Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Majonezo padažas VILNIUS naujoje pakuotėje

Majonezo padažas VILNIUS naujoje pakuotėje Majonezo padažas VILNIUS naujoje pakuotėje

'Majonezo padažas "VILNIUS" atnaujino pakuotę  - dabar pakuotė tapo daug patogesnė ir universalesnė vartotojams. Jūsų stalą pagardins "Vilniaus" majonezo gamyklos išskirtinio skonio majonezo padažai, gaminami iš aukščiausios kokybės žaliavų, be genetiškai modifikuotų žaliavų, be saldiklių ir skonio stipriklių:

VILNIUS "Mėsos patiekalams": Saldžiarūgštis, nedidelio kaloringumo majonezas, praturtintas pomidorais, specialiu natūralių prieskoninių žolelių mišiniu, juntamas svogūnų bei paprikų skonis, tinka pagardinti įvairių rūšių mėsos patiekalus.

VILNIUS "Pikantiškas": Nedidelio kaloringumo majonezas su pomidorais praturtintas česnakais, kurie įprastam majonezui suteikia pikantiško skonio.

VILNIUS "Ypatingas": Neriebus, ypač lengvo ir gaivaus skonio, kurį sustiprina tikrų lietuviškų prieskoninių žolelių mišinys, praturtintas joduota druska ir natūraliu vyno actu.

VILNIUS "Jogurtinis su skaidulomis“: Neriebus, ypač lengvo ir gaivaus jogurto skonio, kurį sustiprina tikrų lietuviškų prieskoninių žolelių mišinys, praturtintas skaidulomis, joduota druska ir natūraliu vyno actu.

VILNIUS "Su krienais": Nedidelio kaloringumo majonezas, praturtintas trintais krienais.

VILNIUS "Garstyčių": Sudėtyje dominuoja aštrių prancūziškų Dijon ir švelnių Olandiškų garstyčių bei majonezo derinys. Švelnus, malonaus garstyčių kvapo ir skonio, puikios konsistencijos, tik iš aukščiausios kokybės žaliavų pagamintas produktas.

UAB "Vilniaus" majonezo gamykla - Lietuvoje didžiausią patirtį turinti majonezo gamintoja. Ilgametės tradicijos ir jų tęstinumas, istorija ir novatoriškumas, itin atidus požiūris į vartotoją ir nuolat kintančius jo poreikius bei aukščiausia kokybė – nekintančios pamatinės majonezo "Vilnius" vertybės.

Mes rūpinamės savo vartotojais, todėl Mūsų gaminių asortimente rasite produktų be konservantų.

VILNIAUS MAJONEZO GAMYKLA, UAB

Daugiau informacijos:

VILNIAUS MAJONEZO GAMYKLA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus