ir pigesnių, tačiau geros kokybės audinių dieninėms ir naktinėms užuolaidoms. Mes kasmet lankomės pasaulinėse tekstilės parodose pasisemti naujų idėjų, susipažinti su naujomis užuolaidų mados tendencijomis bei atnaujinti savo salono audinių, audinių priedų, karnizų, širmų, romanečių mechanizmų kolekcijos.

Kviečiame bendradarbiauti su mumis architektus ir namų interjero dizainerius. Maloniai kviečiame apsilankyti - mes padėsime sukurti jaukią erdvę jūsų namams, viešbučiams, biurams, kavinėms. Laukiame Jūsų užuolaidų salone Kaune, adresu Pramonės pr. 14, Vakarinė galerija 4 salė; Mob.tel: +370 678 42 958 / +370 698 72 525.

uzuolaidu-spalvos-atlikti-darbai


Daugiau informacijos apie vykstančią akciją, jos galiojimo terminus, ieškokite įmonės interneto svetainėje arba kreipkitės į jos atstovus.

UŽUOLAIDŲ SPALVOS, UAB

Daugiau informacijos: www.uzuolaiduspalvos.lt

UŽUOLAIDŲ SPALVOS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus