Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Laiko patikrintos stogo dangos ir hidroizoliacijos medžiagos ICOPAL

Laiko patikrintos stogo dangos ir hidroizoliacijos medžiagos Icopal Laiko patikrintos stogo dangos ir hidroizoliacijos medžiagos Icopal

Koncernas „Icopal“ – tai daugiau nei šimto metų darbo patirtį stogų ir hidroizoliacinių medžiagų gamybos srityje sukaupęs gamintojas, didžiausias pasaulyje šios srities produktų tiekėjas statybų rinkai. Plačiai vykdoma mokslinė tiriamoji veikla suteikia galimybę pasiūlyti išskirtines naujoves, novatoriškus produktus, palengvinančius ne tik stogo įrengimo darbus, bet ir užtikrinančius jo patvarumą. „Icopal“ gaminiai ir prekės ženklas – tai aukšto lygio naujienos ir kokybė.

UAB „Icopal“ gali pasiūlyti platų spektrą stogo dangų tiek sutapdintiems stogams, tiek šlaitiniams. Individualiojoje statyboje vienas svarbiausių kriterijų statybinėms medžiagoms – naudojimo paprastumas. Lietuviai – naginga tauta, nemažai namo statybos darbų nori atlikti patys. Stogas – taip pat ne išimtis.

Viena paprasčiausių stogo dangų, kurią gali „prisijaukinti“ kiekvienas mėgstantis meistrauti pilietis – „Icopal“ bituminės čerpelės. „Icopal“ bituminės čerpelės pasižymi paprasta montavimo technologija, puikia estetine išvaizda, gera garso izoliacija, plačia spalvų ir formų įvairove. „Icopal“ čerpelės yra vienos storiausių iš šiuo metu esančių rinkoje, tai užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką.

Laiko patikrintos stogo dangos ir hidroizoliacijos medžiagos Icopal

Plokštiems stogams „Icopal“ gali pasiūlyti gausų prilydomųjų ritininių dangų pasirinkimą, tiek vienasluoksnių, tiek dvisluoksnių. Galima pasirinkti iš keleto spalvinių variantų.

Laiko patikrintos stogo dangos ir hidroizoliacijos medžiagos Icopal

Jeigu šiuo metu neturite pinigų naujam stogui, „Icopal“ siūlo stogo renovacijai ir remontui skirtą skystų bitumų liniją „Siplast“. Tai „Icopal“ koncerno mokslininkų ilgalaikių tyrimų ir kruopštaus darbo rezultatas.

Seniems metaliniams, šiferiniams ir bituminiams stogams atnaujinti naudokite „Silver Primer® Speed Varnish SBS“ bituminį laką su aliuminio dalelėmis. Tai produktas, jungiantis pačias geriausias bitumo ir lako savybes. Su šiuo produktu atnaujinsite stogo dangą, prailginsite tarnavimo laiką, pagerinsite estetinį vaizdą, išgausite „šalto“ stogo efektą. „Silver Primer® Speed Varnish SBS“ bituminis lakas su aliuminio dalelėmis suriša kenksmingas asbesto daleles ir neleidžia  joms sklisti į aplinką. Siekiant pagerinti bituminio lako sukibimą su atnaujinamu paviršiumi, prieš tai rekomenduojama nugruntuoti „Siplast Primer® Speed Primer SBS“ bitumo gruntu. „Siplast  Roof®  Speed  Insulation SBS“ – bituminė SBS gumos mastika senos bituminės dangos ir bituminių čerpelių renovacijai ir remontui. Tai greita, efektyvu, pigu. Dėl išskirtinio lankstumo ir atsparumo plonas SBS gumos sluoksnis, palyginti su įprastiniais skystais bitumais konservacijai, sukuria 2 kartus tvirtesnį hidroizoliacinį sluoksnį.

Skystos konsistencijos ir ypatingo lipumo dėka, giliai prasiskverbia į pagrindą ir nereikalauja papildomo grunto sluoksnio.„Siplast Spatula® Speed Insulation SBS“ – sandarinamoji SBS gumos ir bitumo mastika, skirta seniems ir naujiems čerpelių, ritininės ir metalinės dangos stogams sandarinti, taip pat:

• konstrukcinių elementų hidroizoliacijai ir sandarinimui,
• siūlėms ir plyšiams užpildyti,
• bituminėms dangoms priklijuoti, dangos siūlėms suklijuoti stogo dangos remonto metu,
• hidroizoliacijai aplink kaminus, antenas, ventiliacijos angas.

Priešingai nei standartiniai produktai, „Siplast Spatula® Speed Insulation SBS“ pasižymi padidintu atsparumu šalčiui, aukštesne lydymosi temperatūra. Tai užtikrina ilgesnį dangos tarnavimo laiką. Visi „Siplast“ linijos produktai yra  nepavojingi žmonėms ir nekenksmingi aplinkai.

Laiko patikrintos stogo dangos ir hidroizoliacijos medžiagos Icopal

Straipsnis publ. „Valstiečių laikraštis“ Nr. 42 (8853). „Icopal“ – laiko patikrinta kokybė.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus