Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Kontaktoriai ir relės HAGER - gyvenamiesiems namams ir specialios paskirties pastatams

Kontaktoriai ir relės HAGER - gyvenamiesiems namams ir specialios paskirties pastatams Kontaktoriai ir relės HAGER - gyvenamiesiems namams ir specialios paskirties pastatams

Naujieji kontaktoriai ir relės gyvenamiesiems namams ir specialiosios paskirties pastatams yra šiuolaikiškesni, galingesni ir lengviau montuojami. Tai ir yra bendrovės UAB "UTU" siūlomos Hager instaliacinių kontaktorių ir relių gaminių serijos išskirtinumai, kurių techniniai parametrai pritaikyti elektrotechnikų poreikiams.

Visi gaminiai yra naujos Hager modulinės konstrukcijos ir turi užrašams numatytą laukelį su permatomu atlenkiamu dangteliu, taip pat kontaktų padėties indikaciją. Be to, siekiant užtikrinti patogų montavimą nenaudojant skirtingų instrumentų, visoms jungtims numatyti PZ2 tipo varžtai su apvalia kryžmine galvute.

Kontaktoriai ir relės HAGER - gyvenamiesiems namams ir specialios paskirties pastatams

Kompaktiškos instaliacinės relės, iki 16 A: Naujųjų instaliacinių relių, naudojamų elektros srovės grandinėms iki 16 A valdyti, seriją sudaro
devyni įtaisai, kurių ritės pritaikytos 8/12, 24 ir 230 V įtampoms. Ypač pažymėtina kompaktiška konstrukcija – net ir gaminys su dviem normaliai atvirais ir normaliai uždarais kontaktais užima du modulius. Be to, numatomų relių skaičių galima sumažinti, nes gaminio universalią ritę galima valdyti 8 ir 12 V vardinė
srovė. Visuose įtaisuose numatytas rankinis jungiklis („0/Auto/1“ padėtys). Tarnavimo trukmė – virš 1 milijono mechaninių arba 30.000 elektrinių perjungimų.

Instaliaciniai kontaktoriai - mažo triukšmingumo arba tylaus veikimo: Naujieji instaliaciniai kontaktoriai tiekiami 25, 40 ir 63 A vardinei srovei, jie užima vieną, du arba tris modulius. Kaip ir instaliacinių relių atveju, jų tarnavimo trukmė didelė – atlaiko net virš 1 milijono mechaninių arba 30.000 elektrinių perjungimų. Hager siūlo 18 standartinių modelių, kurie užtikrina mažą triukšmingumą ir 8/12, 24 ir 230 V ričių valdymo įtampą. Čia reikia išskirti kompaktišką konstrukciją – modelis su keturiais normaliai atvirais arba normaliai uždarais kontaktais užima tik tris modulius, o kontaktorius su apskaičiuota 230 V ritės vardinė srovė ir 25 A vardine srove ir turintis tris normaliai uždarus ir vieną normaliai atvirą kontaktą, užima tik du modulius.

Tylaus veikimo kontaktorių seriją sudaro dešimt įtaisų, kurių ritės valdymo vardinė srovė 230 V ir kurie užima vieną, du arba tris modulius. Šie modeliai tinkami naudoti viešbučiuose arba tose vietose, kur svarbus tylus veikimas. Taigi, elektrotechnikui dabar siūloma lengvai suprantama kompaktiškos konstrukcijos didelio galingumo kontaktorių ir relių, atitinkančių visus kasdienius reikalavimus, sistema.

Tylaus veikimo kontaktoriai

Tarp naujųjų kontaktorių siūlomi ir tylaus veikimo įtaisai, skirti gyvenamosioms zonoms, kurie ypač tinka montavimui patalpose (pavyzdžiui, viešbučių kambariuose, ligoninių palatose, bibliotekose ir pan.). Tylus veikimas užtikrinamas visam įtaiso tarnavimo laikotarpiui. Tylaus veikimo kontaktoriai ypač tinka montavimui patalpose (pavyzdžiui, viešbučių kambariuose arba ligoninių palatose, bibliotekose ir pan.), nes tylus veikimas užtikrinamas visam įtaiso tarnavimo laikotarpiui.

Kontaktoriai ir relės HAGER - gyvenamiesiems namams ir specialios paskirties pastatams

Gaminių savybės:
Ritės vardinė įtampa: 12V AC/DC, 24V AC/DC, 230V AC
– Universali AC/DC ritė
– Visiškai neskleidžia papildomo triukšmo - tylaus veikimo.

Kontaktoriai ir relės HAGER - gyvenamiesiems namams ir specialios paskirties pastatams

Nauji moduliniai kontaktoriai ir relės - tylaus ir efektyvaus veikimo įtaisai

Ši patobulinta modulinių kontaktorių serija turi specialią gaminių grupę, kuri skirta montuoti gyvenamosiose zonose. Numatyti vardinei srovei iki 63A, bei atitinka AC/DC valdymo ritės technologiją. Tinkantys montavimui gyvenamuosiuose namuose, taip pat ligoninėse, viešbučiuose arba ten, kur negali būti skleidžiamas papildomas triukšmas. Šių modulinių kontaktorių privalumas – tylus veikimas užtikrinamas visam įtaiso tarnavimo laikotarpiui.

Kontaktoriai ir relės HAGER - gyvenamiesiems namams ir specialios paskirties pastatams

„eco“ serijos ypatumas – mažai sunaudojama elektros energijos, bei mažiau išskiriama šilumos. Šie kontaktoriai puikiai tinka apšvietimo reguliavimo kontūrams bei šildymo ar ventiliavimo sistemoms. Galima naudoti kaip valdymo reles.

Kontaktoriai ir relės HAGER - gyvenamiesiems namams ir specialios paskirties pastatams

1. Valdymo įtaisas su 3 jungiklio padėtimis
– AUTO: Automatinio valdymo režimas
– OFF: Kontaktai išjungtoje būsenoje
– ON: Kontaktai darbinėje būsenoje

Kontaktoriuose ir relėse įtaisytas rankinis valdymas.

2. Kontaktoriai be rankinio valdymo
Be jų neapseinama valdant šildymo sistemas, apšvietimo kontūrus, vėdinimo sistemas ir kt. Numatytos skirtingos ričių valdymo įtampos ir įvairūs kontaktų deriniai.

3. Dienos / nakties kontaktoriai
Padeda efektyviai taupyti energiją įvairioms sistemoms, pavyzdžiui, elektrinių šildytuvų kaupiklių įkrovimas naktį.

4. Mažas elektros energijos sunaudojimas
Labai pažangi technologija leidžia iki 30 % sumažinti elektros energijos sunaudojimą ("eco" serija).

UTU, UAB

Daugiau informacijos: www.utu.lt

UTU, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus